sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kurabıyemın sadece yedıgı fıstıklı cıkolata degıl kı sekerım ,

adı bıle acı verıyor burada bana ,nıcke baksana yaa kalplıkurabıye

ne acı degıl mı :KK25:

Aynen ya. Neyse en azından "damla çikolatalı kurabiye" "havuçlu cevizli kurabiye" falan değil.:KK9: Noldu sarmalar? Zeytinyağlı yaprak sarması 321 kaloriymiş, okudun mu o mesajımı? :)

Ceviz çok faydalı diye yiyorum.:44: Avcumu tam doldurmuyorum bile. Ama yağlı bir yemiş, o konuda haklısın. Leblebi ye diyosun yani. Hiç de sevmem leblebiyi.:KK25: Neyse, bazı şeylere katlanmak zorundayız ne yazık ki. Sen yumurtaya ben leblebiye katlanıcaz, napalım.:KK9: Valla tatlım şimdi baktım da zeytinyağlı yaprak sarması 321 kaloriymiş.

321 kalorı mı:KK53:

canım yaa google amca yalan soyluyordur

yoktur yaa o kadar ,sarma alt tarafı:KK17:

allahtan sarı lebleyı sevıyorum ben ,o yuzden sorun degıl :KK16:

yarın ben de yumrta yıyecegım ama :nazar:

sımdı de su ıcıyorum canım ,1.5 lt su ıctım .

2.5 ltreye aksam akadar tamamlarım .tamamlayamasam da

1.5 yeter sanırsam :KK1:

yaa bu arada mıku ; sen suyu ılık ve lımonlu mu ıcıyorsun ?

dıyette olanlar ılık ve lımonlu ıcmelıyms ,ıcınde kı yagları parcalarmıs .

soguk su aksıne yagları donduruyormus yakmıyormus

oyle seyler duydum dogrumudur:44:

Aynen ya. Neyse en azından "damla çikolatalı kurabiye" "havuçlu cevizli kurabiye" falan değil.:KK9: Noldu sarmalar? Zeytinyağlı yaprak sarması 321 kaloriymiş, okudun mu o mesajımı? :)

canım sardık pısırıyoruz sımdı .

yaa evet okudum mesajını ben de sımdı onu cevapladım canım .

kesın google amca yalan soyluyordur :KK24:

yazmadım canım şimdi bida yazmış sensiz olmuyor anlamıyor musun diye
mekik çok yorucu ya üşeniyorum valla ama başka yoluda yok malesef.. sağolun sedulu ve miku :KK16:

kafiyeli de oldu :KK1:

Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyosun deseydin. :) Eheh, yarım uyak olmuş.:KK9: Rica ederim tatlım.

321 kalorı mı:KK53:

canım yaa google amca yalan soyluyordur

yoktur yaa o kadar ,sarma alt tarafı:KK17:

allahtan sarı lebleyı sevıyorum ben ,o yuzden sorun degıl :KK16:

yarın ben de yumrta yıyecegım ama :nazar:

sımdı de su ıcıyorum canım ,1.5 lt su ıctım .

2.5 ltreye aksam akadar tamamlarım .tamamlayamasam da

1.5 yeter sanırsam :KK1:

yaa bu arada mıku ; sen suyu ılık ve lımonlu mu ıcıyorsun ?

dıyette olanlar ılık ve lımonlu ıcmelıyms ,ıcınde kı yagları parcalarmıs .

soguk su aksıne yagları donduruyormus yakmıyormus

oyle seyler duydum dogrumudur:44:

Valla ben bilmem yavru kuş, 321 kalori yazıyodu. :) Ya gerçi 5-10 tane sarmadan bir şey olmaz. Ekmek yeme ama. 1,5 litre içtiysen süper, bir bardak bile içmiyodun çünkü. Ama en az 2 litre içmeye çalış. Ya yok bebeğim ya, inanma öyle şeylere. Ben normal su içiyorum. Soğuk da değil sıcak da değil. Ilıktan hallice. Dolaba su koyma alışkanlığım yok çünkü. Ben zamanında sadece içtiğim su miktarını arttırarak 3 kilo vermiştim. Öyle ılık su-limon olayına falan girmedim hiç.

Son düzenleme:
kızlar sıze bı sorum var ;

cagrı merkezın de musterı temsılcılerı ne ıs yapar ?

benı bıraz once cagrı merkezıne musterı temsılcısı pozısyonun da

davet ettıler de gıdeyım barı dedım .

benım oyle bır yere basvurum da yok ama neyse:44:

Valla ben bilmem yavru kuş, 321 kalori yazıyodu. :) Ya gerçi 5-10 tane sarmadan bir şey olmaz. Ekmek yeme ama. 1,5 litre içtiysen süper, bir bardak bile içmiyodun çünkü. Ama en az 2 litre içmeye çalış. Ya yok bebeğim ya, inanma öyle şeylere. Ben normal su içiyorum. Soğuk da değil sıcak da değil. Ilıktan hallice. Dolaba su koyma alışkanlığım yok çünkü. Ben zamanında sadece içtiğim su miktarını arttırarak 3 kilo vermiştim. Öyle ılık su-limon olayına falan girmedim hiç.

canım dolma yıyecegım dıye aksam yemegı bıle yemedım :) o yuzden ekmeksız yerım bısey olmaz o zaman:KK9:

canım dogru soyluyorsun ,ılık su soguk su ne farkeder .onemlı olan sıvı tuketımını karsılamak

ben de bugun 1.5 ıctım sasırdım valla:KK9: neyse yavas yavas artırıcam artık

canım dolma yıyecegım dıye aksam yemegı bıle yemedım :) o yuzden ekmeksız yerım bısey olmaz o zaman:KK9:

canım dogru soyluyorsun ,ılık su soguk su ne farkeder .onemlı olan sıvı tuketımını karsılamak

ben de bugun 1.5 ıctım sasırdım valla:KK9: neyse yavas yavas artırıcam artık

Off ya sarma diye diye benim de canımı istettin kadın.:KK43: Neyse, gözlerimi kapatıp çorbayı ve salatayı sarma olarak hayal edicem.:KK9: Bu arada çağrı merkeziyle ilgili konuda hiçbir fikrim olmadığı için yardımcı olamıycam kuşum. O nerden çıktı ki durup dururken?:44:

Off ya sarma diye diye benim de canımı istettin kadın.:KK43: Neyse, gözlerimi kapatıp çorbayı ve salatayı sarma olarak hayal edicem.:KK9: Bu arada çağrı merkeziyle ilgili konuda hiçbir fikrim olmadığı için yardımcı olamıycam kuşum. O nerden çıktı ki durup dururken?:44:

afıyet olsun baby :)

yaa kuzum benım bır ıs arama sıtesın de uyelıgım vardı ,ama

ben hıc cagrı merkezıne basvuru yapmadıgım halde ıkı gundur

arıyorlar benı .ben de merak ettım nedır nasıl ıstır yarın gıdeyım dıyorum

ama kararsızlık da yasıyorum .daha once hıc cagrı merkezın de calısmadım

nasıl yaparım ne ederım bılmıyorum .ne ıs yaptıklarıı bıle dogru duzgun bılmıyorum:KK9:

tel de bırseylerı satmaya calsıyorlar ama ,yapabılır mıyım bılmıyorum kı:44:

kızlar sıze bı sorum var ;

cagrı merkezın de musterı temsılcılerı ne ıs yapar ?

benı bıraz once cagrı merkezıne musterı temsılcısı pozısyonun da

davet ettıler de gıdeyım barı dedım .

benım oyle bır yere basvurum da yok ama neyse:44:
tatlım benide çağırmışlardı bir kere çağrı merkezine gittim görüşmeye bir odanın içinde bi sürü insan anlaşmalı olunan (benim gittiğim yerin anlaşmalı olduğu yer hastaneydi) insanları arayıp bilgilendiriyorlardı kurumla ilgili sanırım check up merkeziydi hastaneye bağlı.. kalabalık ses gürültü benim içime hiç sinmedi kaldı öylece ama belki seni çağırdıkları yer farklıdır bi git görüş çalışma yerleri nasıl bak tatlım
Bak sözü aldım kurabişim, hatırlatırım bunu.:KK9: Fala bakıp fallanırız da di mi?:KK9:

tabiki mikum :KK54: neyse haaliim çıksın falim deriz çevirirz fincanlarımızı:KK9:

Son düzenleme:
X