sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
kızlar başlığımdanda anlaşıldığı üzere güzel dostluklara temel atmak isteyen herkesi topiğime bekliyorum

Son düzenleme:
bölümün ne güzelmiş bende 23 yaşındayım sevgili var bizimde aramız limoni şuanda ama geçiyo ciddi mi birlikteliğiniz?

Ciddi ciddi evlilik hayalleri kurariz yillarla hesap yapariz su zaman mezun olacagiz su zaman askere gidecegim su zaman is bulacagiz evlenecegiz diye :) kavga edince de hayir evlenmiyoruz biz birbirimize gore degiliz deriz :)

Ciddi ciddi evlilik hayalleri kurariz yillarla hesap yapariz su zaman mezun olacagiz su zaman askere gidecegim su zaman is bulacagiz evlenecegiz diye :) kavga edince de hayir evlenmiyoruz biz birbirimize gore degiliz deriz :)

ahahah aynen biz benim sevgilimde 2 sene uzattı okulu özel nedenlerinden ötürü ama bu sene mezun oluyor inşallah finallere bağlı herşey:26: okul bitince askerlik sonra iş sonra alacam seni diyo bu sıraladıklarımız epey zaman alacak nerden baksan 2.5 sene hatta 3

Aman canim nasipse olur:)Benim sevgilim de okulu uzatiyor.. Ama ben yuzuk fali baktim bgun 22 yasimda evleniyorum hehe

Meraba hosgeldin

Son düzenleme:
selam kızlar en büyüğünüz benim sanırım 25 yaşındayım sevgilim var ama ayrılabiliriz bu aralar bekar olarakta yoluma devam edebilirim yanii :)
kpssye hazırlanıyorum şimdilik bu kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…