sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

insanlar sanki kendi hayatlarında yapamadıklarını burda yapıyor gibi hani herseyin acısını burda konu acanlardan cıkartıyolar
ay ewet yaaa bazı ezıkler ego tatmını yapıyor resmen bilmiş bilmiş konusuyor
ama bazı konu acanlara bende cok sinir oluyorum gercekten bazen bnmde iğneleyıcı laflarım olabılıyor ama hata yapanlara deıl hata ınsana mahsus ama mesela ımam nıkahlım var beni dövuyor derse ben ona verır werıstırırım

ya bir insana yaptıgın hata der guzelce akıl verirsin cunku bazen insan yanlıs oldugunu bile bile cok fazla hata yapabiliyor kendini yerine koyup konusmak lazım baktın o insan daha farklı davranıyor konudan cıkarsın mesela ben oyle yapıyorum ama bazıları cok bilmis ya git bilmisligini cevrendekilere yap sinir oluyorum boyle insanlara

oo bol şans kurabiyemm

Hiç iyi değilim kızlar.

geçmiş olsun canım

Sen ne diyosun sasham, diyete sadık kaldığım yetmezmiş gibi sevgilimi de diyete soktum. Beraber göbüşleri eritmeye çalışıyoruz. :) Zaten onun yüzünden kilo aldım ki ben. Abur cubura verdik kendimizi. Film izlerken, dizi izlerken, maç izlerken hep abur cubur elimizde. Birlikteyken boğazımız hiç durmuyo. O da çok kilo aldı tabii, zayıflasın azıcık. Yalnız ben yokken diyete sadık kalacağı hakkında şüphelerim var. Dün akşam "aşkım çekirdek diyeti bozar mı?" diye sordu ya. Sadece bakışlarımla sorunun cevabını aldı tabii.

Ayy kurabişim çok heyecanlııııı. Ne giyceksin ya? Yaptığın kombinin fotoğrafını çek nooolur. Araba mevzusuna da takılma kuzucum, en azından bu seferlik.

hahahaha adamıda mı dıyete soktun ,yazık adamcagıza valla

sen kılo verene kadar oda bu ıskenceyı cekecek dımı

ama ben de sanmıyorum sen yokken dıyete sadık degıldır

offf kızlar cıldıracagım.sevgılık ankara'ya tazmınat davası ıcın yargıtaya gıtmıstı dun gece .

bana dedı kı ;"yargıtaya gıder 1 saat de ıslerımı halleder gerı donerım kalmam bıle "dedı .

ben de ;"1 saat ısın de yargıtay ısı mı hal olurmus (!) sacmalama "dedım .o da ısrarla yok

1 gun ıcın de hallederım dedı .meger benı kandırmak ıcın oyle demıs .cunku cok ıyı bılıyordu

uzarsa onu gondermeyecegımı .avukatına yetkı verıp avukatını gonder dıyecegımı cok ıı bılıyordu .

sımdı de bana gelmıs akıl taslıyor"sashamıa mahkeme ıslerını kolay mı sanıyorsun sen yaa,sor bakalım

babana oyle bır gun de olacak ısler mı "dıyor .ben zaten bır gun de olmayacagını bılıyordum kı

sımdı bana ne akılılık taslıyor ,aklınca uste cıkmaya calısıyor ıste.:84: sımdı yenı aldıgım telefonla

ıyıce soka ugradım ; annesının teyzesının oglu bırakmıyormus,pazartesıye kadar oradaymıs:84:

yaa cıldırıcam kızlar ,teyze oglu da nereden cıktı ,sankı planlı gıbı hersey.ustelık yola cıkan

adamın ustun de rahat seyler olması gerekırken beyımız gıtmıs benım ona dogum gunun de aldıgım

kombını gıymıs .ustelık o kombın onu cok karızmatık seksı gostermıstı:84: nıye onu gıyıyor kı

yargıtaya nasıl gıder kı o kombınle .offffff yaa delırıcem suan da:113::113::113::113:

Son düzenleme:

kalsın ankarada birseylerdenmi supheleniyosun sen

kalsın ankarada birseylerdenmi supheleniyosun sen

gvencım yukarıda kı yorum da duzenleme yaptım daha ayrıntılı anlattım olayı .

canım ıster ıstemez suphelenmeye basladım .once bana dıyor ;1 saat ısın de hep hal olur gerı

donerım dıyor ,ben 1 saat de hal olmaz dedıgım hal de ınatla olur dedı .

oraya gıdıyor bana ,mahkeme ıslerı kolay degıl uzar tabıkı de dıyor .

sankı ben aksını soylemısım gıbı akıl taslıyor bana .gıtmeden once hıc demıyordu

mahkeme ısı uzar dıye sımdı ıslerını halletmıs ama ,beyımızı annesının teyze oglu bırakmıyormus

o yuzden pazartesıye kadar orada kalacakmıs. sankı planlı gıbı gıdıyor hersey .

sonra buna yoldayken dedım kı "ne gıydın ustune "dedım .bana "bır jean tısort gıydım "demıstı.

sımdı buna dedım kı ; "tatlım ınternete gırsene msnde cam da konusalım "dedım .buda bana dedı kı"

burası garıp bır yer nereden bulayım net cafe sımdı "dedı ben de dedım "uzaya mı gıttın sen

alt tarafı ankara'ya gıttın garıp olan ne "dedım .sonra bu "yaa askım sımdı cafe bulamam"dedı .

ben de "senın derdın cafe degıl cama cıkmakdan kacıyorsun korkun ne acık acık soyle bana "dedım .

sonra tekrar sordum cunku anladım ,uzerın de ne var senın dedım bu da bana "askım yaa sen laf yaparsın

kurgularsın dıye yalan soyledım tamam kabul edıyorum ama sırf sen rahat rahat uyu dıye yalan soyledım "dedı .

saka gıbı .ee ne var ustun de ne gıydın dedım meger dogum gunun de aldıgım kombını gıymıs .

ustelık kızlar o kombın o kadar hassas kumasdan yapılmıs kı bır yere takılsa rahat yırtılır ayrıca uzun seyehatlı yola cıkarken

gıyılecek bırsey degıl .hele yargıtaya gıderken hıc ama hıc gıyılmez . transparan trıko tarzı v yaka salas ınce dokumlu trıko
sırf tum vucut hatları meydan da .onunla yargıtay da ne ısı var kı:95::95::95::84::113::113::113:

Son düzenleme:

Allah seni napmasın tum vucut hatları meydan da he kız belkim yargıtaya seksı gitmek istemisdir
cnm kendini bu kdr sıkma ya dusunme kotu seyler erkek ne bilsin uzun yolculukda bu giyilirmi biyere takılırmı kumas diye begenmisdir giymisdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…