sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

yavrucugum sımdı yıkadım saclarımı neyse kı renk esıtlendı .dun kı gıbı yarısı bornz kahve yarısı sıyah olmadı:KK9: suan esıtlendı renk ama ,anlamadıgım nıye bu kadar

koyu sıyah oluyor saclarım .neyse 1-2 aya kadar aclır bıraz daha .

canım eet keratın boyle bırseymıs .bloglar da arasıtrdım da cok meth edılıyor ama ,sımdı bu forum da yaptırıp da sacları daha beter olanları gorunce korktum :18:

Oh iyi bari kuşum, o alacalı bulacalı haller özellikle güneşte çok kötü duruyo. Benim saçlarım da öyle, renk ne olursa olsun olduğundan koyu çıkıyo benim saçımda. İlginç. Keratin olayı bence de riskli. Her bakım her insanda aynı sonucu vermiyo, herkesin saç tipi, dokusu farklı çünkü. İyi düşün hayatım.:KK31:

Oh iyi bari kuşum, o alacalı bulacalı haller özellikle güneşte çok kötü duruyo. Benim saçlarım da öyle, renk ne olursa olsun olduğundan koyu çıkıyo benim saçımda. İlginç. Keratin olayı bence de riskli. Her bakım her insanda aynı sonucu vermiyo, herkesin saç tipi, dokusu farklı çünkü. İyi düşün hayatım.:KK31:

neyse kı su sacımın rengını toparladım da rahatladım valla :) keratın evet canım yaa oyleymıs zararlı sonuclar alanlar da varmıs .oysa kı ne cok umıtlenmıstım haa:KK5:

ya sen o kadar emek vermişsin o özel günü arkadaşlarınla geçirmek senin hakkın hemen ipleri eline verme frezyam ya:KK20:
ne yap et ikna et onu bu kadar kısıtlama beni de:KK19:
benimkide şuanda yolda canım yarın başlıyor sınavları :KK31:

Sınavında başarılar diliyorum canım ona,ben kurtuldum..bu arada mezuniyete gitmeye ikna oldu ama bu defa ben vazgeçtim,çünkü sevdiğim arkadaşlarım da gelmeyeceklermiş,onlar olmadan eğlenemem dedim...sen ne yapıyorsun canım,bu arada sen kpss ye mi hazırlanıyorsun tatlışş?

:))) memnun oldum canımm
ben 26 yaşındayım, endüstri mühendisiyim, evliyim, ikiz annesiyim teyzesi :))

Ben de mühendis olacağım inşallah,bir kaç ders im kaldı temizleyinceee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:..allah bağışlasın maşallah maşallah,adları ne,bir de memur musun acaba,özelde mi çalıyorsun merak ettim ?

mikucum keratın bakımı demısken ben de bı urun vardı onada degıneyım bari:KK9:

ben bundan 6-7 ay once gıbı kuafor pazarına gıtmıstım .malum kuafor pazarın da hersey

hem ekonomık hem de cesıt oluyor .neyse sac serumlarına bakarken orada kı satıcı ısrarla

bana nano keratın dıye bı serumu tavsıye ettı .ben de aldım .ama henuz hıc kullanmadım ,

nette arasıtrdım boyle bı urun bulamadım .rısk almıyım dedım .sımdı de bu keratın bakımı duyunca

acaba bu elımdekı serumla alakası varmıdr dıye de merak ettım .

Eklentiler

• $DSCF0659.jpg
    $DSCF0659.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
sashamia kız niye boyadın sçlarını çok güzeldi. Siyah saçın üzerine açıcı olmadan boya olmuyor maalesef ya bende 2 ayrı renk oldum kestire kestire gidicek artık:KK31: sana bal bakımını öneririm canım uçlarını yumuşatır baya

Yaa kızlar bir sorun var, 212. sayfadan 213. sayfaya geçemiyorum. Tıklıyorum tıklıyorum son sayfa açılmıyo. 213. sayfaya tıkladığım halde tekrar 212. sayfayı açıyo, sinir oldum ya.:95: Yazdığınız hiçbir şeyi okuyamıyorum. :KK43: Çıkış yaptım, tekrar girdim, yine olmadı. Aboneliklerden mesaj yazdığınızı görüyorum, ama mesajlara ulaşamıyorum. Daha ne kadar devam eder bu durum ya?

sashamia kız niye boyadın sçlarını çok güzeldi. Siyah saçın üzerine açıcı olmadan boya olmuyor maalesef ya bende 2 ayrı renk oldum kestire kestire gidicek artık:KK31: sana bal bakımını öneririm canım uçlarını yumuşatır baya

kuzum saclarım o gordugun gıbı degıldı ,oyle aktılar kı resmen kızıla donmustu kafam:KK9: yarısı kızıl yarısı sıyah alacalı bulacalı oldum .

mecbur boyadım canım .boya alırken oradakı satıcı kafamı karıstırdı bana dedı kı ; senın sacların zaten sıyah sımdı tekrar sıyaha

boyayamazsın sacını actırdıktan sonra sıyaha boyaman lazım ":KK53: dedı .kafamı karıstırdı da karsıtrdı .sonuc da ben sac rengımı

degıstırmek ıstemıyorum kı ,neden acıcı lazım dedı anlamadım yanı

ılk defa da oyle bırsey duydum .gıttım ben de ,04 nolu kahveye boyadım.dıplerım bıldıgın bronz kahve uclarım sıyah kaldı:KK53:

bugun de gvenın onerısyle dıplerımı koyu kahveye tekrar boyadım neyse kı esıtlendı renk .:KK16:

Son düzenleme:
mikucum keratın bakımı demısken ben de bı urun vardı onada degıneyım bari:KK9:

ben bundan 6-7 ay once gıbı kuafor pazarına gıtmıstım .malum kuafor pazarın da hersey

hem ekonomık hem de cesıt oluyor .neyse sac serumlarına bakarken orada kı satıcı ısrarla

bana nano keratın dıye bı serumu tavsıye ettı .ben de aldım .ama henuz hıc kullanmadım ,

nette arasıtrdım boyle bı urun bulamadım .rısk almıyım dedım .sımdı de bu keratın bakımı duyunca

acaba bu elımdekı serumla alakası varmıdr dıye de merak ettım .

Allah Allah, internette bulamadıysan vardır bir bit yeniği kuzum. Yani en azından birkaç yorum çıkardı, ilginç. Acaba sadece uçlarında mı denesen bir iki kez? İyi gelirse tüm saça uygularsın, gelmezse kullanmayı bırakırsın.:44:

Allah Allah, internette bulamadıysan vardır bir bit yeniği kuzum. Yani en azından birkaç yorum çıkardı, ilginç. Acaba sadece uçlarında mı denesen bir iki kez? İyi gelirse tüm saça uygularsın, gelmezse kullanmayı bırakırsın.:44:

ben de oyle dusunuyorum canım ,sadece uclara uygulıyım ben

neyse kı su sacımın rengını toparladım da rahatladım valla :) keratın evet canım yaa oyleymıs zararlı sonuclar alanlar da varmıs .oysa kı ne cok umıtlenmıstım haa:KK5:

tam da bana saç boyamam konusunda o kadar öğüt vermiştin :KK1:
Sınavında başarılar diliyorum canım ona,ben kurtuldum..bu arada mezuniyete gitmeye ikna oldu ama bu defa ben vazgeçtim,çünkü sevdiğim arkadaşlarım da gelmeyeceklermiş,onlar olmadan eğlenemem dedim...sen ne yapıyorsun canım,bu arada sen kpss ye mi hazırlanıyorsun tatlışş?

Ben de mühendis olacağım inşallah,bir kaç ders im kaldı temizleyinceee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:..allah bağışlasın maşallah maşallah,adları ne,bir de memur musun acaba,özelde mi çalıyorsun merak ettim ?

ben özelde çalışıyorum canım.
oğlum (utku) Efe kızım (umay) Efsun.
parantez içindekleri babası zorla koyduğundan kullanmıyorum :KK53:

ikiz isteyen canlarım size habersiz çekilen ikiz güncesi fotoğrafla ekledim albüme bakın bakalım fikriniz aynı mı kalcak :)))

evet tatlım :KK16:
sen naptın nasılsın sevgilinle iyimisiniz

sağol canım iyiyim bende..

idare eder canım durumlar bizde tatlım..

soğugum ona karşı zaten o günden sonra

saat 10 gibi eve geliyorum 12 gibide uyuyorum..

pek konuşmuyorum canım

bahar şenlikleride başladı bugün..

keyfime bakıyorum artık canımı sıkmıyacağım..

umursamayınca onlar üstüne düşüyor..

yavrucugum sımdı yıkadım saclarımı neyse kı renk esıtlendı .dun kı gıbı yarısı bornz kahve yarısı sıyah olmadı:KK9: suan esıtlendı renk ama ,anlamadıgım nıye bu kadar

koyu sıyah oluyor saclarım .neyse 1-2 aya kadar aclır bıraz daha .

canım eet keratın boyle bırseymıs .bloglar da arasıtrdım da cok meth edılıyor ama ,sımdı bu forum da yaptırıp da sacları daha beter olanları gorunce korktum :18:
fıstık son sacınlada bı foto beklıyoruz:)

burda verdin ya leylaam :KK53::KK53:
2 gün önce hem dee :KK53:

caım bu topıkde mı ? karıstırıyorsun o zaman tatlım .valla ben

sbu topık de kımseye sac boyama hakkın da ogut vermedım yaa:44:

hatta canım senınle bı konusmamız bıle oldugunu haıtlramıyorum yaa

sen dun bu topıge geldın dıye hatırlıyorum daha once gormedım bu topık

de ben senı yaa:44:

sağol canım iyiyim bende..

idare eder canım durumlar bizde tatlım..

soğugum ona karşı zaten o günden sonra

saat 10 gibi eve geliyorum 12 gibide uyuyorum..

pek konuşmuyorum canım

bahar şenlikleride başladı bugün..

keyfime bakıyorum artık canımı sıkmıyacağım..

umursamayınca onlar üstüne düşüyor..

o artık ilişkilerde kural gibi bişe oldu canım zaten :)
önemli şeyler olmasında bunlar gelip geçici ya..

evet canım ama en iyiside öyle oluyor :)

inş canım bakalım artık hayırlısı..

sende nasıl bugün durumlar

işte mesaj atıp duruyo hala.. "yazık olmadı mı bize böyle daha mı mıutlusun" falan diye.. bende "hayatımda beni üzen kıran biri yok dolayısıyla evet mutluyum" dedim "seni böyle seven biride olmicak daha" dedi :KK1: bende "senin kadar üzmesin o yeter hem sananeki daha mesaj atma bana" dedim "tamam" dedi sustu daha da mesaj atmıyor kendileri....
ya bide bu hep derdiki önceki ayrılıklarımızda barıştıktan sonra "benden kurtulabileceğini mi sanıyodun" bende "ayrılmak istesem -gerçekten- ayrılırım" derdim oda "biraz zor ne yapar eder seni döndürürüm ben, gerekirse kapının önünde seni beklerim" derdi 8 gün oldu kapımın önünde kimse yok :KK1:

X