🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

ben yasağı terst algıladım hatta eşimde
günlerdir süren tartışmalar diyorum bunda ne var anlamayacak diye millete söylendim meğerse ben de anlamamışım
neyse alışveriş işinden yırtık ona sevindim

Kahve ve 3 ceviz
Afiyet olsun
İyi hafta sonlari beybiler
Gecmis yapamadım bi turlu firsatm olmadı
Bi iki saate gelirim
İyi günler canım
Afiyet şifa olsun
Sağol balım
Çoçuklar yok etti sadece kahveli lokumdan biraz var
İyi etmişler, evde durunca insan bi yokluyor
İnan bende bu gün eşime ekmek alınacak yasak var dedim meğer farklıymış, ben hafta sonu hiç çıkmayacak sanıyordum

Ayy kafamız ne karıştı ama ya

Sabah bende sevindirik oldum iyi geldi
Yaa gidecek bu hafta guzel guzel ins
Bende de kucuk bi eksi vardı
Mardinden gelen zeytin çok minik minik lezzetlimiş
Ya evet hataynda halhaldı sanırım minicik bi zeytini vardı resmen cerez gibi cok lezzetli
Ben normalde Market zeytinlerine hiç elini uzatmayan biriyimdir ama böyle doğal zeytin buldun mu ne hikmetse on tane 15 tane farkında olmadan yiyorum
Hoşgeldin canım vermen gereken toplasan 10 kg var
Buda nedir ki ?önemli olan sabır istikrar azmin daim olsun
eğer bırakmayıp devam edersen taş çatlasın dört ayda istediğin kiloya ulaşırsın bir de bir şey söylicem ben de aralıklı oruç yapıyorum tek öğün beslenme sürekli olduğu zaman kadınlar için uygun bir beslenme düzeni değilmiş istersen araştır
az az da olsa sabah ve akşam iki Öğüne çıkartırsan metabolizma açısından daha doğru olur diye söylüyorlar
Vermem gereken 30 kilo var diye düşününce ne korkuyodum
Kisa hedeflerle bugune geldim
Simdi kaldı en fazla 10 kilo
Sen 30 u devirdin bile
Kahvaltı
3 wasa
Melemen
Peynir
Zeytin
Turp
Maydanoz

Eki Görüntüle 2725116
Afiyet olsun kuzum
Cok guzel
Ben pazardan turp almayi unutmusum
Garip sekilde canım cekiyo

Ya ne güzel cumartesi ve üçümüzde eksiyiz
Son kalan turplar bitti, şimdi balık yapacağım elimde olan Marul kırmızı lahana ve soğan bunlarla güzel bir salata çıkartmalıyım

Ya ne güzel cumartesi ve üçümüzde eksiyiz
Son kalan turplar bitti, şimdi balık yapacağım elimde olan Marul kırmızı lahana ve soğan bunlarla güzel bir salata çıkartmalıyım
Oo super salata olur 3 yle
Bende et pisirecegim birazdan
Ekmeksiz yerim
En sevdigim bu yaptigim yemegi ekmek arasi yemekti

Bu gün eşimin doğum günü, dışarı çıkmaya üşendik küçük bir kap bisküvili pasta yaptım, maksat çocukların gönlü olsun
Bu ara maşallah diyeyim hiç gözüm dönmüyor onu mu yesem bunu mu yesem diye

Ben dışardaydım meçbur kaldım çıktım ama çok kalabalıktı pişman oldum desem yeri bu yasakları hepimiz çok yanlış anladık bence farklı uygulamalar bizi bekliyor
Eve geldim çok açıkmışım hemen 2 yumurta kırdım bugün ekmek yemeseydim tam pro olurdu

Ben Mardin’de zeytin ne alaka dedim evet küçük ama lezzetli kuzum

Afiyet olsun saat 8 den sonra yasak başlıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…