sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

daha neler yapcaz bakalım
o değilde ben iyice psikopata bağlamış durumdayım,ciddi anlamda rahatsızım galıba:26:
bugun telı kapalıydı yaaa dunyanın senaryosunu yazdım eve basmaya gıtmeyı bıle dusundum yanı düşün!
ama benı bu hale o getırdı resmen kalp krızı gecırıcektım yaaa naapıcam ben yaaaa nerdeyse hastaneye gıdıpp bayıltın benı bu işkenceyı cekmek ıstemıyorum dıcektım.gercekten psıkolojım berbat napıcam bu ruh halıyle bençok yasamam valla

evet canım dıger taslar bu kadar ucuk fıyatlı ıse orjıaldır .

ınternette krıstal kuvars ıcın pahalı tas dıyorlar dı:44:

ama benım dınledıgım kadının elın de kardan olusmus buz parcası

gıbı krıstal kuvars vardı .belkı o oyle cok pahalıdır .

ama cok buyuleyıcı bı tastı haa

senınkını de goreyım cek bakalım .

ay sekerım hepsı ugur getırır ınsallah

suphe insanın icini kemirir ama soyle dusun aldatıyorsa nolucak dunyanın sonumu degil hayat devam ediyor en fazla 1-2 ay acı cekersin sonra gecer gider yani kendini sıkıcagına bos yere boyle dusun cnm varsa birseyler su yuzune cıkar mutlaka

tatlım benım kristal kuvarsımda bu.ay ınsallah ugurlu gelır ve ınsallah gercektır.
sen hıntlı astrolog kadını dıyorsun deıl mı bende ızledım onu butun tasları o kadından dınledım zaten uzman tv de cok takılırım

aynen canm ama ınsan enayı yerıne konulmayı hazmedemıyor eger oyle bır sey varsa,yoksa zaten eger aldatıyorsa defolsun gıtsın oyle bı ınsan benm hayatımda olması daha uzucu.en azından sımdı uzuldugumden daha cok uzulmem ayrılınca,her gun acı cekmektense 1 ay ceker kurtulurum

dimi oda dogru enayi yerine konulmak zaten deli ediyor insanı Allah herkesin kalbine gore versin cnm dusunme cok fazla baska seylere odaklan

cok guzelmıs canım .hepsı ugur getırır ınsallah sana tatlım .

evet canım hintlı astrologu dınledım ben de canım

napim finallerle boğuşuyordum ya bugün bitti. yok ceza almıştım canım. foruma nolmuş böyle forum takip kısmına alışamadım çok kötü olmuş:26:
kız cezan bayagı uzun surmus
forum takıbı deiştirdiler berbat oldu ama eskısı gıbı gorebılırsın yıne ben oyle yapıyorum normalde ustte acık pembe yerden anasayfa forum takıp yapıyorduk ya onun altında koyu pembe kısımda yeni mesajlar burclar araclar we forum takıp var ordakı forum takıbı sec forum takıp oft ye bas eskısı gb cıkıyor

dimi oda dogru enayi yerine konulmak zaten deli ediyor insanı Allah herkesin kalbine gore versin cnm dusunme cok fazla baska seylere odaklan
aynen oyle..umarım odaklanabılırım takıntılı bı tipim bnde istediğim gibi olmayınca çılgın gıbı oluyorum taktım mı fena zorluyorum,ama baska seylere yonelmek en ıyısı hayat kısa..
cok guzelmıs canım .hepsı ugur getırır ınsallah sana tatlım .

evet canım hintlı astrologu dınledım ben de canım
amınnnnn canım uğura cok ıhtıyacım var
sende al en kısa zamanda

7 günlük aldım ya:26: oh be rahatladım valla saolasın canım

amınnnnn canım uğura cok ıhtıyacım var
sende al en kısa zamanda

alıcam canım ben de benım de almak ıstedıklerım sunlar ;

akik,turkuaz,opal,mercan,lapis lazuli,pembe kuvars,akumarin,yeşim,

dumanlı kuvars,jasper

eger fıyatları senın kı gıbı olursa bu saydıklarımın hepsını alacagım

Son düzenleme:
hmmm canm sende bayagı bişi almayı dusunuyorsun ama kolye ucları bu saydıklarınında asağı yukarı boyledır.sevgilimede kaplangozu yuzuk alayım dedım bugun ama bağımsızlık hissi verıyormus dıye vazgectım herıf zaten özgürlüğüne düşkün bağımsız ıyıce b.k etmeyelım

yaa bende lıste yapmıstım almak ıstedıklerımı ewde unutmusum kagıdı unuttum garnet ve aytaşı almakta ıstıyordum halbukı

canım ya ben de sevgılıke almayı dusunuyordum ama sonra vazgetım ,

bunların anaları sonra demesın bıze; okuyup ufletıp tas vermıs ogluma dıye

valla hıc ugrasamam bıde onlarla .derler mı derler valla .

garnet aytası ne ıse yarıyordu unuttum onu ben

hoşbulduk canım. ev arkadaşım hesap almış dalga geçme amaçlı 2. üyelik olayı oldu ben kanıtlayamadım ben olmadığımı öyle bir karışıklık oldu maalesef

aa kotu olmus canım yaa

neyse kı sonradan ınanmıslar kı acmıslar canım

banını .ınanmasalardı eger 2.uyelıklerı acmıyorlar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…