Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

göğüslerim acımaya başladı karnım da şişkinlik var hafif bel ağrısı oluyo bazen. bugünde karnımın sol altında batmalar oldu. çok günü gününe de olmasa hesaplarıma göre dün adet olmam gerekiyodu, olmadım ancak dün öğle saatlerinde bir iki damla açık renk kan geldi sürekli tetikteyim adet mi olcam yoksa hamilemiyim diye. adet olcam diye ödüm kopuyo. bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı bi kaç gün öncede denemiştim negatifti. artık test almaya da korkuyorum. kendimi kandırıyomuşum gibi geliyo belirtileri ona yorarak ama elimde değil. sonucu değiştirmeyecek biliyorum ama fikirlerinizi merak ediyorum. şimdi kan testi yaptırsam mantıklı mı yada idrar testi için kaç gün daha beklesem. yada en kötüsü yoksa hamile değilimde adet mi olcam? offf..

burdayımmmmmm kızzz ama işlerimin yoğunlu nedeniyle giremiyorummmm vallaa ay sonu ay başı fenaaaaa vallaaaaa :)

burdayımmmmmm kızzz ama işlerimin yoğunlu nedeniyle giremiyorummmm vallaa ay sonu ay başı fenaaaaa vallaaaaa :)

iyi olunda canim arada ugra yaa olmuyo boyleee =)))

göğüslerim acımaya başladı karnım da şişkinlik var hafif bel ağrısı oluyo bazen. bugünde karnımın sol altında batmalar oldu. çok günü gününe de olmasa hesaplarıma göre dün adet olmam gerekiyodu, olmadım ancak dün öğle saatlerinde bir iki damla açık renk kan geldi sürekli tetikteyim adet mi olcam yoksa hamilemiyim diye. adet olcam diye ödüm kopuyo. bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı bi kaç gün öncede denemiştim negatifti. artık test almaya da korkuyorum. kendimi kandırıyomuşum gibi geliyo belirtileri ona yorarak ama elimde değil. sonucu değiştirmeyecek biliyorum ama fikirlerinizi merak ediyorum. şimdi kan testi yaptırsam mantıklı mı yada idrar testi için kaç gün daha beklesem. yada en kötüsü yoksa hamile değilimde adet mi olcam? offf..

adetini takip et eger oylece kalirsan bir kac gun sonra testi tekrarla gec dollenme olabilir tabi istersen kan testide yaptirabilirsin cikmasi icin gec deil bence gununu gecmisin nasil olsa kan testi idrar testinden daha iyi erken cikartiyor,,,hakkinda hayirlisi durumunla ilgili buraya yazarsan sevinirim hersey gonlunce olsun...bence umut var =)))

bugün kasık ve karın ağrılarım arttı göğüslerimde daha bi acımaya başladı ama adet olmadım bugunde. test yapmadım. kan testi yaptırmak istiyorum ama eşim biraz daha bekleyelim diyo hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyo sanırım. ikna edebilirsem ve adet olmamaya devam edersem 1-2 güne yaptırmak istiyorum. teşekkürler cnm yorumun için :)

benimde göğüslerim acıyo,keskin ağrım oluyo karnımda deişik yerlernde,vücutta titreme halsizlik ve afedersiniz idrar kokusu değişti.sizce???herşeyin hayırlısı

bugün kasık ve karın ağrılarım arttı göğüslerimde daha bi acımaya başladı ama adet olmadım bugunde. test yapmadım. kan testi yaptırmak istiyorum ama eşim biraz daha bekleyelim diyo hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyo sanırım. ikna edebilirsem ve adet olmamaya devam edersem 1-2 güne yaptırmak istiyorum. teşekkürler cnm yorumun için :)

iki gun daha bekle sonra kan testi yaptir canim adetin kesildiyse inss yerlesme kanamasidir hayirlisi olsun tez zamanda guzel haberler verirsin bize bol sanss =))

benimde göğüslerim acıyo,keskin ağrım oluyo karnımda deişik yerlernde,vücutta titreme halsizlik ve afedersiniz idrar kokusu değişti.sizce???herşeyin hayırlısı

adet gununu bekle canim bebiste olabilir adette olabilir maalesef birbirinden ayirmasi cok guc umarim bebisin seninledir....

Herkesin kandili mübarek olsun umarım şu mübarek aylarda hayırlı haberler alırız çok çok dua edin canlarım benim sizleri seviyorummmmmmm

Herkesin kandili mübarek olsun umarım şu mübarek aylarda hayırlı haberler alırız çok çok dua edin canlarım benim sizleri seviyorummmmmmm

sagol nagisim senin aileyin butun sevdiklerinin ve bebisininde kandili mubarek olsun tatlim =)) inss bu ayda guzel haberleri tek tek verecez temmuz topiginede ugra hamislerimiz var inss darisi bislere olur....

çok uzun zamandır sizleri takip ediyorum. kk dan çok ama çok şey öğrendim. hatta öğrendiklerim sayesinde Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki hemen hamile kaldım. Öğrenme sürecim biraz maceralı oldu ama:KK1: kısmetse bende şubat sonu mart başı bebeğimi kucağıma alıcam Allah'ın izniyle. umarım burada güzel paylaşımlarda bulunuruz. Allah evlat sahibi olmak isteyen herkese tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar bu mübarek günün hürmetine nasip etsin inşallah. kandiliniz mübarek olsun.

Sevgili arkadaşlar aranıza yeni katıldım.bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.
En son haziran 2 de adet oldum.iki haftadır sık aralıklarla midem bulanıyor ve her yer burnuma sanki kan kokuyor.karnımda şişkinlik var.
Tüm hamilelik belirtilerini yaşıyorum.
Fakat doktora gittim beta hcg negatif çıktı.ultrasonda da çok küçük bir şey gördüm dedi ama gebelik olup olmadığı kan testine göre negatif.
Acaba kan testi için henüz erken mi?
Benim hamile olma ihtimalim var mı?
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.:KK5:

offf ben hala adet olmadım ama idrar testi de hala inadına negatif. kan testi daha yaptırmadım cumaya kadar olmazsam cuma günü yaptırcam inş. ama onda da negatif derse tüm umutlarıma rağmen tam bir hayal kırıklığı olur :KK43:

X