Sally Hansen Bacak Spreyi (Resimli)

ben de resmi gördükten sonra emin olup aldım. medium glow. Kaç numara oluyor bilmiyorum. Öncelikle bir arkadaşımız batıklarımdan nasıl kurtulduğumu sormuş. Aslında yıllardır uğraşmama rağmen kurtulduğumu söyleyemem. Ama duşta kese, ponza vs yapıyorum. sonra da her gün elma srkesi sürüyorum. Denemediğim hiç bir şey kalmadı zaten. Şu anda eskiye oranla güzel görünüyor ama halen bu bacaklarla etek metek giyemiyorum. Şimdi sprey sıkınca tek ton tutturup giyebiliyorum. Çok derin yara izleri, batık izlerini ise kapatmıyor maalesef ama küçük noktacıkları kapatıyor. Resmi paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

ciddi mi yaa ben kullamiyorum artik o zaman o kadina gicigm var biraz da... :roflol: saka bi yana gercekten ise yariyor canim memenun olmayanlar genelde renk konusunda sikayetci rengi tutturursan en buyuk kurtaricilardan biri oluyor sositososito resimler cok duzgun deil ama yardimci olduysa sevindim mopuyorumnanaktan

ciddiyim canım =) bir deneyim renk tutar inşallah...resimler çok faydalı oldu sağ ol :KK66: kaydirigubbakcemile5

ben de resmi gördükten sonra emin olup aldım. medium glow. Kaç numara oluyor bilmiyorum. Öncelikle bir arkadaşımız batıklarımdan nasıl kurtulduğumu sormuş. Aslında yıllardır uğraşmama rağmen kurtulduğumu söyleyemem. Ama duşta kese, ponza vs yapıyorum. sonra da her gün elma srkesi sürüyorum. Denemediğim hiç bir şey kalmadı zaten. Şu anda eskiye oranla güzel görünüyor ama halen bu bacaklarla etek metek giyemiyorum. Şimdi sprey sıkınca tek ton tutturup giyebiliyorum. Çok derin yara izleri, batık izlerini ise kapatmıyor maalesef ama küçük noktacıkları kapatıyor. Resmi paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

rica ederim canim sormasi ayip ne kadara aldin sen???

ciddiyim canım =) bir deneyim renk tutar inşallah...resimler çok faydalı oldu sağ ol :KK66: kaydirigubbakcemile5

almadan once rengi kadar fiyatina da dikkat et canim ben izmir de bi eczanade sordum 60 tl dedi yuh dedim ben abd den yari fiyatina aliyorm nerdeyse........zemuszemus

ben ızmırdeyken alsancakta bıerden 45e alıordum gecen sene

Ben 30 aliyorum ya amerikadan. 45 yine iyi goztepede bi eczden sordum 60 dedii:1shok:... resmen kazikliyolar insani..

ben talatpaşa tansaşı geçtikten sonra bir eczane var ordan alıordum
sen göztepede nereye sordun pakalın mı orasıysa kazıkcıdır orası biraz-tatlicadiarzu-

mithat pasa cad snde bi eczaneydi adina bakmadm bile valla camekana kagit yapistirmis bi de Amerika'dan sally hansen bacak spreyi geldi die sordm 60 diyo dedim adama ben amerikan 30 liraya aliyorum ne 60i orjinalliginden emin misiniz diyor bana... Dedim o isler orda zor biraz ... deli midir nedir bunlar anlamdim valla :uhm: sadece bu deil ki cogu kozmetik urunu turkiyede 2 katina satiliyor... 89 liraya benefit kapatici gordum ya daha ne diim ki orda 30 lira dusun yani.......

almadan once rengi kadar fiyatina da dikkat et canim ben izmir de bi eczanade sordum 60 tl dedi yuh dedim ben abd den yari fiyatina aliyorm nerdeyse........zemuszemus

fiyat araştırmasıda yapıyım o zaman ya yerimseniben çok sağ ol canım benm çok faydalı oldun

Arkadaşım bu ürünü sadece bacakta mı kullanabiliyoruz? tam bacak ve tam bacak olmuşken kalçamda da kullanmak ıstıyorum renk farkı olmasın dıye vucudunumuzun diğer bölgelerınde de kullanabılır mıyız? kullananlar yazarsa çok sevnirim

valla ben kolumda denedim kizariklik olmustu nokta nokta sivilce gibi fena olmadi ama kalcada denemedim renk farkliligi icin kullanacaksan sadece ise yarayabilir

Kizlar eger isteyen olursa ben tekrar getirtcem haftya bana ozelden yazabilir.. 23$ sanirim 34 lira fln edior

nerden getırtıyorsun hayatım? eczanelerde de satılıyormus glıba neden özellıkle getırtıyorsun

çok güzel durmuş canım teşekkürler.ben de izmirde bi eczanede 45 e sormuştum ama kapatıcılıgı konusunda emin olamamıştım güzelmiş bende alıp denicem

nerden getırtıyorsun hayatım? eczanelerde de satılıyormus glıba neden özellıkle getırtıyorsun

ben amerikadan aliyorum... kendim icinde almam gerekiyor 24 lira kargo parasi var sabit. urun de 27 liraya dusmus durumda su an.... hani isteyen olursa hem ucuz almis alur hemde kargo parasini bolusmek acisindan soyledim... evet eczanelerde satiliyor 45-50 tl turkiyede..

ben amerikadan aliyorum... kendim icinde almam gerekiyor 24 lira kargo parasi var sabit. urun de 27 liraya dusmus durumda su an.... hani isteyen olursa hem ucuz almis alur hemde kargo parasini bolusmek acisindan soyledim... evet eczanelerde satiliyor 45-50 tl turkiyede..

canım sipariş vereceğin zaman birlikte verelim mantıklı geldi kargo ücretini paylaşıncada uygun oluyor cidden

X