"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar yorumlarınızı bekliyorum ben hala:KK17:

canım senin kan değerin 13.5 çıkmış bu hamilesin demek. idrar testleri çok duyarlı değil markasına göre de değişir. 20 den aşağısını pek göstermez. burda önemli olan kan tahlilindeki değerin 2 güne bir 2ye katlanması. eğer katlanmazsa kimyasal gebelik olabilir inşallah bebişin seninledir

canım senin kan değerin 13.5 çıkmış bu hamilesin demek. idrar testleri çok duyarlı değil markasına göre de değişir. 20 den aşağısını pek göstermez. burda önemli olan kan tahlilindeki değerin 2 güne bir 2ye katlanması. eğer katlanmazsa kimyasal gebelik olabilir inşallah bebişin seninledir

tatlım benim derdim orda zaten bu değer cuma günün değeri henüz ikinci kan testimi yaptırmadım idrarda hala çıkmıyor ki oysa hcg oranı artsa çıkardı değilmi

Bak yaaa ne diyo yine :))) 26 ve 27 sinde beraber olmusun iste..Kiz ben 10. gunumde oldum..bir kere yanlis hesapladim..hemen olmustu..Insallah olmustur..

Bu arada KK bu konuda super..Ben hep diyet konusuyla ilgili girerdim..Zayiflamam da lazim..Simdi bebek umutlu topiklerdeyim..Burdaki sohbetler guzel oluyor..Nispetsiz,kiskanmazsiz..Insan karsisindaki cok yakinida olsa cekiniyor..:) burda herkese iyi olan yarasin diye yardimlasiyoruz..art niyet yok neguzel...Hep boyle olsa yaaa:))

Bu arada eklemeden gecemiycem..Ayip olcak ama :))) Pozisyonlar da etkili canlarim benim..Buda tecrubeyle sabit..ben bi keresinde en verimli gunlerimden birinde esimin yanlis pozisyonundan kaynakli yirttmistim hamile kalmaktan :))) tabi ozaman evli degildik..
Bu ay pozisyonumu cok iyi ayarladim vala :))) belimin altina yastikda koydum..Ayaklarimi yukari kaldirip duvara dayadim..sonra cenin pozisyonunda uyudum...Iliskiden sonra hemen kalkip gitmek,hemen dus almak yada ardindan zamanda gecmis olsa cis yapmak olasigi cok dusuruyor..Bilginiz olsun..

Ay hadi bu ay herkes guzel haber versin..mutlu olaim surda,kocalarimiza nasil soyliycez yorumlari yapalim :))

bak canım bu bölümden başka bir yerde gezme bence bende bi ara estetik yaptıranların topiklerinde geziyodum güzel burunlarını görünce acaba adamın burnunu nasıl yapsamda kırsam diye düşünmeye başladım :KK53: kazayla oldu derim felan dedim :KK1:

allah iyiliğini versin :KK1::KK1::KK1:şiddetli mide bulantısı yaşıyorum şuan inş. bebişim benimledir
ay ay ay hadi hayırlı haberlerini alırız inş:KK49::nazar:
kızlar merhabalar,konunuzu daha önce 1 kere ziyaret etmiştim.Ben ekimin 8 inde adet olmuştum.Bu ayda 5'inde olmam gerekiyordu.Yumurtlama dönemimde de eşimle 2 kere korunmadan ilişki oldu,çocuk istiyorduk.Regl 3 gün gecikti,normalde test yapmam ama göğüslerimde bir dolgunluk,meme başlarında aşırı hassasiyet sebebiyle bugün içimden bir ses test yapmam gerek dedi,sabahtan beri 3 tane ayrı test yaptım vee üçüde pozitif,hala daha inanamıyorum bu kadar çabuk nasıl olduğunu.Kan testi ne zaman yapılır bir bilginiz varmı?
hemen thlil yaptır canım benimde evdekinde çıkınca yaptırdım şükürler olsun rabbime meleğim benimle:KK49:
senin de tüm isteyen arkadaşlarında hayırlı haberlerini alırız inş

bende o ihtimalleri sevmiştim canım sevmekle kaldım sadece :KK43: dün gece geldi kırmızılar :KK43:

naz canım listeyi güncellersen yeni bat 4 aralık :KK50:
canım hayırlısı olsun aralıkta bebeğin seninle olsun inşallah

allahımmmmmm adet sancılarım başladı kızlar ben burda koptum gülmekten yazamıyorum artık benki böyle şeyleri en yakın arkadaşımla bile konuşmam nezaman ne yaptımı yazıyorum siz çok yaşayın kızlar evli ama evsiz mutlu ama çocuksuz günlerimi sizinle geçirdiğim için çok mutluyum 1 aydır burda kafa dağıtıyorum vallahi iyiki burdayım iyiki varsınız enbüyük kadınlar kulübü :))
psikolocik deliiiiii sen de iyiki varsın küçük cadı :KK1:
kızlar merhabalar,konunuzu daha önce 1 kere ziyaret etmiştim.Ben ekimin 8 inde adet olmuştum.Bu ayda 5'inde olmam gerekiyordu.Yumurtlama dönemimde de eşimle 2 kere korunmadan ilişki oldu,çocuk istiyorduk.Regl 3 gün gecikti,normalde test yapmam ama göğüslerimde bir dolgunluk,meme başlarında aşırı hassasiyet sebebiyle bugün içimden bir ses test yapmam gerek dedi,sabahtan beri 3 tane ayrı test yaptım vee üçüde pozitif,hala daha inanamıyorum bu kadar çabuk nasıl olduğunu.Kan testi ne zaman yapılır bir bilginiz varmı?
canım ne zaman yapılacak hemen yapılır test pozitifse doğumu mu beklicen yaaww :KK52:
hem de günün de geçmiş hemen yaptır tahlili 2 günde 1 tekrarla doktorunla konuş
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:KK16:
kızlar merhaba ben geldim yine çok üzgünüm dayanamadım yine bat günümü beklemeden test yaptım yine negatif o haalde neden kan testim 13.5 çıktı anlamıyorum ki kızlar ne olacak benim halim yaaa

sen ne inatçı şeysin kız niye tekrar kan vermiyosun :KK52:
idrarda hassas testler bile 20 üzerini çıkarıyo o da kesin değil yani
sen idrarı bekliyosan bekleme
hemen kan ver canım hadi haber bekliyozzz

canım hayırlısı olsun aralıkta bebeğin seninle olsun inşallah

psikolocik deliiiiii sen de iyiki varsın küçük cadı :KK1:

canım ne zaman yapılacak hemen yapılır test pozitifse doğumu mu beklicen yaaww :KK52:
hem de günün de geçmiş hemen yaptır tahlili 2 günde 1 tekrarla doktorunla konuş
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:KK16:

sen ne inatçı şeysin kız niye tekrar kan vermiyosun :KK52:
idrarda hassas testler bile 20 üzerini çıkarıyo o da kesin değil yani
sen idrarı bekliyosan bekleme
hemen kan ver canım hadi haber bekliyozzz

deliyim doluyum biraz asiyim tamamda kız küçük oldumu nerden biliyon ben yılbaşında komacan oluyom şimdiden onun derdi sardı beni hehehe :KK52: sanırım 5 sene 28 yaşımda olurum sonra ki yıllarda da bi bakacam artık :KK1:

X