sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar üzülmeyin yaa. teli kapatarak kendi kendini üzersin bence ac telefonu ama sallamaaa msj atma takıl işte nette müziğini dinle videonu izle biz varızzz, yat uykuşuna uyu yarın ola hayrola.. eğer cok büyük bşey değilse yarın da hicbir şey olmamış gibi davran ama biraz soguk ol ki anlasın :KK66:

oyy kıyamam ya naptı çok fena bişey değildir umarım.. :KK43:

kızlar mesaj atmış ben ona baya ağır konuşmuştum evlilikten söz ediyoruz ama sen henüz o olgunluğa ulaşamamışsın anlaşılan falan dedim oda sen zaten her tartışmada bunu söylüyorun beni hiç bi zaman evlenilecek birisi olarak görmedin yazmış offf ne alakası var :KK5: kızınca yaptığı çocuklukları anlasın diye diyorum çok canım sıkkın çok:KK50:

Son düzenleme:
kızlar mesaj atmış ben ona baya ağır konuşmuştum evlilikten söz ediyoruz ama sen henüz o olgunluğa ulaşamamışsın anlaşılan falan dedim oda sen zaten her tartışmada bunu söylüyorun beni hiç bi zaman evlenilecek birisi olarak görmedin yazmış offf ne alakası var :KK5: kızınca yaptığı çocuklukları anlasın diye diyorum çok canım sıkkın çok:KK50:

onu evlenilecek biri olarak görmesen neden onunla vaktini harcayasın ki sonında geri gelmeyen en önemli şey insanın kendi zamanıdır.. aman bunlarda salak mı ney ya ya da biz kızlar çok akıllıyızz :KK1:

tatlım sıkma canını ya sen lafını söylemişsin o ezilmiş bence bişey söyleyip de daha fazla kırmayın birbirinizii.. arada bi değişiklik iyidir seni seviyorum yaz ve yat, sabah her şey daha güzel olcaktır.

onu evlenilecek biri olarak görmesen neden onunla vaktini harcayasın ki sonında geri gelmeyen en önemli şey insanın kendi zamanıdır.. aman bunlarda salak mı ney ya ya da biz kızlar çok akıllıyızz :KK1:

zaten o konuda lafımı söyledim eğer ciddi olarak görmesem ilişkimizi dün gece (kandilde)dualarımızda bizi dilemezdim Allah'tan dedim bişey diyemedi:KK51::KK1:

tatlım sıkma canını ya sen lafını söylemişsin o ezilmiş bence bişey söyleyip de daha fazla kırmayın birbirinizii.. arada bi değişiklik iyidir seni seviyorum yaz ve yat, sabah her şey daha güzel olcaktır.

şimdi mesajlaşıyoruz bakalım nolcak sonucu:26: asla bitirmek istemiyorum ama gerçekten çocukça davranışlar sergileyebiliyor bazen ve ben bunu kendisine asla yakıştırmıyorum:KK19:

X