Sanırım hiç mutlu olamayacağım.

ailenizin bu konudaki tepkisini yersiz bulgum biraz sonuçta eşin onların karşısına temiz çıkmak istemiş. Annenin sana böyle hakaretler etmesi de doğru değil açıkcası
Arıyorum diyor salaklığını sen çekeceksin valla yaşlandım beynim çok dolu düşünmeden duramıyorum

Merhaba arkadaşlar, içimde büyüdü
bu konuyu burada paylaşmak
istedim. Biliyorsunuz bayram tatili
ama benim için tatil gibi olmadi.
Benim eşimin tayini çıktı, ben de bu tatilde bazı eşyalar toplamak için annemle konuşuyordum telefonda. Eşim zaten sürekli işe gidiyor , genellikle birde öyle
benim gibi değil işi son anda yapan halleden birisi . Neyse, anneme dedim bugün gel istersen beraber yapalım bana yardım eder misin dedim . Onlar da zaten ertesi gün eşin çalışmıyorsa piknik yapalım dedi,orada da kalırız dedi . Ben de dedim belli değil ama çalışmıyorsa yaparız dedim.İşte dün geldiler , eşyalardan biraz topladık. Sonra annem et getirmişti , yemek falan yaptı.Biz de zaten taşıncaz diye buzdolabına çok bir şey almıyorduk. İkimizde çalışıyoruz çok evde olmuyoruz öyle ve market uzak olan bir ilçede yaşıyorum eşimle arabayla alip geliriz ara sıra. Bende onlar varken sizinle gidip bir şeyler alayım dedim dolaba.
Onlar da tamam dedi, gittik aldık geldik. Eşim de mesaj atmış , bugün gideceklerin veda yemeği var , ben burada yer gelirim dedi . Ben de tamam dedim . Sonra benimde böyle canım sıkıldı , ne bileyim zaten bir gün önceden de demişti. Hatta herhalde annem de duymuștu , o da
herhalde anladı mı bilmiyorum canım sıkıldığını. Neyse dedi babam doğrudur dedi. Zaten doğruymuşta, veda yemeğinin olması.Sonra akşam eşim işten eve geldi, yüzü yanmış terlemiş.Annemle ben balkonda oturuyorduk , babama dedi hoşgeldin selamını verdi falan derken odaya geçti . Ben de arkasından geldim , dedi çok kötü kokuyorum, duşa girip
çıkacağım dedi. Ben de tamam dedim . Sonra balkona gittim , annem eşime nerede
dedi. Ben de duşa girdi gelecek dedim .Ben çıkip gidiyorum , bir hoşgeldin
bile demedi dedi annem. Babamıda alıp götürdü, sende onu iyice besle dedi. Eşim çiktı duştan , neredeler ben de anlattım. Sonra aradı eşim işte annemi o da ayıp yaptığın dedi annem.Eşim de valla içimde art niyet yok , tayin dönemi kafam yogundu
yorgundu, dalmışım falan dedi . Sonra bugün annem aramış beni ben dedim sana bunla evlenme bunlar bize göre değil . Buzdolabına sen niye alıyorsun , evin ihtiyacını vs. Bunları besledik, iyi davrandık nankörlük etti. Çocuk yaparsan ondan ağzına s ..crm dedi mal ,salak kafalı dedi aç köpek eşini besle dedi kapımada koymam dedi , o eve de gelmeyeceğim dedi.
Gurbette de ne yaparsan yap dedi. 2 gündür çok üzülüyorum. Bakıyorum bayramda herkes mutlu ailesiyle eşiyle ben hiç mutlu olamıyorum hep bu gibi sorunlar ile karşılaşıyorum çok yoruldum. Galiba yaşadığım sürece tek olmayı kabullenmem gerek.
ne yapmam gerekir sizce?
Annenle az görüşmen gerekiyor

X