Sally Hansen Bacak Spreyi (Resimli)

bende aldm ama esıt dagıtamıyorum cok bellı oluyr sız nsl duzgun surebılıyorsunuz :44:

ben de bu başlığı okuduktan sonra almıştım ürünü. gerçekten çok memnun kaldım bacaklarım pürüzsüz oldu :21: en baştaki resimden daha da lekeliydiler ama sürünce ve güzelce dağıtınca bişiciği kalmadı :KK52:

ben de bu başlığı okuduktan sonra almıştım ürünü. gerçekten çok memnun kaldım bacaklarım pürüzsüz oldu :21: en baştaki resimden daha da lekeliydiler ama sürünce ve güzelce dağıtınca bişiciği kalmadı :KK52:

Merhaba;ben bu ürünü 3-4 senedir kullanıyorum ama son iki senedir aldıklarım hep simli,sürünce parlıyor.Normalde simli olan ayrı bir ürünü vardı ama şimdi normallerinin de içine sim katıyorlar galiba....Aldığım yerdeki eczacıya sordum üründe değişiklik filan mı oldu diye,biz sadece satıyoruz,içeriğinle ilgili bir bilgimiz yok dedi :/ Sen yakın zamanda almışsın sanırım seninki nasıldı?

Kızlar bu gerçekten inanılmaz bir ürün :)
4 farklı tonu var, ben 3 numarasını kullanıyorum. Hem hafif bir parıltı veriyor hem inanılmaz pürüzsüz gösteriyor :)
Bacak spreyi olmasına rağmen kollarıma falan da sürüyorum ben.
Yalnız duştan sonra vücudunuzu kremleyip, o krem iyice emildikten sonra sürerseniz hem daha uzun süre kalıyor hem de bacaklarınıza uygulamak kolaylaşıyor.
Bir 5 - 10 dakika bekleyin sonra bir dahaki duşa kadar kalıyor. Yazın terleseniz bile hiçbir yere bulaşmıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim :)))

Kızlar bu gerçekten inanılmaz bir ürün :)
4 farklı tonu var, ben 3 numarasını kullanıyorum. Hem hafif bir parıltı veriyor hem inanılmaz pürüzsüz gösteriyor :)
Bacak spreyi olmasına rağmen kollarıma falan da sürüyorum ben.
Yalnız duştan sonra vücudunuzu kremleyip, o krem iyice emildikten sonra sürerseniz hem daha uzun süre kalıyor hem de bacaklarınıza uygulamak kolaylaşıyor.
Bir 5 - 10 dakika bekleyin sonra bir dahaki duşa kadar kalıyor. Yazın terleseniz bile hiçbir yere bulaşmıyor.
Kesinlikle tavsiye ederim :)))

terleyince bile mi çıkmıyor birde açık tonu var mı bu spreyin benim tenim beyaz ama kıl köklerim kırmızı kırmızı bacaklarımda ve kollarımda onları kapatır mı acaba

terleyince bile mi çıkmıyor birde açık tonu var mı bu spreyin benim tenim beyaz ama kıl köklerim kırmızı kırmızı bacaklarımda ve kollarımda onları kapatır mı acaba

Valla ağustos sıcağında bile akmadı, ben öyle bir problem yaşamadım. Sana 2 numarası uygun olur muhtemelen. Eczaneye git orada tester ları var, kolunda denersin görürsün farkı. Ciddi oranda kapatıyor :KK66:

heh aradığım ürün buydu teşekkürler kızlar ilk fırsatta alıp denicem..:KK34:

Merhabalar ben 7aylık hamıleyım ve bacaklarında kıl kökleri sıcaktan güneşten kırmızı kırmızı noktalar olıştu bunları kapatmak için bugün denedım testerını muhtesemdi ama almadım hamıle oldugum ıcın acaba bır sakıncası varmıdır

X