sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

bize ters bu çöp kadar ol uzun boylu ol işi
kadın dediğin etine dolgun olcak

hadı yaaa canım ozaman ayrı ayrı gunlerde takarız..aldım valla canm akik ametist turkuaz ve kuvars aldım daha da alcaktım kendımı kaybettım zorla frenledım

buarada canm ewet son zamanlarda yasadıklarımdan hemen aklıma baska seyler gelıyor AMA hayat boyle şüphe ıcınde de cekılmıyor yaaaa
Allah gostermesın kımseye guwen okadar onemlı bişeymıs ki ilişkilerde

miss turkeye bakamadım ama sonuna yetiştim derece alanları gordum,kardesım ne onlar oyle yaaaaa hepsıde kezban gıbı ver gıydır şalvar yolla ınek sagmaya
eve dusen yıldırımda oynayan kızda gecen yılın ıkıncısıymıs meger

canım fıyatları ne ıdı .kolye olarak mı yuzuk kupe ne olarak aldın canım .foto cekme ımkanın varsa cek canım

canım krsıtal kuvars tası saat gıbı kurulması gerekıyormus .ne ıstıyorsun ona kodluyormussun .uzun bır sure verılen enerjı ıle calısırmıs .

ıstedıgın seye kavusunca kodunu bozmak gerekıyormus .bu arada kodlamadan once kaya tuzun da 1 gece beklemesı gerekıyormus .
.
bekledıkten sonra guney batıya yada guney doguya ellerını acarak ,ne ıstıyorsan ona kodluyormussun.kımsenın elı degmeyecekmıs .

canım sımdı sevgılıkle aran nasıl pekı ?

Son düzenleme:
aynen tatlım kristal kuvarsı suan toprakta bekletıyorum sakısya gomdum balkonda satıcı oyle dedı evde kaya tuuz yok suan alıp bı gecede kaya tuzunda bekletıcem canm bnde kodlamayı dusunuyorum kesınlıkle ama esas onu radyasyon ıcın aldım.canım dur resımlerını cekıyım fıyat bılgısınıde ozaman yazarım

merakla beklıyorum canım .bı ben alamadım yaa

miss turkeyde hic guzel yokmus ben izleyemedim tam

aman bırsey kacırmadın canım .hıc bırı bırseye benzemıyor

araların da bı merve sarı ıyıdı o derece bıle alamadı .

begum zabun da fızık superdı ama ,ılk 10 a bıle gıremedı .

derece alanlardan sadece 1.guzeldı ama o da 1.lıgı degıl de en

fazla 3.lugu hakederdı .hele 4.olan ne ıdı oyle yaa

omuzlar dusuk olmus bıtmıs mecalı kalmamıs gıbı

hıc pozıtıf degıl

evet ben hatta dedim ki bu asuman zayıf aslında ama onların yanında şişko kalmış diye
ne güzel duruyor hatları

ay evet canım yaa aynı seyı ben de dusundum valla .

ben de asumanı cıtı pıtı bıırdım ama ,onların yanın da oldukca balık etlı ıdı

ama kadının fızıgı gercekten afettı .turk jennıfer lopz mısalıydı sankı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…