🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

jillian e baktım da bana çok zor gelmişti azminize hayran kaldım maşallah :) emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız inşş

aman allahım, gözlerime inanamıyorum, ne kadar harika olmuşsun canım, çook tebrik ederim seni,, inşallah darısı başıma.. şu 2 ay bir geçse valla çok sabırsızlanıyorum :=

Cokk teşekkür ederim canım. Söylemesi ayip bu esovmanla daha kilolu duruyorum. Kiyafetlerle daha iyiyim anlayacağın canım sen benden daha azimlisin. Eminim ki daha kısa surede, daha çok kilo vereceksin...

jillian e baktım da bana çok zor gelmişti azminize hayran kaldım maşallah :) emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız inşş

İlk iki gun agrim oldu bacaklarda ama sonradan gayet iyi gelmeye başladı. Karın, kol ve bacakları çalıştırıyor, bana iyi geldi bu açıdan. Ayrıca çok vakit almiyor. Tavsiye ederim :)

evet casandra jillian kolay değil başta çok zor ama sonra alışıyosun ve gerçekten çok etkili, 1 ayda o 1.5 kiloyu çok rahat verir ama 3 kilo vermiş gibi görünürsün.. tavsiye edilir...

Cokk teşekkür ederim canım. Söylemesi ayip bu esovmanla daha kilolu duruyorum. Kiyafetlerle daha iyiyim anlayacağın canım sen benden daha azimlisin. Eminim ki daha kısa surede, daha çok kilo vereceksin...
e bide öyle kıyafetli resim istiyoz o zaman :) inşallah dediğin gibi olur canım, desteğin için çok sağol..

Mahzencim sende buraya foto koymasanda, yandan ve onden fotoları çekip bir kenara koy. Çünkü ilerde farkı daha iyi goreceksin.bir ara kiyafetli fotolarimi gosteririm sana insallah.. iyi geceler tekrar.

Mahzencim sende buraya foto koymasanda, yandan ve onden fotoları çekip bir kenara koy. Çünkü ilerde farkı daha iyi goreceksin.bir ara kiyafetli fotolarimi gosteririm sana insallah.. iyi geceler tekrar.

evet canım 2 gün önce çektirdim eşime, öncesi hazır.. sonrası da olunca inşallah eklerim artıkın.. hadi sana da iyi geceler..

Sabah
2 yumurta
1 kase yoğurt
Domates
Biber

slm canım, kahvaltı menün güzel, Karatay olmuş ama haftasonu kahvaltısı malum, peynir zeytin salatalık falan da yeseydin.. sabahları yoğurt bana tuhaf geliyor, kahvaltıda yoğurt yemenin özel bir nedeni var mı? patates kızartmasının yanında yediğim oluyordu gerçi ama.. artık o günler hayal :)

sabah:
2 yumurta, tereyağlı-sahanda
2 ince dilim tulum peyniri
4-5 siyah ev yapımı zeytin
domates-salatalık
yeşil sivri biber
1 bardak şekersiz açık çay
4-5 siyah kiraz (bu biraz cıss oldu sanırım ama, sabah pazardan aldım, oğlum yesin diye yıkadım ve bana kısmet oldu)

günaydın mahzenim, yoğurdu seviyorum ben, özel bir nedeni yok :), yağ yakıyor falan diyorlarda, ben onun için yemiyorum, sevdiğim için yiyorum, zaten bu güne kadar bitki çayları hariç, sevmediğim bir şeyi sırf zayıflatır diye yemedim, yiyemedim...

senin kahvaltın çok iyi , ayrıca kendini çok kasma olacak o kadar, elbette kirazda yemen lazım, azcık meyveden bir şey olmaz :)) ben kahvaltıda kızıma yedirmekten kendim fazla yemedim sonrada canım istemedi, hakikaten kahvaltım hiç iyi olmadı, yedim mi yemedim mi anlayamadım :) yumurtalarıda aceleden ağzıma atıverdim....

jillian 1/7 bitti, öncesinde 2 saat ev sildim süpürdüm zaten çok terlemiştim, jilliana başladım, yarısında kızımın çok uykusu gelince onu doyurup uyuttum, sonra kalanına devam ettim....şimdi dünden kalan sulu köfteyi ısıtıp yiyeyim, aslında canım hiç bir şey istemiyor ama sırf metabolizmam çalışsın diye yiyeceğim :))

süpersin saraycam 2 saat temizlikten sonra, jillian vallahi bravo... ben dinlenmeden yapamazdım ama insan zayıflayınca öyle oluyor değil mi ben de geçen yaz jillianla 77 ye inmiştim, çok kilo vermedim ama incelmiştim kaslar güçlenince insan yorulmak bilmiyor o halimi bile özledim ama senin halinde olmayı çok istiyorum ve inşallah en kısa zamanda olucam.. :)

canımmm olacaksın birkaç ay sabret, biraz kilo verince sende başlarsın jilliana, zaten insan kilo verince ve spor yapınca daha dinç ve enerjik hissediyor kendini,

sabah kvalidem kızımı dışarı götürünce evi temizledim, sonrada kızım yokken jillianıda bitireyim dedim öyle başladım, gerçi kızım gelince yarım yarım yaptım ama olsun :)) yani temizlikten sonra bende yapmazdım fırsattan yararlanmak istemiştim :))

tebrik, tebrik ederim seni çook, ben temizlik olarak bişey yapamadım biraz da belim ağrıyor, sadece ortalık dağınıktı biraz toparladım, onun dışında oğlumla avm ye gittik, ne zamandır istediği abuk subuk bir oyuncak vardı onu aldık, sonra markete gittik alışveriş yaptık, aldıklarımızı eve bırakıp ben tekrar çıktım, bim de bu hafta sauna eşofman vardı, kalmamıştır ama bi bakayım dedim vardı ama sadece mediumu kalmış.. almadım tabi.. ne dersin canım sauna eşofman öneririr misin üstad? bu arada sauna eşofman hep antipati duymuşumdur ama bu sefer kafaya koydum ya incelmeyi alsam mı ki diyordum, başka şubelerde belkim kalmıştır bedeni..

canım iyi yapmışsın, oğluşunla gezmissin, belinin ağrısı biraz kilo verince geçer inşallah. sauna eşovman bana hiç cazip gelmedi, almayı düşünmedim mi, düşündüm elbet ama almadım, strec film ya da ince mavi çöp poşetide yetiyor bence :) zaten çok terlettiğinden ve her gün yürüyeceğinden sürekli eşovman değiştireceksin, saunayı her gün yıkamak eziyet gibi olur herhalde :)))

bende bu gün 5-6 tane kotum vardı, saklıyordum, bir gün elbet giyerim diye onları bir deneyeyim dedim, giyindiğim oldu, en son bir kotum daha vardı ama onun olmayacağından emindim genede kilo verdiğimde olacak ama ne kadar dar deyip giyindim üstüme veeeee o da oldu :)) nasıl mutlu oldum ama sorma gitsin :))) bizim pazar bugün, hem kızımı biraz gezdirdik hem pazar alışverişimizi yaptık, şimdide yemek yapıyorum, biraz geç oldu ama, pazardan gelip hemen kızımı uyuttum, malzemeleri yerleştirdim derken ancak bu saate kaldı........ şimdide çok acıktım ve 2 avuç karışık (badem çoğunlukta) kuruyemiş yiyorum..

kutluyorum canım, saklamakla iyi etmişsin kotlarını, benimde bekarlıktan kalma kıyafetlerim var bir kısmını verdim ama kıyamadıklarımda var hala saklıyorum senin gibi. eşim geçenlerde gene dedi o kıyafetleri giyemiyorsun ver artık birine diye.. ama artık günün birinde giyecem inşallah..

Son düzenleme:
Bence sakla kıyafetlerini, 3-5 aya kalmaz giyersin... canım ben evlendigimde 52-53 kiloydum. O zamanki bir pantolonumu giyindim zorda olsa oldu... Jillian dan mi acaba...:))))

Bence sakla kıyafetlerini, 3-5 aya kalmaz giyersin... canım ben evlendigimde 52-53 kiloydum. O zamanki bir pantolonumu giyindim zorda olsa oldu... Jillian dan mi acaba...:))))
ondandır canım, daha doğrusu spordandır. benim de mesela hedefim 60 ama 65 e inerbilersem bekarkenki görününmüme ulaşıcam diye düşünüyorum, öncesinde yürüyüşten başka spor yapmadığım için, spor bizi daha ince gösterecek inşallah

Akşam
1 por. Et sote
Salata

menün süper, valla 3 simidi telafi ettin bile..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…