Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

aslında hepimiz içten içe moralimiz çökük olduğunu biliyorum yorgun savaşçı misali yok yumurtlama günü hadi onu öğrendin o gün çalıştın
acaba yumurtladım tuttumu 2 gün sonra bir ihtimal düşüncesiyle bir daha şekilden şekile girererk spermleri ulaşması için yaptımız akrobasi hareketler yok keçiboynuzu kürler vs vs aman tutsun yeterki artık diye her seferinde yeter artık bir daha üstelemicem demek ve her defasında kıyım kıyım bişeyler yapmak çabalamakkkk geri sayım yaparak 10 gün 9 gün çileli bekleyişler birde üstüne meraklar test yapmalar negatifler belki daha döllenmemiştir 2 gün sonra aynı faciyayı görmek için kendimize çektirdiğimiz gereksiz acılarrr aynı tablolar geceleri uykularımızı kaçırmalarımız dualarla yatıp kalkmalarımız ve songün yine bir ümit diye beklediğimiz kırmızıların gelmesiyle çöküntüye uğrayan hayra yorup kaldığı yerden tekrar başa saran bizlerrrrr anne olmak için çabalayan anne adaylarııııı her ay aynı şeyi yaşayıp ümitleri geçiktirmeden yeşerten anne adaylarıııı sizleri seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

nagihan canımmm saolll... umudumuzu böle senin gibi gerçekten inanan dualarını eksik etmeyen arkadaşlar sayesinde yitirmiyoruzzzz... umarım rabbimin de izniyle en kısa zamanda bebişlerimiz hakkında sohbetler edicezzzzzzz....

evet canım bende sizler sayenizde kalıyorum tutunuyoruz aminnnnnnnnnnnn canım önce cümlemize sonra banaaaa :) yaşatsınnn o günlerde gelicek çok yakındaaaaaaaaaaaaaa inş.amin

aminnnn

kuzummm jade sendemi geldinn tarnsfer oldun cnm senin vardı adetine dahaaa
Nasilsiniz kizlar???

iyizz şekerimm hava soguk yamurlu tembeliğim üstümde

kızlarrrrrrrrrrrrr banada göründü kırmızılar ve hazirana kaldımm hadi hayırlısı meğer hamilelik değilmiş sistit olmuşum yahuuuuu daha ilk deneyişimzde insan yaşarmı böle kargaşaaa D

Ne güel özetlemişsin canım:):) Buradaki sohbet beni cok rahatlatıyor..terapi gibi geliyor..sağoluuunn,varolunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…