Aldatma,maddi,manevi şiddet dolu bir evlilik ve bosanamamak...

telefonda fotoğraflar verken neye istinaden

böyle dediniz ve evliliği sürdürdünüz?
konu hiç gerçek gelmedi bana.
Umarım gerçek değildir. Polemik olmasın diye yazıp yazıp sildim. Düşünsenize, karısını döven zorla ilişkiye giren, tecavüz eden adamla kız çocuğu aynı evdeler. Halaları evli kadın ayarlıyor babalarına.
Boşanamamış çünkü ailesi izin vermemişmiş. Yani çoluk çocuk güvende değil, adam pisliğin teki, dövüyor tecavüz ediyor ama torunlarını kurtarma derdine bile düşmemişler. Umarım o çocukların kılına dokunmamıştır da travmasız bu günlere gelmişlerdir.

Umarım gerçek değildir. Polemik olmasın diye yazıp yazıp sildim. Düşünsenize, karısını döven zorla ilişkiye giren, tecavüz eden adamla kız çocuğu aynı evdeler. Halaları evli kadın ayarlıyor babalarına.
Boşanamamış çünkü ailesi izin vermemişmiş. Yani çoluk çocuk güvende değil, adam pisliğin teki, dövüyor tecavüz ediyor ama torunlarını kurtarma derdine bile düşmemişler. Umarım o çocukların kılına dokunmamıştır da travmasız bu günlere gelmişlerdir.

bana burada hanımlar arasında tepki çekmek ve kaos yaratmak için yazılmış bir yazı geliyor çünkü iddiaları doğru ise yapılabilecek çok şey vardı ve yapmammayı tercih etmiş bir kadın ve anne olarak hepsinde kendisi de sorumluluk sahibi

bana burada hanımlar arasında tepki çekmek ve kaos yaratmak için yazılmış bir yazı geliyor çünkü iddiaları doğru ise yapılabilecek çok şey vardı ve yapmammayı tercih etmiş bir kadın ve anne olarak hepsinde kendisi de sorumluluk sahibi
Ne yazik ki hersey gercek ben tabi ki bosanmak icin çalışıyorum is hayati bir bucuk yildir var biraz güçlenip bosanmak istiyorum

bana burada hanımlar arasında tepki çekmek ve kaos yaratmak için yazılmış bir yazı geliyor çünkü iddiaları doğru ise yapılabilecek çok şey vardı ve yapmammayı tercih etmiş bir kadın ve anne olarak hepsinde kendisi de
Cocuklara karsi siddet vs gibi davranislar gösteren bir baba değil cocuklarini seviyor ilgilenmeye calisiyor maddi, manevi ama bu bana yaptiklarini unutacağim anlamina gelmiyor.

X