sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

yaa gven ama o trıko onu cok seksı gostermıstı kendısı de bunun bılıncın de .nıye ankaraya gıderken seksı gorunmek ıstıyor kı

hele yargıtaya hıc oyle seyle gıdılır mı ya bı haltlar cevırdıgınden suphelıyım canım .yargıtay ısı bıttı sımdı de teze oglu cıktı basıma

2 gun var surda pazartesi donecekse hic dusme uzerine ya bosver bişi varsa cıkar biliyosun eninde sonunda kendine dert etme bosuna aman seksi falanda durmuyodur hem sana oyle gorunuyodur kendini kurma bosuna hic

sanaldaki arkadastan zarar gelmiyo en azından gercek hayat cok zor kızlar hele de hırslı insanlarla birlikteyseniz arkadaslarımı elekten gecirsem elimde 3 tane kalır en fazla:/

transparan mı
kız senn ki vücut falan mı yaptı hatlar meydanda diyorsun :44:
amaaaann erkek milleti işte kafasına eseni yapıyor
sende giyin şıkır şıkır çık gez kısas a kıssas

hahahaha adamıda mı dıyete soktun ,yazık adamcagıza valla

sen kılo verene kadar oda bu ıskenceyı cekecek dımı

ama ben de sanmıyorum sen yokken dıyete sadık degıldır

Yazık falan değil ya, göbeği amca göbeğine dönücek yakında. Bıraksam kapılardan sığmaz o bu yemeyle. Ama dediğim gibi, ben yokken ne yer ne içer bilemiyorum. :)

Saçlar sakallar kesildi, vücut hatlarını belli eden trikolar giyildi... Noğğğğluyo lan? Kuşum sakin ol nolur ya. Anlıyorum seni, sana yalan söylemesi, seni oyalaması sinirini bozuyo. Doğal olarak şüpheleniyosun, ama böyle yaparak kendini hırpalıyosun boşuna. Hem sen madem güvenmiyosun bu adama, ne diye devam ettiriyosun bu ilişkiyi? Sevgi tamam da güven?? Bence bu iki duygu birbirine paralel. Biri olmadan diğerinin olması yetmiyo. Bir an önce bu duruma bir çözüm bul, böyle gitmez bu iş.

Ayy kurabişim çok heyecanlııııı. Ne giyceksin ya? Yaptığın kombinin fotoğrafını çek nooolur. Araba mevzusuna da takılma kuzucum, en azından bu seferlik.
mikum bugün çok güzel geçti ay yorumunu yeni okudum foto çekinmedim ben:26:

sürekli ara bakalım hatta söyle teyze oğluyla konuştursun seni

Amerikalı oda arkadaşım oldu İlk başta birisi yabancı taklidi yapıp beni kandırıyor sandım ama sonra adını gördüm bir kağıtta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…