🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yaa🥰 gidecek bu hafta guzel guzel ins
Bende de kucuk bi eksi vardı

Ya evet hataynda halhaldı sanırım minicik bi zeytini vardı resmen cerez gibi cok lezzetli
Ben normalde Market zeytinlerine hiç elini uzatmayan biriyimdir ama böyle doğal zeytin buldun mu ne hikmetse on tane 15 tane farkında olmadan yiyorum

Hoşgeldin canım vermen gereken toplasan 10 kg var
Buda nedir ki ?önemli olan sabır istikrar ❤️azmin daim olsun
eğer bırakmayıp devam edersen taş çatlasın dört ayda istediğin kiloya ulaşırsın bir de bir şey söylicem ben de aralıklı oruç yapıyorum tek öğün beslenme sürekli olduğu zaman kadınlar için uygun bir beslenme düzeni değilmiş istersen araştır
az az da olsa sabah ve akşam iki Öğüne çıkartırsan metabolizma açısından daha doğru olur diye söylüyorlar

Vermem gereken 30 kilo var diye düşününce ne korkuyodum
Kisa hedeflerle bugune geldim
Simdi kaldı en fazla 10 kilo🤩
Sen 30 u devirdin bile 💪🏻

Afiyet olsun kuzum
Cok guzel
Ben pazardan turp almayi unutmusum
Garip sekilde canım cekiyo😀
Haklısın canım :) Leblebi yiyorum bir avuç veya yoğurt yiyorum kahve içiyorum bolca su içiyorum. bunlar geçerli olurmu :)

Menümü toplayayım dağınık oldu biraz
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Biraz köy peyniri biraz tel peynir
17 zeytin
2 tam tahıllı ekmek birazda köşesi
yeşillik çay

ara 3- 4 ceviz kahve

ara kakaolu portakal par, yeşil çay

akşam
Tavada 2 yumurta
2 wasa
1 dilim süzme peynir
1 kaşık çoçukların makarnasından

Sabah
1 haşlanmış yumurta
17 zeytin
yeşillik çay

ara 3- 4 ceviz kahve

akşam
Tavada 2 yumurta
2 wasa
1 dilim süzme peynir
Mis gibi menü afiyet olsun ❤️

Bu gün eşimin doğum günü, dışarı çıkmaya üşendik küçük bir kap bisküvili pasta yaptım, maksat çocukların gönlü olsun😊
Bu ara maşallah 🧿diyeyim hiç gözüm dönmüyor onu mu yesem bunu mu yesem diye😂
Bence en guzeli olmus
Elinize sağlık
Goz donmeemene de masalllah 🧿
Ben dışardaydım meçbur kaldım çıktım ama çok kalabalıktı pişman oldum desem yeri :110:bu yasakları hepimiz çok yanlış anladık bence farklı uygulamalar bizi bekliyor:KK14:
Eve geldim çok açıkmışım hemen 2 yumurta kırdım bugün ekmek yemeseydim tam pro olurdu Hoppa
Ne olacak ya
Allah sonumuzu hayreylesin
Nasıl bitecek bu illet
Ayy kuzum dışarda hiç yasak yokmuş gibiydi çok üzüldüm İnan 😔insanlar alışveriş çılgınlığına girişmişti avm herzaman sakindi bugün herkes her şeye saldırıyordu zor kendimi dışarı attım 😒galiba herkes bu işi çok yanlış anlamış gibi 😔
Aslnda az vakit yasak icin
Ama iste yasak olunca insanlar nedense bi saldırma durumu oluyo
Haklısın canım :) Leblebi yiyorum bir avuç veya yoğurt yiyorum kahve içiyorum bolca su içiyorum. bunlar geçerli olurmu :)
Aksamlarimi tek öğün yapıyorsun
Saat kacta yiyorsun
Eger simdi bu sekilde yaparsan verirsin cok guzel
Omrun boyu bu seKilde beslenemeyeksen
Biraktigin an yavas yaavs geri gelecem
O yuzden yine aralıkli oruc ama
2 ogun yap olur mu
Araya acikirsan yine yersin leblebini❤️
Biz bu gün hiç çıkmadık tembellikten, zaten asosyaldik iyice o yöne gidiyoruz, iş olmasa evden çıkmayacağım😂
😂 bu biz
Hersey normalken bazen ipimiz kopmus gibi geziyoduk ama simdi onu da yapamıyoruz
Sabah
1 haşlanmış yumurta
17 zeytin
yeşillik çay

ara 3- 4 ceviz kahve

akşam
Tavada 2 yumurta
2 wasa
1 dilim süzme peynir
Afiyet olsjn kuzu kalorisi dusuk bir gun olmus
Gidip pasta almaya bile üşendik kızımla😂 aslında çıkmak daha iyi, her gün en azından 1 saat çıkmak lazım, insanın havası değişiyor, yarın çıkartayım çocukları, iyice ev kuşu olup çıkacaklar😬
😂 bende esime az Daha yalvarim yarin insandan uzak bi yerde iki dk hava alalım
psikolojisi bozuluyo
İnsanin otur otur🙈

Menum sabah klasik kahvaltim+2 tane pattis kizartmasi agzima armis olabilirim
Ara 3 kayısı
Aksam elim kadar biftek,domates ezmesi salatasi,haydari,el ayam kadar ince lavas
Yarim bardak Şalgam ,2 tane salatk tursusu

yazinca biraz cok
Yemisim aksam sanki😳

Gidip pasta almaya bile üşendik kızımla😂 aslında çıkmak daha iyi, her gün en azından 1 saat çıkmak lazım, insanın havası değişiyor, yarın çıkartayım çocukları, iyice ev kuşu olup çıkacaklar😬
Mesele dışarı çıkılmıyaçak değil çıkılır gezilirde ama insanlarIn almayacağım korkusu Var market kalabalık olur hiç eleştirmiyorum ama eloktornik mağazalarının Kalabalık olmasına anlam veremedim 2 gün önce sakindi çalışan elama dedim bir şey varda bizi mi kaçırdık bu kalabalık ne dedim yooo abla ben saat 9:30 işe geldim Avm girişinde kuyruk vardı dedi🙄

Bence en guzeli olmus
Elinize sağlık
Goz donmeemene de masalllah 🧿

Ne olacak ya
Allah sonumuzu hayreylesin
Nasıl bitecek bu illet

Aslnda az vakit yasak icin
Ama iste yasak olunca insanlar nedense bi saldırma durumu oluyo

Aksamlarimi tek öğün yapıyorsun
Saat kacta yiyorsun
Eger simdi bu sekilde yaparsan verirsin cok guzel
Omrun boyu bu seKilde beslenemeyeksen
Biraktigin an yavas yaavs geri gelecem
O yuzden yine aralıkli oruc ama
2 ogun yap olur mu
Araya acikirsan yine yersin leblebini❤️

😂 bu biz
Hersey normalken bazen ipimiz kopmus gibi geziyoduk ama simdi onu da yapamıyoruz

Afiyet olsjn kuzu kalorisi dusuk bir gun olmus

😂 bende esime az Daha yalvarim yarin insandan uzak bi yerde iki dk hava alalım
psikolojisi bozuluyo
İnsanin otur otur🙈
İnsanlarda bir tüketim çılğınlığı var anlam veremedim Sonumuz hayır olsun 😔tatile bile gidilir kurallara uyulduktan sonra bence hiç sorun yok ama insanlar anlayışlı değil.bir çoçuk avm nin dönen kapısıyla oynuyor annesinde karşısında seyrediyor normal zaman olsa aynı onula aynı yerde birlikte yürürüz bekliyorum geçsin yok gitmiyorlar arkamda insanlar birikti bekliyoruz geçsinler ya zaten kalabalık gerekirse orda çocuğu kenara çekip kızarmısın durumu izah mı edersin ama arkadaki insanların günahınıda almazsın böyle olursa bu yasaklar az bize valla 😒

Bu gün menüm
Sabah 3 wasa da var
Eki Görüntüle 2725267

Akşam fazladan 4-5 balık ve bir o kadar salata var

Eki Görüntüle 2725269

Menum sabah klasik kahvaltim+2 tane pattis kizartmasi agzima armis olabilirim
Ara 3 kayısı
Aksam elim kadar biftek,domates ezmesi salatasi,haydari,el ayam kadar ince lavas
Yarim bardak Şalgam ,2 tane salatk tursusu

yazinca biraz cok
Yemisim aksam sanki😳
Kızlar Afiyet olsun 😊

Mesele dışarı çıkılmıyaçak değil çıkılır gezilirde ama insanlarIn almayacağım korkusu Var market kalabalık olur hiç eleştirmiyorum ama eloktornik mağazalarının Kalabalık olmasına anlam veremedim 2 gün önce sakindi çalışan elama dedim bir şey varda bizi mi kaçırdık bu kalabalık ne dedim yooo abla ben saat 9:30 işe geldim Avm girişinde kuyruk vardı dedi🙄

İnsanlarda bir tüketim çılğınlığı var anlam veremedim Sonumuz hayır olsun 😔tatile bile gidilir kurallara uyulduktan sonra bence hiç sorun yok ama insanlar anlayışlı değil.bir çoçuk avm nin dönen kapısıyla oynuyor annesinde karşısında seyrediyor normal zaman olsa aynı onula aynı yerde birlikte yürürüz bekliyorum geçsin yok gitmiyorlar arkamda insanlar birikti bekliyoruz geçsinler ya zaten kalabalık gerekirse orda çocuğu kenara çekip kızarmısın durumu izah mı edersin ama arkadaki insanların günahınıda almazsın böyle olursa bu yasaklar az bize valla 😒
Küçük yerde yaşıyorum buralar pek sakin, kalabalık şehirlerde yaşayanlar zorlanıyordur elbette😬 Allah kolaylık versin hepimize😃 indirim mi başladı elektronikler de acaba 😃

X