sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Özür dilese ne değişicek ki canım? :/ Önce sorumluluk sahibi olmayı öğrenmesi lazım. Şimdi özür dilese, barışsanız, üç gün sonra yine aynı şeyler yaşanmıycak mı?

işte değişeceğine beni ikna etmesi lazım..
bende hemen barışmicam tabii.. iş güç konusunu bakıcam napıcak, gerçekten bi değişme var mı takip edicem.. ona göre eğer hallederse eskisi gibi olabiliriz..
aman ben kimi kandırıyosam adam daha dün bana "neden ayrıldık onu bile bilmiyorum" dedi ama benden açıklama istemedi açıklama istese yapardım sadece "bilmiyorum bile" diyip kestirip attı "tamam daha mesaj atmicam sana" dedi..
yinede ben elimden geleni yaptım demek için son bikaç gün beklicem..

Artık sen lafla sözle ikna olma durumunu çoktan geçmiş olmalısın tabii, icraat lazım artık. Off... Çok sıkıntılı durumlar. Daha neden ayrıldığınızı bile bilmiyo, olaya bak. Belki de biliyodur da işine gelmiyodur. Suç kendisinde çünkü. Bekle bakalım hayatım, hayırlısı neyse o olsun.

öyle canım az önce mesaj atmış özledim diyo.. sanki ben trip atıyorum gönlümü almaya çalışıyo..

kızlar ben kilomdan memnunum ama göbek var bende azıcık ya ):
ve dar bişi giyince o göbek hiç hoş durmuyo bide belim ince minyonum üstüme tam oturan bişe giyince göbeğim çok kötü duruyo..
bide azıcık gıdığım var.. bide kollarımın üst kısmı azcık kalın.. normalde çok dikkat çekmiyo ama ben çok takıyorum bunları..
bunları nasıl normal bi şekle sokabilirim??

göbek için mekik idealdir

Tabii ki spor yaparak kuzucum. Göbek için mekik lazım. Kollar için de bir sürü hareket var, internetten bak istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…