sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım kadına neden sormayı denemıyorsun

sende kı yı sabır haa .ben dırek sorardım

ıcımde kalacagına gıder kadına sorar olayı anlar

rahatlardım .sevgılın sorun yapar mı ?
yapar canım erkek arkadasımda sorun yapar.mahalle kavgasına çevirdim dıye kızar,bende muhatap olmak ıstemem zaten,aslında şeytan neler dıyorda zor duruyorum

ya kardeşim erkek arkadaşının sana olan duygularından eminsen gerisi boş ...
emınım canım ama can sıkıyor yıne de

hurrem su kadını merak edıyorum cok pıs :KK70:

ftosu var mı canım ?
var canım faceden çalarım bı tane gır msne ıstersen

hürremcim, olayini bilmiyom ama sasirmamak elde degil..

ne insanlar var yahu evlendiysen kir dizini otur evinde sanane elalemin sevgilisinden..

su feys milleti iyice tesvik ediyo bazen..
sorma yaaa boyle ınsanlar yuzunden huzurumuz kalmadı :KK50:

hürrem hadi kadının yazısında seninkinin isim harfi var peki seninkinin yazıları kadınla ne boyutta nasıl cümleler yazmışlar birbirlerine bunada bakmak lazım....yok eğer seninkinden bi yazı gitmemişse o kadına bu bir komplo bence

canlarım ben uyuyorum gözlerimi zor açıyorum
hürremcim sende takma kafana sevgilinle güzelce konuş bu meseleyi hallolucak ben inanıyorum
sasham sende bi süre tavrını koy gerçekten ettiği laf çok kırıcı bi laf azcık sürtsün burnu anlayacağın
hepinizi öptüm iyi geceler:KK54:

arkadaslar, samimiyetinize güvenerek ve anlayisiniza siginarak bisey yazicam..

gecen feyste bi teklif gelmis yeni aactigim hesabima..

önceden bi hesabim vardi arayan bualmiyodu beni veya arkadaslik teklif edemiyodu msj bile yazamiyodu neyse..

bu kim derken soyadini tanimasamda adindan ve resminden cikartim..

eski erkek arkadasim..

biraz yazistik ve ben sok oldum..

beni cok aradigini, annemlerin kesin dönüs yaptiklarini, kardesimin evlendigini soyadini bile biliyodu..

seni bulmak icin cok arastirma yaptim herkes nasibini adi dedim..

aramamda kötü bi niyet yok dedi..

bana durumunun gayet iyi oldugunu, sözlendigini, 1 sene sonra mühendis cikacagini, sözlüsünün onunla tr ye dönmeyi bile göze aldigini,

eger o is bulamazsa sözlüsü calisip onun devam okumasini saglayacagini söyledi

kapali bi kiz dedi, tam aradigim gibi filan..

banada sürekli, kapandinmi, mutlumusun, cocugun varmi diye soru soruyo.. bende kibarca sorulari yanitlamak istemedigimi..beni bunca yil sonra (4 yil)

neden aradigini bilmek istedigimi söyledim..

cevap veremem uzun dedi, sözlüsü kiskandigi icin beni normal feys adresine degil ekstra bi hesaba eklemis..

bu arayisin dogru olmadigini anlam veremedigimi yazip onu kilitlettim..

dahada yazamadi..sizce neden yazdi??

kacgündür aklima takildi biliyorum sacma ve uzun oldu, kusuruma bakmayin..

hürrem hadi kadının yazısında seninkinin isim harfi var peki seninkinin yazıları kadınla ne boyutta nasıl cümleler yazmışlar birbirlerine bunada bakmak lazım....yok eğer seninkinden bi yazı gitmemişse o kadına bu bir komplo bence
canım soyle aslında benımkı bır resmı begenmıstı bır kac gun once boyle ıkı tane bırbırını seven hayvan resmı gıbı bişi diyim, o kadında o resmı kapak resmı yapmıs altına da harf<3 bunu yapmıs:KK47:

canım soyle aslında benımkı bır resmı begenmıstı bır kac gun once boyle ıkı tane bırbırını seven hayvan resmı gıbı bişi diyim, o kadında o resmı kapak resmı yapmıs altına da harf<3 bunu yapmıs:KK47:

durum resmen ortada günahını almasaydın adamcağızın kadın zorla sırnaşıp seninkine yanaşmak istiyo nasıl derler köprü atmak istiyo

önceden bi hesabim vardi arayan bualmiyodu beni veya arkadaslik teklif edemiyodu msj bile yazamiyodu neyse..

eski erkek arkadasim..

beni cok aradigini, annemlerin kesin dönüs yaptiklarini, kardesimin evlendigini soyadini bile biliyodu..

bana durumunun gayet iyi oldugunu, sözlendigini, 1 sene sonra mühendis cikacagini, sözlüsünün onunla tr ye dönmeyi bile göze aldigini,

banada sürekli, kapandinmi, mutlumusun, cocugun varmi diye soru soruyo.. bende kibarca sorulari yanitlamak istemedigimi..beni bunca yil sonra (4 yil)

cevap veremem uzun dedi, sözlüsü kiskandigi icin beni normal feys adresine degil ekstra bi hesaba eklemis..

merak etmıs olabılır senı ılgınc gercekten bu erkeklerı anlamak

durum resmen ortada günahını almasaydın adamcağızın kadın zorla sırnaşıp seninkine yanaşmak istiyo nasıl derler köprü atmak istiyo
canım ewet bıde bnmkııne anlatabılsem sımdı ben suclu olurum paronayak olurum Allah bılır :KK47:

eski erkek arkadasim..

canım sana karsı hala ılgısı olabılır mı acaba:26:

eski erkek arkadasim..

canım ne yaptığını şuanda ne durumda olduğunu öğrenmek için meraktan yaptığını düşündüm ben
sözlüsünden çekindiği için seninle sahte bi faceden yazışan biri sadece bu sebepten dolayı arar sorar bence
ha belki sen evli olmasaydın senden tekrar birlikte olma talebinde bulunabilirdi ama evli olduğunu öğrendiyse söz konusu bile olamaz

kızlar merhaba :KK3: dün bahsetmiştım ;kızartma olmadan karnıyarık nasıl yapabılırım dıye

közlemeyı tavsıye eden arkadaslar sayesın de patlıcanı kızartmak yerıne közledım .

tadı aynen kızartılmıs patlıcan gıbı hıc fark yoktu ve cok lezzetlıydı .

sanırım bıraz fazla közledıgım ıcın daha ıcını doldurmadan patlıcanlar elımde mınnacık kaldılar:KK9:

o kadar morelım bozuldu kı kesın olmayacak dedım hatta patlıcanları atmayı dusundum ama ,

bı deneyeyım dedım ve sonuc cok lezzetlı oldu .bırazcık fazla kozden dagınık oldu ama

ılk deneme olur bu kadarcık :21: kızlar abim köz oldugunu anlamadı bıle kızartma sanıyor safım:KK1:

Eklentiler

• $ky.jpg
    $ky.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 29
kızlar merhaba :KK3: dün bahsetmiştım ;kızartma olmadan karnıyarık nasıl yapabılırım dıye

közlemeyı tavsıye eden arkadaslar sayesın de patlıcanı kızartmak yerıne közledım .

tadı aynen kızartılmıs patlıcan gıbı hıc fark yoktu ve cok lezzetlıydı .

sanırım bıraz fazla közledıgım ıcın daha ıcını doldurmadan patlıcanlar elımde mınnacık kaldılar:KK9:

o kadar morelım bozuldu kı kesın olmayacak dedım hatta patlıcanları atmayı dusundum ama ,

bı deneyeyım dedım ve sonuc cok lezzetlı oldu .bırazcık fazla kozden dagınık oldu ama

ılk deneme olur bu kadarcık :21: kızlar abim köz oldugunu anlamadı bıle kızartma sanıyor safım:KK1:

ellerine sağlık tatlım cok lezzetli görünüyor canım nasıl çekti tahmin bile edemezsin :

ellerine sağlık tatlım cok lezzetli görünüyor canım nasıl çekti tahmin bile edemezsin :

canım cok tesekkur ederım ,yarın yap sen de afıyetle ye .

yagsız cok hafıf tam dıyet yemegı oldu .kılo da yapmaz

gercekten tatlım cok lezzetlı oldu .kızartmadan olmaz sanıyordum ama

kızartmadan daha da lezzetlı oldu .bu arada suyuna da salcalı su hazırlarken

et bulyon da kattım .o da cok tat verıyor .

Son düzenleme:
canım cok tesekkur ederım ,yarın yap sen de afıyetle ye .

gercekten tatlım cok lezzetlı oldu .kızartmadan olmaz sanıyordum ama

kızartmadan daha da lezzetlı oldu .bu arada suyuna da salcalı su hazırlarken

et bulyon da kattım .o da cok tat verıyor .

harika görünüyor tatlım ama ben onu şimdi yemek isterdim :) yarın bende yaparım artık iyice beni acıktırdın ya

X