sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Kizlar bugun sevgilimle sinemaya gittik 20.35te tabi film bitince dolmus saatleri bitmis oldu beni ayagimda topuklu vardi ve yurdum 30dk yuruyus mesafesindeydi yolun yarisini yurudum erkek arkadasim berdeyse acidan aglayacagimi gordu tabi beni sirtinda tasidi yaooooowwwww geri kalan yolda :KK69::KK69:

valla bu kafayla beklerim ondan yani.. :KK1:
aslında sürekli herşey güzel olacak değişicem falan diyo ama ya değişmezse diye şüphelerim var ve bu beni durduruyor..
neyse zamana bırakmak en iyisi..

değişecem diyor ama yaptığı bişey yok bu konuda.

bencede en iyisi zaman canım..

ona zaman ver bakalım zaten değişecekse belli eder

Kizlar bugun sevgilimle sinemaya gittik 20.35te tabi film bitince dolmus saatleri bitmis oldu beni ayagimda topuklu vardi ve yurdum 30dk yuruyus mesafesindeydi yolun yarisini yurudum erkek arkadasim berdeyse acidan aglayacagimi gordu tabi beni sirtinda tasidi yaooooowwwww geri kalan yolda :KK69::KK69:

Hihih ne tatlıymış yaa.:KK16:

Son düzenleme:

oo çok hooş :nazar::nazar:

günaydın kızlaaar!

Ya kızlar Pamuk Prenses ve Avcı filmini izledim orada William karakterini canlandıran çocuk çok çok çok yakışıklıydı yaaa oyyyyyy

$sam-claflin.jpg

Ay Allahım özene bezene yaratmış..

$Sam+Claflin.jpg

Kızlar ben dizi film oyuncusu olmak istiyorum ya küçüklükten beri hayalim hatta erkek arkadaşımın da hayali yani türkiyenin angelina jolie - brad pitt çifti olabilirizz :KK53: Hiç biilgisi olan var mı bi ajansa filan başvurmak gerekir heralde

Kızlar ben dizi film oyuncusu olmak istiyorum ya küçüklükten beri hayalim hatta erkek arkadaşımın da hayali yani türkiyenin angelina jolie - brad pitt çifti olabilirizz :KK53: Hiç biilgisi olan var mı bi ajansa filan başvurmak gerekir heralde
canım ajansa form doldur once ınternetten ben doldurmustum çağırmışlardı kayıt ıcın bıde 50 lr paara ıstemıslerdı ajans ısmı vermek yasak olbılır o yuzden yazmıyorum ama unlu bı ajanstı,ama ıstanbulda olmadıgımdan gıtmedım vazgectım.bende cok ıstedım kucuklukten berı tıyatroda yapmıslıgım var fızıgıme de guwenırım ama işte nasıp işi galıba evlenıp cocuk yapmayı sectım:))) gercı daha onuda beceremedım ama evlenıp coluk cocuga karısmayı dusunuyorum suan yanı:KK1:

X