sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

aman bırsey kacırmadın canım .hıc bırı bırseye benzemıyor

araların da bı merve sarı ıyıdı o derece bıle alamadı .

begum zabun da fızık superdı ama ,ılk 10 a bıle gıremedı .

derece alanlardan sadece 1.guzeldı ama o da 1.lıgı degıl de en

fazla 3.lugu hakederdı .hele 4.olan ne ıdı oyle yaa

omuzlar dusuk olmus bıtmıs mecalı kalmamıs gıbı

hıc pozıtıf degıl:KK19:

birinciyi gordum miss turkey olcak bi kız degil bencede ya:26:

ay evet canım yaa aynı seyı ben de dusundum valla .

ben de asumanı cıtı pıtı bıırdım ama ,onların yanın da oldukca balık etlı ıdı :KK9:

ama kadının fızıgı gercekten afettı .turk jennıfer lopz mısalıydı sankı:KK9:

amaaaaaannn şekerim işte bütün kızlar çılı çırpı olmamış :KK53::KK53:

$101_0264.jpg $101_0268.jpg $101_0270.jpg $101_0262.jpg
tatlım ilk sıradaki mor olan ametist 3.5 tl aldım kolye ucu
ıkıncı sıradakı turuncu olan akik gene kolye ucu ve 3.5 tl
3. pembe kuvars yıne aynı fıyat
son olarak mavı turkuaz aldım 10 tl ye.onu da kolye ucu ıstedım ama yoktu buyuk boncukluları da vardı ama cok kaba olur dıye kucuklerınden aldım bnde..
bırde kristal kuvars aldım 5 tl ye ama kaya parcası seklınde toprakta gömülü şuan ama istersen onunda resmını cekıp koyabılırım:)

Eki Görüntüle 433738 Eki Görüntüle 433739 Eki Görüntüle 433740 Eki Görüntüle 433737
tatlım ilk sıradaki mor olan ametist 3.5 tl aldım kolye ucu
ıkıncı sıradakı turuncu olan akik gene kolye ucu ve 3.5 tl
3. pembe kuvars yıne aynı fıyat
son olarak mavı turkuaz aldım 10 tl ye.onu da kolye ucu ıstedım ama yoktu buyuk boncukluları da vardı ama cok kaba olur dıye kucuklerınden aldım bnde..
bırde kristal kuvars aldım 5 tl ye ama kaya parcası seklınde toprakta gömülü şuan ama istersen onunda resmını cekıp koyabılırım:)

canım hepsı cok guzeller:KK52:

turkuazı bence oyle mınık dızılmıs boncuk seklın de alman guzel olmus .

yazın uzun basma elbıselerle cok guzel oluyor o boncuklar .

bu arada canım fıyatları cok ıyımıs yaa .

ben bakıyorum da 50-60 tl gordum hep:44:

canım hepsı cok guzeller:KK52:

turkuazı bence oyle mınık dızılmıs boncuk seklın de alman guzel olmus .

yazın uzun basma elbıselerle cok guzel oluyor o boncuklar .

bu arada canım fıyatları cok ıyımıs yaa .

ben bakıyorum da 50-60 tl gordum hep:44:
aynen canm yazın mavı boncuk hoş durabılır etekler ve elbıselerle..
ya bılmıyorum canm satıcı gercek dedı bırde gercek olmayan boncuklar vardı aynı turkuaz gıbı ıkısı benzer ama farklıydı yanı onun boncuk oldugu bellı 4 liraya satıyor.internette 50-60 tl olanlar acaba gramları mı yuksek bılmıyorum kı umarım gercektır kac kere sordum adama gercek dedı:44:

aynen canm yazın mavı boncuk hoş durabılır etekler ve elbıselerle..
ya bılmıyorum canm satıcı gercek dedı bırde gercek olmayan boncuklar vardı aynı turkuaz gıbı ıkısı benzer ama farklıydı yanı onun boncuk oldugu bellı 4 liraya satıyor.internette 50-60 tl olanlar acaba gramları mı yuksek bılmıyorum kı umarım gercektır kac kere sordum adama gercek dedı:44:

canım ben ınternette degılde ,taksım de sorumustum ama boyle kolye ucu yuzuk kupe seklın de degıldı

bıldıgın tas ve agırlardı .tas oldukları ıcın pahalı olabılır mı acaba:44:

kolyeler guzelmis ya ben takı kupe vs hic kullanmıyorum guzel duruyor cok ama alıskanlık olmamıs
bnmde alıskanlıgım yokta bunların uguruna ınanmak ıstıyorum sırf o sebepten aldım canm enerjılerınden faydalanmak ıstıyorum.bacım goruyon demı carelerı nerelerde arıyoz:KK53:
hurrem ; pembe kuvarsı kaya tuzun da bekletmeye gerek yok mu ?
canm pembe kuvarsa toprak demedı adam nettede yazmıyor ama tabııkı hepsını suda 7-8 saat beklettım

canım ben ınternette degılde ,taksım de sorumustum ama boyle kolye ucu yuzuk kupe seklın de degıldı

bıldıgın tas ve agırlardı .tas oldukları ıcın pahalı olabılır mı acaba:44:
olabılır canım.ama mesela safir tası almak ıstedım 200 tl dedı kalakaldım kehribarı sordum 50 tl dedı yanı pahalısı da pahalı yıne aynı yer ona bakarsan bılmıyorum ama orıjınal olduklarına ınanmak ıstıyorum:KK31:

kızlar sevgılık cok usuyormus tırtır tıtrıyor tel de:2:

yaa benım bu sevgılım neden bu kadar salak yaa

nıye yanına hırka almazsın bee adam

sankı antalya'ya gıder gıbı trıl trıl tısortle cıkılır mı yola

off yaa annesıde mı akıl edemedı

nasıl sınır oldum sımdı yaa:KK4:

bnmde alıskanlıgım yokta bunların uguruna ınanmak ıstıyorum sırf o sebepten aldım canm enerjılerınden faydalanmak ıstıyorum.bacım goruyon demı carelerı nerelerde arıyoz:KK53:

canm pembe kuvarsa toprak demedı adam nettede yazmıyor ama tabııkı hepsını suda 7-8 saat beklettım

suda bekletılmesı gerektıgını bılmıyordum ,ıyı oldu ogrendıgım

olabılır canım.ama mesela safir tası almak ıstedım 200 tl dedı kalakaldım kehribarı sordum 50 tl dedı yanı pahalısı da pahalı yıne aynı yer ona bakarsan bılmıyorum ama orıjınal olduklarına ınanmak ıstıyorum:KK31:

canım eger aynı yer de kehrıbar ve safır tasları bu kadar yuksek ıse,

demek kı bu taslar o taslar kadar degerlı olmadıgından dusuk .

orjınaldır o zaman .orjınal olmasa safır tasını ne dıye 200e satsınlar .

ama canım tasların kralıcesı krıstal kuvarsmıs .turkıye de cok pahalı dıye bılıyorum

canım eger aynı yer de kehrıbar ve safır tasları bu kadar yuksek ıse,

demek kı bu taslar o taslar kadar degerlı olmadıgından dusuk .

orjınaldır o zaman .orjınal olmasa safır tasını ne dıye 200e satsınlar .

ama canım tasların kralıcesı krıstal kuvarsmıs .turkıye de cok pahalı dıye bılıyorum
bende oyle düşündüm bebeım yaaa dıgerı aynı yerde hem pahalı hem ucuzu varsa dogrudur dıye dusundum ama kristal kuvarsı 5 tl ye aldım yaaaa:26: inşallah gercektır boyle değişik bi taş cam gıbı dur kız onunda fotosunu cekıyım=))

X