🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
biraz tel biraz köy peyniri
2 dilim tam tahıllı ekmek (köşesinde yedim )
17 tane zeytin (minik minik hiç birşey anlamadım )
yeşillik,çay
zeytin bende çok yiyorum 3n az 10 oluyor yani kendi yaptığın zeytin değil mi, afiyet olsun

hoş geldin yolu yarılamışsın gerisi daha çabuk gelir
yaa gerçektenmi Hoşbuldum
Yıllardır, yaklaşık 3 yıldır 60 kilonun altına inemedim. 63'te kaldım geçen yıl. son 1 yılda 5 kilo daha alınca 68 oldum. Belki 60'a kadar veririm ama 60 dan sonrası zor gibime geliyor. Nasıl yapacağım hiç bilmiyorum. Tek öğün besleniyorum oruç gibi.. Maalesef diğer türlü hiçbi şekilde diyet yapamıyorum. İnşallah sağlıklı bir şekilde 55 kiloma ulaşabilirim

Az kalmış az ne var onda burda 30 kilo yakın verenler olunca bizim gözümüze 10 kilo az geliyor başta tek öğünle başlamam seni yorar ve sıkar ama öyle rahat ve motive oluyorsan. ben sağlıklı beslenme tarafındayım
hep berarber sağlıklı bir yaşama adım atarız

Öyle diyince bir gaz geldi :) Aslında ben de sağlıklı besleneyim öğünlerimi atlamayayım taraftarıyım ama, mideme bir nimet soktugum an kendımı tutamıyorum sürekli aç hissediyorum. Çook denedim çok diyetisyene gittim aralıklı oruç bana uygun geldi. Akşam çok acıktıgım için gece yataga aç giremediğim için (insülin direnci de var). Akşam yiyim sporumuda akşam yapayım tok uyuyayım da buldum çareyi 4. gün iyi gidiyor bakalım inşallah

diyet kişiye özeldir herkesin metabolizması kendine has huyları vardır. burda esas olan sağlık bir bedenin içinde mutlu olmak var .sana hangi diyet iyi geliyorsan onla yola devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…