sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Valla ben 6 saatlik uzakliga gelin gitcem diye bunalim takiliyorun dubai olsa ne yapardim bilmiyorum

nişanlanmadan önce bende aynı rüyaları görüyordum hepimiz aynı evrelerden geçiyoruz demek ki :) anzer hiç barışma gibi bir düşüncen yok mu yani öyle bi ihtimal falan :44:

Jeologum canm ben bizim meslekte oncelik erkeklerin
aa doğru canım benim ama sende bulabilirsin tabi yaşadığın şehrede bağlı biraz gelişmiş bir şehirdeysen iş bulma imkanın daha rahat olur
Buyrun kizlar.. Tatli yiyip tatli konusalim
Eki Görüntüle 428423
rüzgargülüm canım ımmmm bu çok lezzetli görünüyo ben bitirdim bile
canım benim eğer ufak tefek meseleler büyüyosa onları halletmek kolay oluyo bitirme yani yazık olur ama gerçekten aşamadığınız sorunlarınız oluyorsa bişey diyemem ileride pişman olmaktansa şimdiden bitirmek en doğrusu

nişanlımda 27 yaşında 5 yaş var aramızda :)
Bir majinda 5 yili devirdik yazmissin ne guzel 5 yildan sonra evleniyorsunuz tebrikler
saka yaptım kız ,evet gunduz kımse olmuyor gece toplasıyor herkes

yaa bızım topık komple burada toplandı ,son zamanlar da bızım topık de nedense bı durgunluk var yaa:2:

Konu sahibimiz geceleri calismaya baslayinca kedi yavrusu gibi dagildik ya

ins canım dil en büyük problem olucak :S umarım hemen öğrenirim

yogunluktan hatlar karıstı valla

kız bıtırmeyı dusunen ben degılım anzer balı

cidden iyiki açıldı bu topiv kurabiyeye teşekkürlerrr
canım orta yol içinde olmakla beraber ne yollar denedim ben olmadı dinlemiyo beni adam..
emek var 2 senenin güzel günlerin hatrı var tabi olmaz mı..
ne eğlenceli zamanlarımız oldu hiç eğlenmediğim gülmediğim kadar onunla mutlu oldum ben.. şimdi ayrılık düşünürken ona ve aşkımıza ihanet ediyo gibi hissediyorum ama belli bir yaşa geldik ve ben laylaylom günlerden çok temiz bir gelecek görmek istiyorum ona bakınca..
şimdi onlayken puslu ve sisli şeyler görüyorum malesef..
bir çabası olsa ve yine işler kötü gitse anlicam onuda ama çaba yokken beklemekte koyuyo bi yandan.. bugün ayrılalım diyecektim ama bikaç ihtarda daha bulunayımda içim rahat bitirim bu ilişkiyi diyorum belki bir depar yaparda ilişkimiz bitmez diyerekten bugün dedim sen bizim geleceğimiz için hiçbişey yapmıyosun bende oluruna bırakıcam bundan sonra diye napimki diyo bana hala napmam gerekiyo hiç bilmiyorum bende şans yok diyor.. şans değil azimde yok sende dedim sustum yoksa çok kıracaktım kendisini..

İstanbldym canim ama bulamadim duzgun bisey kismet diyelim...

Canim ne oldu konusacaktim Sevgilinle?

konuştum canım ama ayrılıktan değil son bi şans vermek istedim..
işle ilgili şeyler yapmasını yoksa bi geleceğimiz olmadığını üstelik yaşlarımızında geçtiğini söyledim ama pek anlamadı beni sanırım..
o an beni geçiştirsinde zaten sonra nasılsa ben sakinleşirim diye düşünüyo beyfendi.. nasılsa burda onu her koşulda bekleyen saftirik bi anzer var
yine bana ne yapabilirimki aklıma bişe gelmiyo dedi dedim iş ilanlarına bak her işsizin yaptığı gibi dedim bunu sana uzun zamandır söylüyorum ama yapmıyosun dedim ama pek sallamadı anlican

Bir majinda 5 yili devirdik yazmissin ne guzel 5 yildan sonra evleniyorsunuz tebrikler :​

ever canım 5 yıldır birlikteyiz teşekkür edeirm darısı herkesin başına ayrıca ilk aşkımla evleniyorum buda bi ayrıntı aşk hikayemiz baya bi uzun ilişki başlamadan öncede bi 4 yıllık geçmişiz var birbirine aşık ama açılamayan iki insan olarak

Bir majinda 5 yili devirdik yazmissin ne guzel 5 yildan sonra evleniyorsunuz tebrikler

Konu sahibimiz geceleri calismaya baslayinca kedi yavrusu gibi dagildik ya

yaa evet yaa topıge resmen nazar degdı herkes tek tek dokuldu

yada artık mıllet evlenmekden umıdını kestı

ınsallah eskısıs gıbı kıpır kıpır olur topıgımız .

hem orada hem burada bol bol sohbetler ederız ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…