sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

sende bendensin şirine benimde sevgili var ama ne söz ne nişan var henüz darısıda bize olsun imreniyorum yaa böyle nişanlı olanlara falan :KK31:

ben de özeniyorum canım ama yapcak bişey yok her şeyin bi zamanı var demek ki eskiden ne kadar cok kafama takardım şimdi fazla takmamaya çalışıyorum, sanırım şuan söz nişan falan olsa daha sıkı kurallar düşünsene :KK9: böylesi daha iyidir bizim için. sen calısıyo musun?

selam kızlar en büyüğünüz benim sanırım 25 yaşındayım sevgilim var ama ayrılabiliriz bu aralar bekar olarakta yoluma devam edebilirim yanii :)
kpssye hazırlanıyorum şimdilik bu kadar :)

ayrılcaksan şimdi tam zamanı canım, kışa bırakma hemen ayrıl. hazır yaz geliyo ortalık capcanlı deniz kum güneş parti hayalleri falan :KK9: :KK9: bayanlar bu mevsimde fazla acı çekmiyo hemen atlatıyo :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
ben de özeniyorum canım ama yapcak bişey yok her şeyin bi zamanı var demek ki eskiden ne kadar cok kafama takardım şimdi fazla takmamaya çalışıyorum, sanırım şuan söz nişan falan olsa daha sıkı kurallar düşünsene :KK9: böylesi daha iyidir bizim için. sen calısıyo musun?

evet canım o açıdan hiç bakmamıştım olaya gerçektewn sözlü nişanlı olunca tamamen bir sorumluluk olacak üzerimizde neyse biz rahatlığın keyfini çıkaralım en iyisi:KK76:
geçen yıl bitti üni. çalışmıyorum henğz canım bir kaç iş başvurusu yaptım sonuç bekliyorum işte :KK14: sen canım?

evet canım o açıdan hiç bakmamıştım olaya gerçektewn sözlü nişanlı olunca tamamen bir sorumluluk olacak üzerimizde neyse biz rahatlığın keyfini çıkaralım en iyisi:KK76:
geçen yıl bitti üni. çalışmıyorum henğz canım bir kaç iş başvurusu yaptım sonuç bekliyorum işte :KK14: sen canım?

benimde bitti açıktan devam ediyorum 3.sınıfa, dersaneye gidiyorum. bazı saglık sorunlarım sebebiyle calısamıyorum ama yaza ufaktan ufaktan adım atıcam iş konusunda..

ayrılcaksan şimdi tam zamanı canım, kışa bırakma hemen ayrıl. hazır yaz geliyo ortalık capcanlı deniz kum güneş parti hayalleri falan :KK9: :KK9: bayanlar bu mevsimde fazla acı çekmiyo hemen atlatıyo :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

eheheh süper bi bakış açısı:KK52: aslında haklısın şirinem ya kışın havadan bile insanın içinden bişey gelmiyo içine kapanıyo tabiri caizse yaz mevsimi ayrılmak için acısını en kolay atlatılabilecek mevsim ilan ettik:KK51:

benimde bitti açıktan devam ediyorum 3.sınıfa, dersaneye gidiyorum. bazı saglık sorunlarım sebebiyle calısamıyorum ama yaza ufaktan ufaktan adım atıcam iş konusunda..

bende artık çalışmak istiyorum sıkıldım sürekli evde olmaktan normalde çok aktif biriyim ama okul bitince baya bi durağanlaştım harekete geçmek lazım

eheheh süper bi bakış açısı:KK52: aslında haklısın şirinem ya kışın havadan bile insanın içinden bişey gelmiyo içine kapanıyo tabiri caizse yaz mevsimi ayrılmak için acısını en kolay atlatılabilecek mevsim ilan ettik:KK51:

test edilmiş ve onaylanmıştır :KK52: en kısa zmanda kafana göre bi iş bulursun umarım ben tembelliğe alıştım calısmak zor geliyo şimdi napcam bilmem :))

asıl yazın insan kötü oluyo ya herkesin yanında sevgilisi elele denizlere sahillere doluşuyolar insan yalnız başına kötü oluyo :KK1:

ben kapattım telefonu zaten msjda atmamış alttan almayacağın direneceğim bu defa çok üzdü beni:KK43:

kızlar üzülmeyin yaa. teli kapatarak kendi kendini üzersin bence ac telefonu ama sallamaaa msj atma takıl işte nette müziğini dinle videonu izle biz varızzz, yat uykuşuna uyu yarın ola hayrola.. eğer cok büyük bşey değilse yarın da hicbir şey olmamış gibi davran ama biraz soguk ol ki anlasın :KK66:

Son düzenleme:
X