🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Helal olsun annene güzel vermiş, yaş faktörü metabolizmayı çok etkiliyor, kilo verme aynı hızda olmuyor yine de iyi vermiş

Afiyet olsun işte bu helal sana
Sağol Sarayca yalnız benim sağ ayak fena yaa babam bengay isimli krem verdi onu sürdüm tülbentle bağladım ayağımı, inşallah sabaha hafifler, sanırım yarın spordaki eforu fazlasıyla düşürücem, sadece bel ve kol çalışırım büyük ihtimal, sporu kısmen bıraktığım için moralim bozuluyo ama yapacak bişeyimde yok, halbuki ben sıkılaşacaktım yaa

En güzelini yapmışsın, olduğu kadar yapmak lazım, hele 2 çocukla gerçekten işleri yetiştirmek zor oluyor

Squat eğil kalk hareketini zorladın sanırım, inşallah yarına geçer

Squat eğil kalk hareketini zorladın sanırım, inşallah yarına geçer
Pazartesi günü spor ayakkabı ile deneyim dedim o gün oldu, ama ne oldu nasıl oldu bilmiyorum bugün artık ağrımayada başladı, kardiyo hoplama zıplamalarda oldu heralde diyodum bende ama evet squat ta zorlamış olabilir, yarınki sporum çooook yumuşak olacak

Çok zorlama YouTube da squat nasıl yapılır bı bak istersen, yanlış yapıldığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir

Bacağım sargıda kızımı yikayamiyorum. Anneme yikar misin dedim isim var dedi...
kızım da eve girmiyor hastaneye pansumana gidemiyorum. Çok eğlenceli bir gün.
çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin
Kolay gelsin canım
sağol canım
amin canım sağol
Gece gece sivrisinek katili oldum 3 leş var, öldürmesem çocukları gece yer bitirirlerdi

Hava serinledi içeri giriyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…