Sally Hansen Bacak Spreyi (Resimli)

ben kullanıyorum çok güzel
özellikle bronz rengini aldım açık tenli olmama rağmen
bronzlaştırıcı sürmüşüm gibi duruyor ve çok güzel

bende zamanında heveslenip aldım ama hiç istediğim gibi olmadı belkide ben kullanmayı beceremedim nasıl kullanıyorsunuz anlatırmısınız

Bende 3-4 yıl evvel almıştım hem bacaklarım için hemde kolumdaki çatlakların görünümünü az da olsa azaltsın diye... Sanırım bende tam rengini alamamışım çünkü bu resimdeki gibi pürüzsüz durmadı... Bi iki kullandım sonra da hiçç elimi sürmedimm. Nasıl kullandınız söyleseniz de yanlış yaptıysak düzeltsek...

benimki light glow baya beyaz tenliyim.. uygulumada alttan nemlendirici kullaninca daha guzel duruyor onun disinda farkli bisey yapmiyorum

arkadaşlar varis problemi olup bu ürünü kullanan var mı acaba? kapatıcılığı nasıl onu merak ediyorum annem için düşünüyorum...

izleri kapatıcı etkisi yok ama daha düzgün bi görünüm sağlıyo.bi nevi fondaten

Bence de iyi bir kapatıcı değil.
Renkleri de çok kötü. Sevmedim bu ürünü. Beyaz ten için ideal değil.

kapatıcılığı yok ama güzel bir görünüm oluyor

sıkmadan önce krem sürüyorum sonra bacağımın üstüne sıkıp elimle yediriyorum

ama çatlaklara varislere hiç bi etkisi yok

hatta çatlakları koyu ten daha da ortaya çıkarıyor

aynen bende senin gibi uyguluyorum kıl köklerini kapatıyor çatlaklara denemedim verdiği bronzluğu çok seviyorum ben bacaklarım ölü bacağı gibi normalde canlanıyor baya..

akmıyor sabunla yıkayana kadar. arkadaşlar bir alışveriş sitesinde fiyatı 33 tl, isteyeni üye yapabilirim.bana özelden mesaj atabilirler. üye olmadan alışveriş yapılmıyor...

sally hansen süper bi marka faydalı olacağını düşünüyorum.eğer ciddi batıklardan kurtulmak istiyorsan epilasyon aleti kullanmaktan vazgeçmemiz gerekiyor ben ağdaya başladım düzeliyor yavaş yavaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…