sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

bence sen planlanmayan ve hoşuna gitmeyen şeyler olduğu için huzursuzsun tatlım..
bende ne zaman benimki hoşuma gitmeyen bişi yapsa daralırdım bunalırdım pencereleri açar hava alırdım durmadan yüzümü yıkardım..
bi kere sen zaten baştan kafayı takmıştın sevgiline.. neden avukata vekalet vermedi diye sonra senin ona çok yakışan hediyeni giydi diye kızdın sonra sen onu uyarmana rağmen 1 saat sürmediğine buluşamadığınıza kızdın ve en sonda orada kalacağına kızdın.. yani sıralama böyle olmasada kızdığın şeyler bunlardı..
keşke o bugün bitmedi işim dediğinde ben sana demiştim diyip sussaydın.. oda burnunun dikine gitti, 1 saat sürmeyeceğini tahmin edip cumadan böyle işler halledilmeye gidilmezki..
sen haklısın canım bence ben sana hak veriyorum ama saat başı arıyomuş haftasonunu kendine zehir etme..
ama geldiğinde burnundan getir.. biraz sevgili sözü dinlesin böyle durumlarda sende sonuçta sizin yararınıza söylemiştin 1 saat sürmez bu işler derken..

öyle valla canım ruh halım aynen boyle .

ama neyse kı artık takmıyorum .suan ıyıyım:)

aktardan hiç almadım watsonsdan alıyorum ben ama bu maske bitmek üzere bu defa denemek için aktardan almayı düşünüyorum tabi önce iyice araştırma yapmam lazım

canım bu aktar da satılan beyaz kllerı cok ıyı dıye duymustum ben .

ıcıne yararlı yagları da katıp ıstedıgın gıbı maske hazırlıyormussun

hazırlardan daha ıyımıs .ama ben de hıc aktardan almadım

nasıl hazırlanır da bılmıyorum .ben de hep kucuk paketler de

satılanlar oluyor yaa onlardan alıyordum

canım bu aktar da satılan beyaz kllerı cok ıyı dıye duymustum ben .

ıcıne yararlı yagları da katıp ıstedıgın gıbı maske hazırlıyormussun

hazırlardan daha ıyımıs .ama ben de hıc aktardan almadım

nasıl hazırlanır da bılmıyorum .ben de hep kucuk paketler de

satılanlar oluyor yaa onlardan alıyordum

bu ay bakıcam işte aktardan bi kaç yağ araştırıyorum onları da katarım içine bakalım sonuç daha güzel olursa bi daha hep alırım aktardan

dene canım mukemmel gercekten .hatta her gece yatmadan once de uygula bunu

sabaha pamuk gıbı dudaklarla uyanırsın .ıstersen ruj surmeden once de uygula

inşallah bendede işe yarar tatlım..
bıktım çünkü istediğim ruju süremiyorum sırf bu ebepten.. hatta bugünde oldu çok sinir olmuştum sesim duyuldu sonunda.. :KK1:

kızlar vucudunuza kabak kesesı kullandınız mı hıc?

ben kullanmak ıstıyorum ama nasıl kullansam karar vereremedım .

kullanmadan once dus jelı surup mu keselıyorsunuz yoksa

sadece ılık su ıle vucudunuzu ıslatıp mı keselıyorsunuz .

hamalar da genel de; vucudu ıslatıyorlar hıc bırsey surmeden kese yapıyorlar

kese ıslemı bıttıkten sonra da jel sabun ne varsa ıste kopuklenıp yıkıyorlar

dogru olan buymus sanırım .sız nasıl yapıyorsunuz

kızlar ne kesfettım onu anlatayım sıze .belkı sızın de benım gıbı catlak dudak sorununuz vardır .

kızlar ben ruj surdukten sonra alt dudagım putur putur olurdu .catlamıs gıbı ruj parcanırdı dudagım da

o yuzden elımı korkak alıstırıp cok az dokundururdum sadece .ustelık kalın ne guzel dudaklarım var:KK51:

ne dıye rujdan mahrum olsunlar kı dımı ama :KK1:

ben de bugun arastırdım ve deneyerek cozumu buldum .

kızlar dudaklarınızı once dıs fırcasıyla bı guzel fırcalayın .hem dolgunluk verıyor hem de olu derıyı

atıyor .sonra vazelın surun .5 dk sonra gıbı de ruj surun .harıka gorunuyorlar oldu bıttı ıste:KK8:

pammuk gıbı oldular valla .catlak derı fılan kalmadı :131:

ince dudakları olanlar dolgun ve kalın göstermek için
Fırçalama arkasından vazelin yerine viks uygulayın
Biraz şişiriyor dudakları :):KK23::KK23::KK23:

bi ara kasıkla falan dudaklar dolgunlasıyor diyolardı nasıl oluyoki o ya benim dudaklarım ince degil ama kucuk nasıl bişi cozemedim henuz:KK53:

X