"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Ayy sorma tatlim bende her tuvalete gidisimde acaip korkuyorum kanamam gelicek diye :18:
insallah bebisim benimledir ve bizimkiler sagliklica tutunurlar

kızlar merhabalar,konunuzu daha önce 1 kere ziyaret etmiştim.Ben ekimin 8 inde adet olmuştum.Bu ayda 5'inde olmam gerekiyordu.Yumurtlama dönemimde de eşimle 2 kere korunmadan ilişki oldu,çocuk istiyorduk.Regl 3 gün gecikti,normalde test yapmam ama göğüslerimde bir dolgunluk,meme başlarında aşırı hassasiyet sebebiyle bugün içimden bir ses test yapmam gerek dedi,sabahtan beri 3 tane ayrı test yaptım vee üçüde pozitif,hala daha inanamıyorum bu kadar çabuk nasıl olduğunu.Kan testi ne zaman yapılır bir bilginiz varmı?

kızlar merhaba ben geldim yine çok üzgünüm dayanamadım yine bat günümü beklemeden test yaptım yine negatif o haalde neden kan testim 13.5 çıktı anlamıyorum ki kızlar ne olacak benim halim yaaa

tebrik ederim canım ne güzel hamiş olduğunu öğrenmissin hemen en yakın hastaneye git ve kan testi yaptır

Hayirli ugurlu olsun canim, cok sanslisin hemen yakalamissin yumurtayi masallah masallah

Hemen gidip kan tahlillerini yaptir icin rahat olsun. Rabbim hayirlisiyla kucagina almayida nasip etsin insallahhh

amin kızlar 3 tane kendim test yapmama rağmen kan testi yapmadan güvenemiyorum.3 gün gecikmem var ne zaman gitmeliyim kan testi için,kime sorsam 1 hafta sonra git diyor.ben nasıl bekleyeceğim o kadar yaaa

amin kızlar 3 tane kendim test yapmama rağmen kan testi yapmadan güvenemiyorum.3 gün gecikmem var ne zaman gitmeliyim kan testi için,kime sorsam 1 hafta sonra git diyor.ben nasıl bekleyeceğim o kadar yaaa

ben daha bugün doktora sordum kan testinde en az 3 gün adet gecikmesi bekle dedi.. bence gitmelisin :)

benim kanda çıkmadı 3 gün gecikti bel ve sağ bacağım çekiyor bugün akşam test yapacam artık

ben daha bugün doktora sordum kan testinde en az 3 gün adet gecikmesi bekle dedi.. bence gitmelisin :)

bende testleri yaptıktan sonra aradım doktorumu adet gecikmesinden itibaren 8 gün sonra dedi,kafam karıştı en iyisi 2-3 güne gideyim ben,belli olur

1 aydır yazdıklarınızı takıp ediyorum.benimde bat günüm 20 kasım eylül ayında bir düşük yaşadım ekim 20 de adet gördüm adetimin 11 günü ilşki sonrası pembe bi akıntım oldu 1 gün sürdü doktorum normal devam ederse gel demişti.ve şimdi aynı belirtilerim var 14 günden sonra kasıklarımda agrı oluyor gün içerisinde batmalar sürekli uyumak istiyorum birde ben diger hamileligimi bilmiyordum 2 haftalıktı yanlız tek fark ettigim göğüsümde özellikle sol tarafta şiddetli bir agrıydı.ben 5 sene tedavi gördüm 2 kez laparoskopi geçirdim rahimde yapışıklıklar vardı doktorlar ümidi kesmişlerdi o dönemde ayrıldım 4 sene dogum kontrol ilacı kullandım ve şimdi 4 aylık evliyim ilacı bırakınca 2 ay sonra himilelik oldu sancıdan dolayı doktoruma gitmiştim orda ögrendim doktorumun dedigi gibi bir mucize yaşamıştım.diyecegim şuki tamammen stresle ilgili ve şuan günlük hayatıma aynen devam ediyorum beklemiyorum fakat burası bagımlılık yaptı benide aranıza alırsanız sevinirim

benim goguslerimde agri yok sadece bildigmiz adet sancisi bende onceden hic boyle olmamistim, ama yumurtlama haftasini daha yeni gecirdigimiz icin bu kadar erken bir belirti zaten beklemiyorum. bakalim hakkimizda hayirlisi olsun

benim kanda çıkmadı 3 gün gecikti bel ve sağ bacağım çekiyor bugün akşam test yapacam artık

niye saklanıyorlar anlamıyorum 3 gün geçmiş işte bebek çık ortaya dimi :))

bugün bi de sağ göğsüme 2 kere sızı şeklinde ağrı girdi.. yok ya kalbim sıkıştı heralde dedim ama kalbimin sol tarafımda olduğu sonradan aklıma geldi ne salağım töbe yarabbim

allah iyiliğini versin şiddetli mide bulantısı yaşıyorum şuan inş. bebişim benimledir

benim goguslerimde agri yok sadece bildigmiz adet sancisi bende onceden hic boyle olmamistim, ama yumurtlama haftasini daha yeni gecirdigimiz icin bu kadar erken bir belirti zaten beklemiyorum. bakalim hakkimizda hayirlisi olsun

aynı şey bende de oldu adetim bittikten sonra 1 hafta içinde kasık ağrıları yaşadım zaten o yüzden şüphelenmiştim o ağrılar olmasa hamilemiyim diye hiç düşünmezdim bile çünkü biz de bu ay pek çalışamadık

Kiz sen ne kadar civil civil birisin yaaaa keske etrafimizda hep senin gibi insanlar olsa
Hayirlisi olsun insallah en yakin zamanda bebelerimiz gelsin diyorumm

hiç sorma ben buraya gelince iyice vıc vıc ediyom başka topiklere bakıyorum genelde çok resmiler en eylenceli burası amannnnnnnnnn ne kendimi kahredicem ya valla sizde öyle olun bağzı şeylere geç kalmayın hayatınızı yaşayın

işte işin komik tarafı da o kaza yapınca oluyo planlayınca olmuyo ben 3 kez kaza geçirdim

allah iyiliğini versin

benim de belim ağrıyor, karnımın içi gurul gurul bişeyler oluyor içine girip bakabilsem keşke noluyor merak ediyorum gurul gurul napıyolar orda

kız benimde karnımda kükreme gibi sesler geliyo seni bilmemde elyınmı doğurcam dinazormu ? bilmiyom 3 boyutlu film yapacaklarına insanın içini gösteren gözlük yapsalarmış bu arada bu gurultu genelde regl habercisidir neyse güzelim bizde bu ay dünyaya kırmızı gözlükle bakarız yada umut fakirin ekmeği birkaç gün daha oturup ekmemizemi baksak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…