🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

inşallah canım, spor şart tabi..

Evet canım, spor şart :) ben de dün biraz sırt bel egzersizleri baktım, biraz yapayım dedim ama oldukça zorlandım, hem ağrım hem de hantallaşmış olmam nedeniyle, bugün yine yapıcam bakalım, bel'le başlayıp ağrım geçtikçe ve kilom azaldıkça tüm kasları çalıştırıcam inşallah..

bu arada bugünkü menüm:

sabah saat 11.30

4-5 köfte (el köftesi derler bizde, normal köftenin içine ekmek içi-galeta unu yerine ince bulgur koyuluyor ama ben de yoktu normal bulgur da yoktu iri bulgur koydum)
1 dilim çörek otlu tulum peyniri
domates,salatalık,biber

ara: form çay (5 in 1)

akşam saat 18.00:
1 tabak dövmeli yoğurt çorbası
4 köfte
1 kase yoğurt
semizotu,domates,salatalık, taze sarımsak :)

Lamekan doydum valla :) yemeklerden once bol su icince fazla yemiyorum...

Mahzencim bence sen ilk etapta yürüyüş yap canım. Sonra diger egzersizleri yaparsin, belini fazla zorlamasan iyi olur.

Bu arda 12 gibi 2 avuç kuruyemiş yendi

Saat 5 gibi ızgara tavuk
Salata
B.pilavi
Bayaaa bi dut yendi...

yürüyüşte 2 gündür zor geliyor canım ya, belimin ağrısından.. bugün 2 saat ev işi, temizlik yaptım.. onu spora sayıcam yada birazdan leslie falan yapmaya çalışıcam..
canım egzersiz dediysem bel kaslarını güçlendirmek için, yani bel fıtığı ağrısının geçmesi için.. bel kaslarımı güçlendirebilirsem tekrar bu ağrılardan kurtulacam inşallah.. bugün jillian 1/8 günün.. nasıl yapabildin mi? geceye mi kaldı?

sevgili günlük
sabah
lor
domates 2 adet
salatalık 2 adet
1,5 avuç leblebi ve fıstık karışımı yendi..(aslında simitte alacaktım ama tuttum kendimi, ---sarayca kendine gel... yarın kilo bildirim günün---dedim :))

mahzenim dün erken uyuduğumdan jillian 1/8 yapamamışım malesef... aslında yapmayı çok istiyordum ama kızım uyumamak için çok inat etti, o uyuduğunda bende uyumuşum....

canım belinin ağrısı bir an önce geçer inşallah...

canım kahvaltın iyi ama peynir, yumurta falan da yeseydin keşke..
spor yapamamışsın o kadar önemli değil, bugün yaparsın küçük cocukla çok oluyordur eminim bu kadarı da büyük başarı..

saraycam mrk ettim öğleden sonra uğramadın, bir yaramazlık yok değil mi?

bu arada ben de seninle yarın kilo bildirimi yapıcam :)

selam kızlar bende sizdenim hem spora başladım hemde diyet acil kilo vermek isteyenlerdenim..şimdi makarna ve taze fasulye yedim....bundan sonra sadece su içmeliyim
hım birde beyaz leblebi yedim...saat 8de spor saatim

Bende 500 gr vermişim çok sevindim.Sizleri takip ediyorum bi de düzenli spor yapabilsem çok güzel olacak

Mahzencim isim vardı giremedim. Yarın ne olacak bilemiyorum çünkü. .....

Oglen
Tavuklu pilav
Corba
Yoğurt

Saat 4 gibi cozuttum resmen

Corba
3 dolma
Salatalık
2 nektarin

Bunlar iyide
Çikolata bolcaaaa yedim
Neyse ya halsizlik var zaten Jillian yaparmiyim bilemiyorum.

selam kızlar bende sizdenim hem spora başladım hemde diyet acil kilo vermek isteyenlerdenim..şimdi makarna ve taze fasulye yedim....bundan sonra sadece su içmeliyim
hım birde beyaz leblebi yedim...saat 8de spor saatim
slm fatoceren.. inşallah en kısa sürede istediğin kiloya kavuşursun..

Bende 500 gr vermişim çok sevindim.Sizleri takip ediyorum bi de düzenli spor yapabilsem çok güzel olacak

tebrik ederim bilsece umarım sen de istediğin kiloya tez zamanda kavuşursun..

canım menün güzel çikolata dışında tabii.. jillianla telafi edersin boşver..

jillian 1/8 bitti nihayet, ne yalan söyleyeyim hiiiç canım istemiyordu, istemeye istemeye başladım yapmaya, ama iyiki de yapmışım, pişman değilim :))) şu ana kendimi geyet dinç hissediyorum, oysaki öncesinde çok halsizdim :))

günaydın saraycam sana iyi bir haberim var bugün tartıda 79 lu rakamları gördüm şükür.. bugün sabah tartıldım ve kilom:79.8 düne göre 700 gr eksik çooook sevindim.. yaşasın..

başlangıç:22/07/2013
geçen hafta:80.4
bu hafta:79.8
giden:600
toplam giden:2.2 kg

hadi bakalım ev sahibini de bekliyoruz :)

haftalık kilo bildirimim

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen haftaki kilom 66.4 kg
bu haftaki kilom 65.5 kg
fark -0.9 kg (bence gayet iyi :)
toplam fark -17.6 kg

sabah
beyaz peynir 2 kk büyüklüğünde
kaşar peyniri
1,5 kk büyüklüğünde
6 zeytin
domates
salatalık

Mahzencim senin dediğin gibi, bende kahvaltımın biraz hafif olduğunu farkettim ve biraz daha çoğaltmaya karar verdim...

canım süpersin yaaaa.... maşallah ya çok sevindim valla ... ben 79 larda kendimi iyi hissetmeye başlamıştım... inanıyorumki sende öyle hissediyorsundur..artık çok daha rahat vereceksin, canım benim kaçamaklarım çoook oluyordu maşallah sen iyi gidiyorsun...aynen devam...

sağol canım benim, sen de süpersin maşallah, jillian yapıyor olmana ragmen güzel kilo kaybediyorsun... kahvaltıyı artırman iyi olmuş.. hadi be kim tutar bizi :))

Oglen
1 kase yayla çorbası
1 buyuk biber dolması
1 por. Çoban salatası

O.sanra
1 tabak kısır
Yarım hamsili ekmek

Aksam
2 dolma

Günü kapatıyorum. Kızım uyuyunca da Jillian yapasim var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…