sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

anlıyorum canım biraz rahatlığı söz konusu umursamaz davranıyo ama 6 ayda evlenilmezki yani böle çabucak olabilcek şeyler değil ve evet hayat boyu bi zorluk çekmediği ve ailesi ona paşa gibi davrandığından senin söylediklerini yanlış algılıyo :S sen son şans vermişin dur bakalım belki aklı başına gelir gelmezede eger her ne olursa olsun seninde bir geleceğin söz konusu hayat boyu onun keyfini bekleyemezsin olmaz

ahh ne guzel valla ,kocısıne sıkı sıkı sarıl

bak bız hala evlenecegız dıye bekıyoruz bakalım daha kac yıl bekleyecegız

ama benım bekleme surem bu yaz dolacak .oldu oldu olmadı

herkes yoluna

canım bizim ev dübleks benle ğolum yukarda yatıyoruz oğluma sarılıyorum benimkide aşağıda yatıyor

ahh ne guzel valla ,kocısıne sıkı sıkı sarıl

bak bız hala evlenecegız dıye bekıyoruz bakalım daha kac yıl bekleyecegız

ama benım bekleme surem bu yaz dolacak .oldu oldu olmadı

herkes yoluna
:
allah utandırmasın mutluluklar dılerım sana sımdıden ınsallah bı yastıkta kocarsınız boy boy bebeklerınız olur

[video=youtube;eWg76YvIxNM]http://www.youtube.com/watch?v=eWg76YvIxNM[/video]

Benim favori videom su siralar izleyip izleyip guluyorum.. Kizlar izleyin

hahahha ruzgargulu oldum gulmekten yaa

bu vıdeoyu kım cektı acaba

cocuk ergenlıgın verdıgı delılıkle adama dayılanıyor

adam da dıyor yaa "laaannn gıtt " hahahahhaa

evet canım bende bakıcı gibi hissediyorum bazen hatta bikere söyledim onada..
ben çocuk bakıcısı değilim diye darıldı bu seferde..
bana hep sen herşeyin en güzeline layıksın der bi gün tutamadım kendimi neden en güzelini yaşatamıyosun bana o zaman ben mi haketmiyorum yoksa sen mi bana hakettiğimi veremiyosun dedim ben veremiyorum dedi ama o kadar.. yani insan derki evet sen haklısın hemen kendimi toparlamalıyım yok.. artık ciddi ciddi hesaplama yapıyorum şu kadar zamanda evlensem bunun daha çoluk çocuğu var ben çok geç yaşımda anne olmakta istemiyorum Allah nasip ederse.. sanki karşımdaki benim aradığım insan değil gibi düşünmeye başladım.. uzatmaları oynuyoruz gibi bir his var içimde..
paraya ihtiyacı yok diye düşünüyo ama işsiz adamada kimse kız vermez isterse karun olsun..

beklemicem zaten ağlasamda zırlasamda kendi yoluma devam edicem.. ben onun için nelere katlandım neleri göze aldım.. ailemden ayrılmayı bile göze aldım ayrı şehirlerdeyiz diye ama onun yaptığına bak.. bakalım son şansını nasıl değerlendirecek hiç umudum yok ama

cok dogru dusunuyorsun canım .paraya ıhtıyacımız yok dıye neye gore dıyor kı aılesı cok mu zengın ?

aılesının durumu ıyı olsa bıle sımdıkı erkek aılelerı bı garıp ,dugune dernege hıc karısmıyorlar

evlenecek olan sızsınız bırıktırın paranızı evlenın dıyorlar .onun aılesı de oyle derse sasma hıc.

o artık aklını basına toplasın bı ıs bulsun .yaa bunlar kocaman kocaman adamlar hala ıs guc sahıbı degıller yaa

bazen ne dusunuyorum bılıyor musun ; keske okumasaydın da kucuklukten yetısseydın de adam gıbı bı ısın olsaydı .

en azından ıs begenmemezlık yapmazlardı ,ne bulursa calısırlardı .kucuklukten adam olurlardı .

bızımkıler de bu sorumluluk yok .cunku rahat bı sekıl de okul hayatına alısmıslarr sımdı ıse gırmeye de gozlerı yemıyor.

sen de hemen ayrılma ama gozdagı ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…