🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

1.5 tabak kabak yemeği
2 kase yoğurt
4-5 kaşık bulgurlu dolma içi

bunun dışında 1 kupa şekersiz açık çay ve gün boyu 2 lt su içtim..

Canım senin menü de güzel. Hamsili ekmek mısır unu bircok sebze hamsii karıştırılır. Fırın tepsisine koyulup pisiriliyor. Burada cok meşhur.

Bu arada Jillian 1 / 9 bitti....

Canım senin menü de güzel. Hamsili ekmek mısır unu bircok sebze hamsii karıştırılır. Fırın tepsisine koyulup pisiriliyor. Burada cok meşhur.

cnm valla tebrikler bu jillian zor ya başlayamıyorum bitürlü

Lamekan Jillian a bir baslarsan birakamazsin. :) çok keyifli dene derim...

oo çok güzel tebrik ederim.. geç saate kalmaması iyi oluyor değil mi? bu da demek ki perşembe günü 1. level sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyor olucam...

sabah kahvaltım:

neredeyse 2 kk dan fazla beyaz peynir
1.5 kk büyüklüğünde kaşar
6 zeytin
2 domates
1 salatalık
1 biber (şuan çoook tokum ve gayet güzel bir kahvaltı yaptığıma inanıyorum :)

sabah kahvaltım:

neredeyse 2 kk dan fazla beyaz peynir
1.5 kk büyüklüğünde kaşar
6 zeytin
2 domates
1 salatalık
1 biber (şuan çoook tokum ve gayet güzel bir kahvaltı yaptığıma inanıyorum :)

canım bence de oldukça güzel, tebrik ederim..

Son düzenleme:
1 haşlanmış yumurta
3 yemek kaşığı lor
4-5 zeytin
2-3 ceviz
1 kuru incir
1 kuru kayısı
domates salatalık
1 minik acı biber
şekesiz açık çay

iş yerinde de olsa hepsini getirmişim yani tbrk ediyorum kendimi :)

birazdan 1 fincan türk kahvesi , sonrada form çay içeceğim..

teşekkür ederim canım, anladımki ''lor''dan bıkmışım, bu aralar peyaz peynire ve kaşara takılayım, zaten haftasonları yumurtada dahil oluyor bu kahvaltıya :)

öğlen
4 ceviz
ö.sonra
2 dolma
ev yapımı ekmek

akşam
1 dolma
1,5 çikolata:18::18:
1 danotte :18::18:

offf saçma sapan olduuuuu daha dikkatli olmalıyım

öğlen
4 ceviz
ö.sonra
2 dolma
ev yapımı ekmek

akşam
1 dolma
1,5 çikolata:18::18:
1 danotte :18::18:

offf saçma sapan olduuuuu daha dikkatli olmalıyım
evet canım bugünü unut.. diğer topikte kızlar cıss yapanlara çanta atıyorlar ben de sana atayım dedim al sana çanta yarın daha dikkatli olmanı kolaylaştırır bu çantalar..

mahzencim canta atmak hakkın valla, sonrasında pişman oldum ama neyse evde çikolata bitti, iki tane kalmıştı şimdi eşimin eline tutuşturdum, bitir şunları gözüm görmesin dedim (içimden söyledim tabiki)

nihayet jillian1/10 bittiiiiiiiii, yarın ara vermeyi düşünüyorum, bellide olmaz tabi, yarınki ruh halime göre devam ederim....

sabah
1300 ml su
1 yumurta
2 kk beyaz peynir
1,5 kk kaşar
6 zeytin
3 çeri domates
1 hıyar
1 biber

biraz fazla mı oldu ne,

eveeet jillian level-- 1--25.05.2013 te başladım 05.06.2013 bitti
12 günde 2.1 kg gitmiş, ölçülerde ise belde 1 cm göbek hizası 3 cm göğüs ve kalça ise 1 er cm gitmiş, ama benim için önemli olan göbek hizası, 3 cm gitmesine sevindim...ayrıca kollarda da gözle görülür toparlanma var...

Sizleri az çok tanıyorum boş vakıt buldukça sayfanı okuyorum

karatay diyeti yapıyorsun bazen de cozutuyorsun tabıkı bazen insan nefsine yenilebiliyor

benden az ve sık yıyerek bu kıloya düşmüştüm ama bırakınca 5-6 kg geri döndü

sizden öğrendiğim kadarıyla biraz araştırma sonu ile 3 gündür karatay diyeti yapıyorum ama tek sıkıntı sabahlar 1 yumurta yiyorum ama çok sapan şeyler yedim aslında kahvaltımı yanımda getirdim ha birde ben meyvesiz duramıyorum özellikle elmayı günde birtane yiyorum bazende kiraz bazen erik aslında karpuzu da çok seviyorum karpuzda şeker fazla olduğu için yemeğe korkuyorum ama bazende 1 tadımlık yiyorum

örneğin bugun sabah kahvaltım

akşamdan ısltmış olduğum kuru incir ve kayısı 1 er adet onu yedim sonra suyunu içitm

10 dk sonra sütlü kahve 2 badem

sonra yürüyerek işe geldim 20 dak 1700 adım (adım sayar kullanıyorum aklıma geldikçe .:::))))))

işe geldikten sonra 500 ml su içtim

2 parça peynir yedim (arkadaşlar kahvaltı yapıyormuş)

sonrasında şekersiz çay içyorum

aslında bugun öyle oldu neden bende anlamadım

dünkü menüm ise şöyle
kahvaltı
domates
salatalık
biber
1 yumurta
az peynir
7 zeytin

öğle

tavuk sote
ayran

ara
kandil için irmik helvvası yapıldı (2 kaşık yedim ) cıss olduğunu biliyorum ama yedim yapacak bişi yok

akşam
2 adet tavuk kanat ızgara
3 yk kadar yoğurt
salata

spor olarak
sabah 20 dk yürüş
ikindin 20 dk yürüş
10 dk ip atlama evde
1 saat temizlik evde
akşam 45 dk yürüş (bu yürüşü kendime ceza verdim helva yüzünden)

işte ben böyle bişşeyler yapmaya çalışyorum
yanlışım varsa düzeltirsen sevinirim

şimdiden teşekkürler

bir daha çanta atmamak dileğiyle..

kahvaltın hiç te fazla değil canım.. bu arada tebrik ederim, 1.level sonuçların çok güzel, 2. level daha da güzel olucak, kilo vermen durabilir nedeni de kasların güçlendiği ve yağdan daha ağır olduğu için, ama acayip incelceksin..
menün güzel canım, sporunda oldukça iyi..

bence yediklerin gayet iyi canım, ben birazda haftalık kilo verişime göre azaltıp yada artırıyorum yediklerimi, hani derler ya her bireyin metabolizma hızı farklıdır diye, örneğin bu hafta kahvaltımı çok iyi yapacağım, haftaya salı kilo veremezsem biraz daha azaltacağım, gerçi sporda yapacağım kaslaşınca kilo verme azalıyormuş, her neyse, kendini sına, bir anda az yiyeyimki daha az kilo vereyim deme bence, ben kaçamak yapsamda hemen hemen her hafta en az 500-600 gr gidiyor, bu nedenle kaçamaklarıma devam edeceğim , ayyyy ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir...

birde ben tam karatay yapmıyorum, ekmeği kestim ama pilav makarna sarma dolma meyve yiyorum...

bundan sonra kahvaltıma daha çok önem vereceğim. ama bu saydıklarım bana çoook fazla geliyor, kahvaltı bitince (öncesindede su içtiğimden) tıka basa doymuş oluyorum :))) su çok etkili...

jillian iyi fena değil zaten bir anda abartılı sonuç bekleyemezdim :) bakalım 2. ye akşam başlarım herhalde, :)
canım yarın tüm gün olmuycam, ile gidcem, bakalım orada ne yer ne içerim, saat 7:30 da çıkcaz... akşam yazmaya çalışırım,

bu arada öğlen
1 por. p.pilavı
1. por. sulu köfte (patatesler yok)
0,25 por. kadayıf (hiç canım istemezken yedim.. neyse yaaa)

ben kaçamak yaptığım zaman kendimi çok suçlu hissediyorum ama bazen yeniliyorum kendime bende çoğu zaman tadına bakıp bırakıyorum bazende yiyorum valla ben hafta 500 gr gitse ona bile razıyım gerçekten benım metobolızmam çok yavaş ama hiçbir zaman bunu arkasına sığınmadım kendimi hep şartlandırdım nasıl yıyerek şiştim ise yine yiyerek zayıflayacağım az gitsin birdaha gelmesin kilolarım

benım tek sıkıntım kabızlık buna çare bulamadım işte arada ilaçım var onu kullanıyorum kabızlığımda pisikolojk başka bır sorun yok

ben nerdeyse uzun zamandır pirinç pilavı yemiyorum ama bulgur kısır makarna arada yiyorum sankı bunları yediğim zaman kendimi daha çok aç hissediyorum

bende senin gibi deneye deneye öğreneciğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…