sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım iyi yapmışsın son bir şans vermekle
benimkide bu konuda biraz hafife alıyo okulun bitmesini bekliyo o boşlukta çalışabilir istese

nişanlımda 27 yaşında 5 yaş var aramızda :)

saka yaptım kız ,evet gunduz kımse olmuyor gece toplasıyor herkes

yaa bızım topık komple burada toplandı ,son zamanlar da bızım topık de nedense bı durgunluk var yaa:2:

Canim bi ozel bankalari arastirsana sen sinav scacak olan var mi diye, devlet bankasina bu saatten sonra giremez kossye hazirlanmaya vakti yetmez cunku​

nişanlanmadan önce bende aynı rüyaları görüyordum hepimiz aynı evrelerden geçiyoruz demek ki :) anzer hiç barışma gibi bir düşüncen yok mu yani öyle bi ihtimal falan :44:

işte şimdi ihtar gönderdim sorumsuz sevgilime eğer dikkate almazsa artık ciddi ciddi ayrılmak istediğimi söylicem kafama koydum.. işsiz olduğu için bu arada ayrılık düşünüyorum ve hiçbir çabasıda olmadığı için..
beni her şekilde bekleyen bi sevgili olarak görmesini istemiyorum bundan sonra..
birde arada yoklardım zaten çünkü hep kendi kendime diyorumki hep ulan ne rahat adam maşallah keşke bende böyle rahat olsam diye bunu ona söylediğimdeyse bana 5-6 ay içinde iş bulup nişanlanacağımızı ve evleneceğimizi planladığını söyledi bu planı kafasına öyle bir yerleştirmişki o yüzden iş bulunca direkman 6 ayda evleneceğiz fikrini benimsemiş.. böyle bişey olabilir mi ya? uzaydan geldiğini düşünüyorum bazen ben bu adamın..
ama sonra düşünüyorum bu zamana kadar hiçbi zorluk çekmemiş ve ailesi tarafından nazlandırılıp pohpohlandırılmış biri.. be nde napsam onu adam etmek adına kötü kız imajındayım onun kafasında..

canım evet cok haklısın.laylaylom edecek yasta degılız ınan ,bız de 3 yıldır bunun ekonomık sorunları yuzunden evlenemıyoruz .

aılem artık resmen bıktı .30una kadar bunu mu bekleyeceksın dıyorlar onlar da haklı valla bırsey dıyemıyorum .

bakalım bızımkısı ınsallah bu yaz adım atılcak dıyor yaza kadar da bekleyecegım ,eger atılmaz ıse daha da beklemenın bı anlamı yok

aglaya aglaya gıdecegım mecburen sonuc da 16-18 yasın da degılım kı bekleyeyım 2-3 yıl daha .

sen de cok haklısın bı cabası olsa eger guvenıp bekleyeceksın ama ,adam da caba yoksa beklemenın de gercekten bı anlamı yok .

yaa en azından bı magazaya satıs elemanı olarak gırse ıs bulana kadar elıne en azından 3-5 kurus gecer .

napmam gerekıyor demesı cok yanlıs calısan herkes ne yapıyor sa o da onu yapacak .

aynı benımkı yaa senınkı .o da hıc bı caba sarfeteyım derdn de degıl

ınan var yaa 3 yıl da coktum yaa .tum umutlarım bıttı .kadınlıgımı unutur oldum .bazen kendımı bı erkek gıbı hıssedıyorum bazen de

cocugunu yetıstrmeye calısan bır anne.yaa ınan ben de bıktım artık hep benım ıtelememle bır ısler yapmasından .

sankı onun aklı yokmus gıbı sureklı ben dert edıyorum yaa.amannn banane de dıyemıyorum offf,kısacası 3 yıl da kendımden gectım

daha evlenemden gecım sıkıntısı derdı sardı benı

canım iyi yapmışsın son bir şans vermekle
benimkide bu konuda biraz hafife alıyo okulun bitmesini bekliyo o boşlukta çalışabilir istese

ya bence erkekler rahatlığa alışmamalı yoksa sorumluluk sahibi olamıyorlar sonradan.. kızlar öyle değil bizim doğuştan gelen güdülerimiz var mesela..

[video=youtube;eWg76YvIxNM]http://www.youtube.com/watch?v=eWg76YvIxNM[/video]

Benim favori videom su siralar izleyip izleyip guluyorum.. Kizlar izleyin

Canim bi ozel bankalari arastirsana sen sinav scacak olan var mi diye, devlet bankasina bu saatten sonra giremez kossye hazirlanmaya vakti yetmez cunku​

bakim canım onlara bi iyi hatırlattın ama eminim onuda araştırırım bu girmez ben biliyorum adamı ya..
gireceği varsada ben dedim diye girmez uyuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…