sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar sıze bırsey soracagım ; sızce sevgılımın kız kardesı benı kıskanıyor yada bana ozenıyor olabılır mı acaba:44:

daha once aramız da tatsızlıklar olmustu .bana karsı cok soguktu ben ona ne kadar sıcak davransam da

sevgılım de bulustugumuz da fılan onu da davet etsem hep gerı cevırırdı teklıflerımı .ona cok ıyı nıyetle gıderdım ama

o anlamadıgım sekıl de soguktu bana karsı .hatta sevgılımle bu yuzden bırbırlerıne gırmıslerdı .

sevgılımle bı aksam eglenmeye gıdecektık dedım kı "xı de cagıralım mı "demıstım .o da cok sevınmıstı .

sevgılımle telde konusurken sevgılımden X i ıstedım maksat onu da cagırmakdı gıdecegız yere .

ama X hıc bırsey demeden suratıma telefonu kapatmıstı:KK53: cok sasırmıstım .sevgılımle bayag kapısmıslardı o gun .

ben cok uzuluyordum bana boyle davranmasına ,sonra bı sekıl de aramızda kı problemlerı cozduk .

yanı benı tanıdıkca sevdıgını soyledı "sana ılk baslar da gıcık oluyordum burnun hava da gelıyordu bana "demıstı .

bu ıtırafından sonra aramız duzelmıstı ama ,sankı kızkardesın bıraz bana ozendıgını hıssedıyorum soyle anlatayım ;

ben ne yaparsam ne alırsam o da haftasına alıyor .sacımı karamele boyattım gıttı haftasına boyadı .

bakıra boyattım gıttı haftasına boyattı .bal rengıne boyattım yıne aynı sekıl de haftasına boyattı:KK1:

sonra sac renklerınden konusuyorduk dedı kı bana "benım asla boyamayacagım renk sıyahtır ,ıyyy ıgrenıyorum o renkten resmen

asla boyamam zaten esmerım benı cok sert gosterır olurum de boyatmam "demıstı .sımdı ben sıyaha boyattım ,benı sıyah saclı gordu .

sımdı o da sıyah saclı:KK1: bu kız benı mı takıp edıyor ozenıyor mu anlamadım valla:KK1:

aa yok canım ne kıskanması ne özenmesi :KK20:
sen kuruntu yapmışsın şeker lütfen düşünme böyle şeyler..
tatlım daha ne yapması lazımdı ki bunu sana göstermesi için :KK1: resmen gözüne gözüne sokuyor özendiğini.. kaç yaşında görümce adayı :)

$IMG_0007.jpg

kuzucugum....

yeterlilik sinavi gibi bi sey benim ilk tecruben olacak ilk cocuk..:))

sanirim turkiye de uygulanmiyor henuz ama yakinda baslanir. cocugun ilk okula baslayip baslayamiyacagina karar veriyorlar.. cocuk psikologuna gidiyoruz genel durumu gozetleniyor, ismini yazabiliyor mu? adresini biliyor mu?, 1-20 arasi sayabiliyor mu?, sag sol, on arka gibi kavramlari biliyor mu?, motorik nasil yani el becerileri gelismis mi? kisacasi ben akli dengesi nasil diye bakacaklar diyorum

Hangi ülkede oturuyorsunuz :)

Ya tamam tabak çanak ortak sanır ondan bir şey yok ama yiyecekler de ortak sanılır mı ya değirmenin suyu nerden dönüyor o yiyeceklerin parasını kim ödüyor acabaa insan biraz düşünür.. Mutfağa geldim makarna yapacağım, kız dedi ki ben yapayım iyi tamam yap dedim.. :KK53::KK53::KK53: Baktım başkasının makarnasını alıyor.. :KK53::KK53: neyse ben bir şey demedim.. sordu eşyalar ortak di mi.. ben de hayır dedim ortak değil.. :KK53::KK53: çok komikti ya :KK53::KK53: olur böyle şeyler.. Dün de benimle 2 kelime muhabbet etmeyen oda arkadaşım ben yemek yaptığımda ne hikmetse muhabbet etmeye başladı benle :KK53::KK53: Ben de dedim gel beraber yiyelim bir güzel yedik beraber :KK53::KK53:

afiyet bal şeker olsun canım:KK53:

oluyor canım böyle şeyler ya öğrencilikte

bide yurtta kalıyasan tamamdır..

hangi odada yemek var oraya giderlerdi..

bir ara bizim yurtta balık kızartmışlar ve odalarında..

bütün koridorlar balık kokuyordu..

ayn hiç te sevmem yutta durmak işkeceydi:KK25::KK25:

afiyet bal şeker olsun canım:KK53:

oluyor canım böyle şeyler ya öğrencilikte

bide yurtta kalıyasan tamamdır..

hangi odada yemek var oraya giderlerdi..

bir ara bizim yurtta balık kızartmışlar ve odalarında..

bütün koridorlar balık kokuyordu..

ayn hiç te sevmem yutta durmak işkeceydi:KK25::KK25:

Ben de balık da yemem kokusunu da sevmem :) Harbiden yurtta yemek nerede millet orada :KK53:

gercekten cok seviyom ikizleri

ben de istiyom...ama genetik olarak imkan yok..esimin ailesinde de benim ailemde de

doktoruma sordum imkan var mi diye ikiz yapabilmem icin ilac verebilirim ama kendim yapmayacagim bir seyi sana tavsiye etmem dedi

ya ben bakarim rahatsiz olmam 1 kerede 2 bebek Yarabbim bana da nasip et

hayirlisi Allah tan

gercekten cok seviyom ikizleri

ben de istiyom...ama genetik olarak imkan yok..esimin ailesinde de benim ailemde de

doktoruma sordum imkan var mi diye ikiz yapabilmem icin ilac verebilirim ama kendim yapmayacagim bir seyi sana tavsiye etmem dedi

ya ben bakarim rahatsiz olmam 1 kerede 2 bebek Yarabbim bana da nasip et

hayirlisi Allah tan

çok zor bi süreç ama canım her şeye rağmen harika bi duygu,durum..
rabbim dileyen herkese yaşatsın :KK16:

X