🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

birşey daha birde gün aşırı nescafe latte çok seviyorum onu içiyorum

önceleri günde 2-3 tane içiyorum şimdi gün aşırı inş.zamanla onu da bırakırım

Canım ben de yarın sabahtan ilçeye denetime gidicem, sabahtan kesin yokum da akşama gelirmiyim bilmiyorum.. yasiumutsuz merak etme bizi :)

canım kabızlık ta karatayla çözülüyormuş yapanlar öyle diyo..

birşey daha birde gün aşırı nescafe latte çok seviyorum onu içiyorum

önceleri günde 2-3 tane içiyorum şimdi gün aşırı inş.zamanla onu da bırakırım

ben neskafeyi bırakalı çok oldu, yerine türk kahvesi içiyorum, latteyi duydum ama nasıl bişey onu bile bilmiyorum :)

Yasimutsuz haklısın canım herkes için metabolizma farklı çalışıyor.

Mahzencim ctesi görüşmek üzere diyelim o zaman.

Ara
1 bardak süt

Aksam
Balık ızgara
Salata

jillian 2/1 bitti nihayet... level 2 çooook zormuşşşş yaaa mahvolduuuuummm, spor salonlarına, spor aletlerine gereksiz para harcamayın arkadaşlar, açın jillianı sizi bol bol terletsiiinn...

çooook yorgunuuum :))) olsun genede mutluyum...

Yasimutsuz haklısın canım herkes için metabolizma farklı çalışıyor.

Mahzencim ctesi görüşmek üzere diyelim o zaman.

Ara
1 bardak süt

Aksam
Balık ızgara
Salata

cuma akşamı da görüşebiliriz canım, kaçamaksız bir gün geçireceğiz inşallah..

Günaydınn

herkese güzel bir gün dileyorum cuma yı çok seviyorum çünkü 2 gün tatıl

sarayca sana kolay gelsin canım gelince görüşürz

mahzen bana laatteyı arkadaş alıştırdı bol kremalı ama zamanla onu da bırakacağım türk kahvesını bende seviyorum ama yanıda lokum çıkolata nasıl sence o yuzden içesim gelmiyor ama arkadaşlarla toplanınca içiyorum bazen bir lokma yiyorum ((((

lokum değil de arada bir bir parça çikolata hani karelerden var ya ondan bir kareye çok canın istediğinde izin veriyormuş hoca, ben 10 gündür hiç yemedim ama gittiğim yerlerde mecburen şekerli kahve içtiğim oldu

Sarayca ve mahzen

bana jıllıan hk bilgi verirmisiniz

ben youtube 27 dk varddı onu yapmaya çalışmıştım acaba doğru olanı yaptım
1/2 deniyor
2/1 deniyor evre evre mı anlmadım

Off yorucu ve bool kaçamaklı bir gündü.

Sabah omlet

Oglen 2 por döner
3 dilim ekmek
1 bardak ayran
5 çatal kadayif

Aksam sadece salatalık yerim.

Yasimutsuz Jillian level 1 10 gün yapıyorsun level 2 ve 3 ude 10 ar gun yapıyorsun. Youtube dan izliyorum ben. Ama level 2 çok zor 3 kimbilir nasildir.

Mahzencim umarım sen benim gibi kacamak yapmamissindir kendime çanta atayim

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhh ah
parder arkadaşım derinden bir ahh çekmişsin, sebebi ne ola ki? eğer kiloysa sorun değil, gel birlikte kurtulalım..

evet canım ben kaçamak yapmadım, öğleye geç te olsa işyerine döndük ve kaçamaksız yedim.. tabi ilçede içtiğimiz orta şekerli türk kahvesini saymazsak :)

Sarayca ve mahzen

bana jıllıan hk bilgi verirmisiniz

ben youtube 27 dk varddı onu yapmaya çalışmıştım acaba doğru olanı yaptım
1/2 deniyor
2/1 deniyor evre evre mı anlmadım
canım bunlar linkler
level1-Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube level2-Jillian Michaels 30 day shred level 2 - YouTube level3-Jillian Michaels 30.day.shred level 3 - YouTube her leveli 10 gün yapıyosun. 1/3 1 level 3. gün, 2/5 2.level 5. gün,3/7 3. level 7.gün demek.. sen doğru olanı yapmışındır muhtemelen, yeni başlayanlar anita yı takip ediyor.. natali ileri seviyede yapıyor.(melez kız) sen sarışın olanı takip edeceksin.. sakın hepsine yetişecem diye uğraşma, zorlamadan yap, kolay gelsin..

ara 1 mısır

akşam 1 kase yoğurt

kızlar çizelge yaptım bende, ama baya zorladı beni,

Teşekkür ederim kizlar, hangi kodu yapistiracagimi bilemedim çizelge konusunda. Ondan zorlandim. :)
Cuma Jillian 2 / 2 cteside 2/3 bitti.

selamlar iyi pazarlar

jıllıan 1/3 de yapmış bulunuyorum ama ben bitmiş durumdayım
bunda sonra yerken birdaha düşüncem ye ye ye sonra yorularak zayıflamay çalış nasıl bir iştir bu ya
hiç dinlenmeden 2 saat hatta 3 saat yürürüm ama jıllıan atığım teri anlatamam:)))))

Osibuleb hosgeldin canım.

Yasimutsuz hakikaten Jillian harika ter artırıyor.

O.sonra az makarna salatası 1 börek
Aksam
Pilav yogurt az türlü

Teşekkür ederim kizlar, hangi kodu yapistiracagimi bilemedim çizelge konusunda. Ondan zorlandim. :)
Cuma Jillian 2 / 2 cteside 2/3 bitti.
harikasın canım, süper gidiyorsun..

aynen canım, jillian gerçekten çok etkili, sonuçları da öyle.. çevrenden tepkiler gelmeye başlayacaktır yakında..

Osibuleb hosgeldin canım.

Yasimutsuz hakikaten Jillian harika ter artırıyor.

O.sonra az makarna salatası 1 börek
Aksam
Pilav yogurt az türlü
menün güzel canım, hadi bakalım tartıya nasıl yansıyacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…