"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

liste mi var kim ekliyor kime demem lazım bilmiyorumki:KK70:
tatlım benim bat şöyle söyliyim aslında 7 kasım ama 7-10 kasım arası da diyebiliriz yani 10 kasımı geçmemesi lazım kesinlikle :KK70: eğer geçerseee ben ona sorarım:KK70:
hakkaten ağrı oldu zaten o zaman bi başladı bi daha bitmedi kasık ağrılarım...

boşver cnm üzülme ben de buraya yazmaya başladığımdan beri çok takıntı yaptım. eğer bu ay olmazsa yani adet olursam bir daha buraya girmicem beni çok etkiliyor yani

Haklisin canım
Kendimi tutabilirsem bu ay buralara takilmiycam.
Olur da biriniz görürseniz beni buralarda, hemen kovun tamam mı :KK1:

benmde batım 8 kasım ama 9 da olabilir o yüzden bu iki kritik gün geçer mi bilmiyorum yaa ne heyecanmış

Kızlar günaydıııın,BAT gelen arkadaşlar sonuçlarınızı bekliyoruz.
Test sonuçlarını bekleyenler hadi bakalım :KK8:
Güzel haberlerle gelin inşallah.:KK16:
Adını listeye yazdırıp kaçanlar sizi yakalarsak var yaaaa :KK20:

kızlaarrrr
:KK5::KK5::KK5:
bu ay da olmadı.
bu kez çok üzülmedim ama gelecek ay böyle davranmıycam, çok takıntı yapmıştım

canım hayırlısı olsun inşallah birdahaki ay olacak,hayırlı zamanında gelsin sağlıkla gelsin inşallah tatlım

Benim 2. cizgi pek koyulasmadi bugun hala cok acik :KK43:ama ovulasyon testim cok cok pozitif..
Insallah kimyasal gebelik degildir kizlar dua edin lutfen benim icin :18:koyulasana kadar doktora gitmiycem..

Benim 2. cizgi pek koyulasmadi bugun hala cok acik :KK43:ama ovulasyon testim cok cok pozitif..
Insallah kimyasal gebelik degildir kizlar dua edin lutfen benim icin :18:koyulasana kadar doktora gitmiycem..

aynısı benimde oldu dün akşam yaptım önce silik gibiydi sonra rengi açıldı negatif diyo gögüs ağrılarım mide bulantım çoktu akşam ve gece üşütme ihtimalim yok 4 gün oldu gelen yok hala ama kasık ve karın altında anlamsız ağrılarım var

aynısı benimde oldu dün akşam yaptım önce silik gibiydi sonra rengi açıldı negatif diyo gögüs ağrılarım mide bulantım çoktu akşam ve gece üşütme ihtimalim yok 4 gün oldu gelen yok hala ama kasık ve karın altında anlamsız ağrılarım var

Benimde ilk dun silik cizgi cikti bu sabahta aynisiydi, ilk defa kasik agrisini sali gunu hissettim belkide yeni yerlesti diyorum ama insallah kimyasal filan degildir, hem daha yeni agustosta dusuk yaptim bu bebiste gitmesinn :KK43:insallah sagliklica hamileyizdir canim. Yumurtlamadan beri bugun 13.-14. gun onun icin beklemedeyim hala

:21::21: evet hala gelen giden yok bat dündü akşam sancılar arttı ama şimdi bişey yok:KK52::KK52:

cumartesi test yapacağım sabredebilirsem ,Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin. Bu ay olmayan arkadaşlar ben birinden soan kürü duydum ama eminim sizler benden önce duymuşsunuzdur:)) eğer kırmızılar gelirse bu ay bu kürü deneyeceğim.
off bilmiyorum kendimi hamileymiş gibi hissediyorum. bir yandan ümitlenme diyorum kendi kendime ne zormuş beklemek:KK35::KK35:

Kızlar günaydıııın,BAT gelen arkadaşlar sonuçlarınızı bekliyoruz.
Test sonuçlarını bekleyenler hadi bakalım :KK8:
Güzel haberlerle gelin inşallah.:KK16:
Adını listeye yazdırıp kaçanlar sizi yakalarsak var yaaaa :KK20:

canım hayırlısı olsun inşallah birdahaki ay olacak,hayırlı zamanında gelsin sağlıkla gelsin inşallah tatlım

inşallah canım dua edin.
bazen sanki hiç olmayacakmış gibi hissediyorum, sonra yine toparlanıyorum.. ne bileyim böyle gel gitler oluyor..
Rabbim hayırlı zamanı bilir.

Benimde ilk dun silik cizgi cikti bu sabahta aynisiydi, ilk defa kasik agrisini sali gunu hissettim belkide yeni yerlesti diyorum ama insallah kimyasal filan degildir, hem daha yeni agustosta dusuk yaptim bu bebiste gitmesinn :KK43:insallah sagliklica hamileyizdir canim. Yumurtlamadan beri bugun 13.-14. gun onun icin beklemedeyim hala

inşallah güzel ahberler verirsin bize canım :)

Canım silik de olsa çıkması gebelik olduğunu gösterir ama idrar testleri de yenileriyle eskileri arasında fark olabiliyo
üretimi yeni yapılan testler daha hassas oluyo
o yüzden koyulaşmasını bekleme,değerlerine baktır onu takip edersin kendine eziyet ediyon cimcime :KK1:
kan testine neden gitmiyosun ki?

yarın da sabah ilk idrarınla test yap canım bi çizgi çıktıysa hamilelik ihtimalin yüksek
inşallah da öyledir :KK1:

Canım silik de olsa çıkması gebelik olduğunu gösterir ama idrar testleri de yenileriyle eskileri arasında fark olabiliyo
o yüzden koyulaşmasını bekleme,değerlerine baktır onu takip edersin kendine eziyet ediyon cimcime :KK1:
kan testine neden gitmiyosun ki?

yarın da sabah ilk idrarınla test yap canım bi çizgi çıktıysa hamilelik ihtimalin yüksek
inşallah da öyledir :KK1:

minikkelebek bende geleyim ardındannn:KK49::KK49:
hemde nasıl koyulaştı hemen ama diğeri silikti sonra o da kayboldu anladımki negatif 5 kasımda lekelenme olmam gerekti benim şeffaf beyaz akıntım var parlak idrarım koyu sarı kokusu var gibi hiç ağrımda yok gögüs hassasiyeti ve karnımın altında göbek deliğime vuran ağrı adet olacakmış gibi bi ağrı olsa ümidimi kaybedecemde o da yok anacım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:21::21: evet hala gelen giden yok bat dündü akşam sancılar arttı ama şimdi bişey yok:KK52::KK52:

cumartesi test yapacağım sabredebilirsem ,Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin. Bu ay olmayan arkadaşlar ben birinden soan kürü duydum ama eminim sizler benden önce duymuşsunuzdur:)) eğer kırmızılar gelirse bu ay bu kürü deneyeceğim.
off bilmiyorum kendimi hamileymiş gibi hissediyorum. bir yandan ümitlenme diyorum kendi kendime ne zormuş beklemek:KK35::KK35:
benim de ayni 7-8-9 hatta 10 bile olabilir oyuzden beklemedeyim 10una kadar.. sabahtan beri karnima bisey batiyor.. kasik batmasini anladim da karin batmasi noluyo :-D vucut kafayi yedi iice anneeemm :-):-)

selam kızlarrrrr nasılsınız :KK3: gelişmeleri okuyorum ama hanidir yazamadım ortalık hamişden geçilmiyor ,arada bende kaynasam keşke :KK53:

Ben idrar testimi ilk yaptığımda değerim 92ydi. Hatrı sayılır şekilde kırmızıydı çizgim. 2 gün sonra tekrar idrar testi yaptım. Hemen hemen aynı şekildeydi çizgi. Koyulaşma bariz artmamıştı. :KK17: Korktum artmıyor heralde diye. Kan verdim gidip, 249 çıktı.

Hemen koyulaşmıyor yani idrar testleri kendine sıkıntı yapma. :KK17: Git kan tahlili yaptır 3 seferde tekrarla 2 günde bir. İçin ve kafan rahat olsun. Ben doktoruma sormadan yaptırmıştım 3 ünü de. Gittiğimde 3 değeri de söyledim. Aferin iyi ki yaptırmışsın demişti.:KK17:

kan testine neden gitmiyosun ki?:KK1:

Bilmiyom canim ya kendimce inat yaptim, iyice biraz zaman gecsin istiyorum en azindan kimyasal filan olmamasi acisindan
Doktora gidip degerlerin dusuk diye duymaktansa inada baglayip beklerim daha iyi :KK9: Kasik agrilarim ara ara agirlasiyor sanki her an adet olcakmisim gibi :KK43:

Ben idrar testimi ilk yaptığımda değerim 92ydi. Hatrı sayılır şekilde kırmızıydı çizgim. 2 gün sonra tekrar idrar testi yaptım. Hemen hemen aynı şekildeydi çizgi. Koyulaşma bariz artmamıştı. :KK17: Korktum artmıyor heralde diye. Kan verdim gidip, 249 çıktı.

Hemen koyulaşmıyor yani idrar testleri kendine sıkıntı yapma. :KK17: Git kan tahlili yaptır 3 seferde tekrarla 2 günde bir. İçin ve kafan rahat olsun. Ben doktoruma sormadan yaptırmıştım 3 ünü de. Gittiğimde 3 değeri de söyledim. Aferin iyi ki yaptırmışsın demişti.:KK17:

Bilmiyom canim ya simdi bide daha 2 ay once dusuk yaptigim icin cok tedirginim onun icin bir kac gun daha bekliyim eger kanamam gelmezse gidicem kan testine :18:

kızlaarrrr
:KK5::KK5::KK5:
bu ay da olmadı.
bu kez çok üzülmedim ama gelecek ay böyle davranmıycam, çok takıntı yapmıştım

Üzülme canım dua et Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip eder İnşaAllah sıkma canını aynı bende de oldu bu ay :KK34:

Biraz büyüdüm.
Kımıldamam mümkün değil. Annem henüz farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum. Kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum.
Annem beni çok sevecek.
Annem için güzel bir sürpriz olacağım.

(Alıntı)

kızlarrr hepinize merahaba..benimde bu ay olmadı.bu sabah kırmızılar geld.ben adet günüm geçisin diye beklerken; hatta ikigün öncesinden geldi.geçen ay çok fazla üzülmüştüm bu ay üzülmedim; çünkü içime doğmadı hiç; bu ay hamile değilim diyordum.umutlar diğer aya bakalım...Allah hayırlısını versin....amin

X