🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bu hafta protein yaptım ya sebzeyi bir süreliğine rafa kaldırdım pilavı güzeldi kısırınıda deneriz kış uzun sağol canım
Bnde bu yildan sonra yasimu sabitliyorum. Artik hep 29 um
Bende en son 27 de kaldım sorarlarsa öyle diyorum

Bu hafta protein yaptım ya sebzeyi bir süreliğine rafa kaldırdım pilavı güzeldi kısırınıda deneriz kış uzun sağol canım

Pilavdı dimi yapmıştın
Efser kuzum senin kısa gerek yok
1 aya kadar korumaya gecersin
Gerci o zamanda dikkat etcez yapar yeriz misss gibi

Rennı ciğnedim yok gecmedi cok fenayim, biraz karnabahar kaldı kısır düşünüyorum
Bende sabahlari kalkip hazirlarim diyorum ama sabahlarida kostur kostur hazirlanip anca evden cikiyorum. Bugunden itibaren bende aksamdan hazirlamaya baslayayim
Daha pratik oluyor, iş yerinde yapabiliyor musun, ben dolaptan aldığım gibi götürüyorum, cok iyi oluyor.

Bana sorsalar 25 diyecem de , yemezler
Pilavdı dimi yapmıştın
Efser kuzum senin kısa gerek yok
1 aya kadar korumaya gecersin
Gerci o zamanda dikkat etcez yapar yeriz misss gibi
Ben kısır yapacağım pilav kimse yemez
bu akşam yemeğim mercimek çorbası ve acı biber turşusu ve 3 ceviz Eki Görüntüle 2711543
Afiyet olsun canım

Sabah 1 yumurta,1 dilim ekmek,1 dilim peynir,4 zeytin,domates,salatalık
Ara 3 kasik yogurt,3 küçük erik
Aksam 1 tabak dolusu Patlıcan salatası
Yağ koymadım
Galiba cok yedim
Olsun ekmek bisi degildi
Karnım bundan doysun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…