sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Bir yıl mı? Kuzucum haşlanmış yumurta çok faydalı ya, sen de farkındaymışsın zaten. En azından haftada bir kere yemeye çalış. Zorla biraz kendini. Üstelik haşlanmış yumurta 0 kalori. Karbonhidrat içermiyo, sırf protein. Neyse ki ben seviyorum, o konuda sıkıntım yok. Günde iki kaseden fazla yeme bence hayatım, çünkü bir yandan yemek de yiyosun. Ara öğün olarak yiyebilirsin. Ben üç ana öğün, iki ara öğün yapıyorum. O ara öğünlerin birinde meyve birinde mısır gevreği yemeyi planlıyorum. Şu anda birinde meyve birinde bir avuç kadar ceviz yiyorum.

İyiyiz canım, sen nasılsın? E havalar ısınınca tatil muhabbetleri de başladı tabii. :) Nereye gidiceksin?

canım alıstırcam kendımı zaten .normal degıl vucudumun 1 yıl boyunca yumurtadan uzak olması

cevız yaglı yıyecek canım kılo yapmaz mı ?

onun yerıne sarı leblebı yee.sarı leblebı hem kılo yapmıyor hem de tokluk hıssı verıyor .

acıktıkca sarı leblebıyı tukettıgın de tokluk hıssı verecektır.

bu arada canım ayıptır soylemesı ,annemle sımdı yaprak sarması yapacagız bız .

sonuc da zeytınyaglı yaa ,kılo yapmaz herhalde dıye .

İyiyiz canım, sen nasılsın? E havalar ısınınca tatil muhabbetleri de başladı tabii. :) Nereye gidiceksin?

iyi sayılırım tatlım sağol..
ben sivasa gidicem canım kardeşimin sınavları bitiyo bugün.. beni çağırıyo sene başından beri bende şimdi gitmeye karar verdim..
orda gitmek istediğim bikaç yer vardı oralara götürücek beni hem değişiklik olur işte..

Sen eski sevgilisini niye kurcaladın ki hayatım? Bak bu tavsiyemi dikkate al, sevgiline sakın eski sevgilileriyle ilgili şeyler sorma ya da söyleme. Durduk yere mazisinin aklına düşmesine sebep olursun. Sevgiline güven, ona toz kondurma ve bunu ona hissettir. O zaman bir şey yapacağı varsa da yapamaz. Senin güvenin ona engel olur, vicdan azabı duyar. Böyle yaparsan ondan bu tarz şeyler beklediğini düşünür, bu çok ağır bir şey. Hele ki masumsa...

Son düzenleme:

benm abmde svasta oturyo gtmştm bende bi kere paşabahçeye falan çok gzeldi

dogru dıyorsun canım .karıstırmam lazım ama ,ılk tanısıtıgında gecmısınıde merak edıyor ınsan :)

ben de o zaman sormustum zaten .

kızlar sıze ıyı sohbetler.ben annemle sımdı yaprak saracagız .

mıku ,yaprak sarması kılo yapar mı yapmaz mı cevabını

yaprakları sardıktan sonra okumaya gelecegım

Ceviz çok faydalı diye yiyorum.:44: Avcumu tam doldurmuyorum bile. Ama yağlı bir yemiş, o konuda haklısın. Leblebi ye diyosun yani. Hiç de sevmem leblebiyi. Neyse, bazı şeylere katlanmak zorundayız ne yazık ki. Sen yumurtaya ben leblebiye katlanıcaz, napalım. Valla tatlım şimdi baktım da zeytinyağlı yaprak sarması 321 kaloriymiş.

Git bakalım tatlım, değişiklik olur senin için. Kafan dağılır. Bu arada son mesajlaşmadan sonra konuştunuz hiç?

Git bakalım tatlım, değişiklik olur senin için. Kafan dağılır. Bu arada son mesajlaşmadan sonra konuştunuz hiç?

yok canım dün işte son mesajlaşmamızdı..
bikaç gün daha beklicem özür dilemesini ve beni ikna etmesini.. sonra bende kapatıcam bu defteri tamamen..

selam kızlar
ya sabahtan beri gez gez gez aç karnına en son mide iflas etti
bi simit yedim de kendime geldim yahu

yok canım dün işte son mesajlaşmamızdı..
bikaç gün daha beklicem özür dilemesini ve beni ikna etmesini.. sonra bende kapatıcam bu defteri tamamen..

Özür dilese ne değişicek ki canım? :/ Önce sorumluluk sahibi olmayı öğrenmesi lazım. Şimdi özür dilese, barışsanız, üç gün sonra yine aynı şeyler yaşanmıycak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…