🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Merhaba gruba bende katılmak istiyorum katılım için vermem gereken bilgiler var mı bir de rutin olarak yapmam gereken bişeyler var mı
Yok canım kilon boyunu yaşını yaz yavaş yavaş birimizi tanıyacağız.önemli olan stresiz sonuç odaklı Bir kilo verme ve koruma süreçİ geçirmek her akşam hem modive olmak hem kendi yanlışlarının farkına varmak için spor ve menü bildirimi yapıyoruz

Günaydını geceden Sarayca kaptırdım
Günaydın
Tunaydin canım, dün yine geç uyudum, ben ancak uyumadiysam kaparım, 5 e kadar oturduğum oluyor bazen
Gunaydin herkese
Bugun sabah misir gevregine sut katip yedim. Ara ogun olarakta yanima salatalikla mandalina aldim.
Tunaydin canım, tam mısır gevreği sağlıklı değil yazacaktım, arkadaşlar yazmış, onun yerine yulaf ezmesi alabilirsin, içine ceviz fındık fıstık kuru üzüm çok yakışıyor, süt ya da yoğurtla denemeni tavsiye ederim
günaydın canım
Tunaydin
Gunaydınnnn
Çalışıyor musun canm
Mısır gevreği benim icin cok yanlış bir secim oluyor
icinde hos olmayan seyler oldugunu düşünüyorum
Yedikten bir sure sonra cok acıktırıyor beni
Aklın yolu bir, aynen ben hiç yemedim
Bana da gerçek bir kahvaltı gibi gelmiyor

Böhüüü
Kahvaltı yaptm ama doymadım
Az mı yedin
Afiyet olsun çok güzel
Merhaba gruba bende katılmak istiyorum katılım için vermem gereken bilgiler var mı bir de rutin olarak yapmam gereken bişeyler var mı
Hoşgeldin canım, günün sonunda menü ve sporlarını yazarsın, cuma sabah kilo bildiriyoruz, sohbet muhabbet gerisi
Çok teşekkür ederim kilom 81.7 boyum 1.63 yaşım 26
Memnun oldum, bende 2 çocuk annesiyim çalışıyorum, ve 40 yasindayim

Evet cnm ogretmenim. Bnde sabahlari kendime kahvalti hazirlayacak vakit bulamadigim icin onunla gecistiriyorum. Onu yemesem acikip kantinden yiyorum

Hosbulduk
Ben kahvaltımı akşamdan hazırlıyorum, bir ara hazirlamadim ve hep simit poğaça yedim, maalesef bir süre sonra kilo alımı başlıyor, yavaş yavaş düzene koyacağına inanıyorum

Çalışıyorum bildirimleri seve seve yaparım güzel olur valla
Gerisi sohbet oldu bitti diyete başladın
Ben o saatte yatarsam sabah aaaa hada böyle olurum
sen yat ben kalkar günaydın derim
Bu gün akşam karnabahar var demiştim değil mi akşama görüşürüz inşallah
Bugün Gördüm onuda deniyeceğim Refika şef karnabahardan diyet İskender yaptı
M Minikkelebk diyet pizza tarifi buldum denileceğim

Çalışıyorum bildirimleri seve seve yaparım güzel olur valla
Hosgeldin canım
Biz aldık gitti aramıza
Burda kalabilmek
Diyete devam edebilmek senin elinde
Tunaydin, eve geldim, makarna ve karnabahar yaptım, bu gün inanılmaz göbeğim bomba gibi, sanki bir tencere kuru fasulye yemiş gibiyim
Bazen anlam veremiyorum benimde aynen öyle oluyor
Geciyor ama
Ben bende ki o hali hic sevmiyorum
Cok yemis hissi oluyor hep
Cok guzel oneri yulaf mesela cok pratik oluyor
Hem sağlıklı bu sekilde yapılabilir
Kız biz karnibahardan kısır yaoacaktık bak
Sen pizzaya geçtin bile
Cok severim ya
Bi yapab olsa da yesem
Kendime cok üşeniyorum yapmaya
Masallah çalışkan arkadaşıma

Ben kahvaltımı akşamdan hazırlıyorum, bir ara hazirlamadim ve hep simit poğaça yedim, maalesef bir süre sonra kilo alımı başlıyor, yavaş yavaş düzene koyacağına inanıyorum
Bende sabahlari kalkip hazirlarim diyorum ama sabahlarida kostur kostur hazirlanip anca evden cikiyorum. Bugunden itibaren bende aksamdan hazirlamaya baslayayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…