🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

ben ilk diyete başladığımda 83 tüm ve yürüyüşle diyetimi pekiştirdim, şimdi ise sıkılaşma vakti geldi deyip jilliana başladım..bana daha rahat geldi jillian...seninde az kalmış, 10 kg nedirki verirsin en kısa zamanda inşallah. bebişine ve sana mutlu günler dilerim...

evet canım jillian daha ekonomik :) yani daha kısa sürede çok kalori yakıyosun, 1 saat tempolu yürüşle atamadığın teri, 25 dakikada fazlasıyla atıyosun daha az zaman daha çok kalori ben de sabırsızlanıyorum açıkçası 1 ay sonrası için :)

canım ben zaten ilk anda sıkılaşmak istemedim, çünkü kilo vermem zor olurdu, bimde satılan 5i1 yerde çay ve form çayı çok düzenli günde 2 defa kullandım sanırım vücudu yumuşatıyor, yumuşayıncada kilolar löpür löpür dökülüyor. artık o çaylarıda bıraktım.. şimdi sıkılaşma vakti... sende 70-75 olunca jilliana başlarsın inşallah..
bu arada yürüyüşe giderken çöp torbası yada strec film kullanıp kalın bişiler giyinsen acayip ter döker ve duştan sonrada kendini çok iyi hissedersin.. en azından 1-2 hafta dene derim...ben kışın strec film ile kalın bölgeleri sardım, montumu giyindim altındada kalın hırkam vardı, valla soğuk havalarda bile sırılsıklam oluyordum, zaten halen terlemeyince kendimi spor yapmış gibi hissetmiyorum. ama şimdi sarmama gerek yok jillian zaten terletiyor... neyse ben çıkıyorum... akşama görüşürüz... :)

tamam canım, ben belimi terleyip üşütmeyim diye şimdilik yapmıyorum ama yakında yapıcam inşallah..

Akşam
2 dolma
1 kase yoğurt
0.5 por. Salata

Jillian 1/5 bittiiiii ohhhh daha ne olsun

Sabah 3 simit yemeseydim iyiydi... neyse artık cok geç

Akşam
2 dolma
1 kase yoğurt
0.5 por. Salata

Jillian 1/5 bittiiiii ohhhh daha ne olsun

Sabah 3 simit yemeseydim iyiydi... neyse artık cok geç

olsun canım, akşamı iyi kapatmışsın, sporunu da yaptın, daha ne olsun, şimdi huzurla uyuma vakti .. iyi geceler..

Iyi geceler mahzenim. En sevdigim gun cuma. Hayırlı cumalar hepimize....

günaydııııın günlüğüm ve günlüğümü ziyater eden sevgili dostlarım...ciddi ciddi yaz geldi... zaman ne çabuk akıp geçiyor... haftaya annecim gelecek inşallah.... çooook özledimmm...

bu arada kıyafetler üstüme bol gelmeye başladı, aslında laf aramızda bu yaz mevsimini hazırdaki kıyafetlerimle tamamlarım diye düşünüyordum ama maalesef (!) yeni kıyafetler almak zorundayım 5 gündür jillian yapıyorum onunda etkisi var sanırım. internetten alışveriş yapacağım, acaba kaç beden oldum, şimdikiler 42 beden... 40 beden alayım olmazsa... evde bakayım 40 beden kıyafetim var mı onu deniyeyimde öyle alayım bari....Allahım ya nasıl güzel bir duygu bu böyleeeeeeee.....

sabah
830 ml normal soğuklukta su
2.5 kaşık lor
2 domates
1 salatalık
1 biber

öğlen
bezelye kebap
yayla çorbası var

evettt öğlen yemekten sonra 1 adet mercimekli köfte, 1 adet irmikli haşhaşlı pasta (yemiyecektim ama çooook güzel olduğunu defalarca söylediler, bende tadına bakayım diye 1 çatal aldım sonrasında ziyan olmasın diye dilimimi bitirdim.. hakkaten lezzetliydi, tarifini alayımda yapayım evdekilere) 15,20 adet kavrulmuş fıstık...bunlarda 2. kaçamağım olsun, haftada 3 öğün kaçamak demiştim kaldı salıya kadar 1 kaçamak, onuda pazar kullansam iyi olur, zira pikniğe gideceğiz...

selam tatlım

maşallah hedefine yavaş yavaş da yaklaşıyorsun

inanmıyorum bir oturşta 3 simit yemişsin ay çok güldüm insanın içinden bazen böyle bir canaavar çıkabiliyor fakat sen bunu telafisini edersin canım

sevgiler

teşekkür ederim yasemin güzel yorumun için, 3 simit normalde bile yemediğim bir şey.. neyse ama telafi edilir nasılsa... :) sevgiler canım...

ne kadar tatlı bir zorunluluk canım seninkisi, ben de yeni kıyafet almak zorunda olabilmeyi iple çekiyorum.. gerçi ben sürekli yeni kıyafet alıyordum zaten ama sürekli daha büyüğünü alıyordum.. daha dar kıyafet alabilmeyi çok istiyorum..

Sabret canım sen bu azimle 2 ay sonra tüm gardrobunu degistirirsin.

Aksam
Sadece 2 tabak yoresel sulu yemegi yedim.

tebrik ederim sarayca biraz okudum günlüğünü kaçamak yapsan da pes etmek yok sende buda seni iradeli kılıyo ben bunu yapamıyorum işte

Teşekkür ederim casandra, çizelgene baktım kilon gayet iyi bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…