🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta 5 zeytin 1 dilim tahıllı ekmek salatalık domates 2 dilim peynir

ara 1 sade türk kahvesi
1 kuru kayısı 1 hurma

ara 1 fincan yeşil çay

öğle fırında sebze 1 bardak ayran

ara 1 kefir yarım pkt form bisküvi

bugün akşam yemicem öğlen 3 gibi yeme işini bırakıcam yarına güzel bir eksi görmek için inşallah çok zorlanmam

Afiyet olsun

Hay Allah, keşke ilk babana ilaç gelseydi belki semptom göstermeden geçirirler. Benim tanıdığım o kadar çok kişi var ki, bazıları test yaptirmasaydi anlamayacakti hastalığı.
Bu illeti aramızda bir de bilip dışarı çıkanlar var onlara ne demeli
Evet çok azimliydi ama şimdilerde bazen karşı koyamıyo, annemde wasa ile sayenizde tanıştı, beraber wasa ile kahvaltı yapıyoruz
annene masallah
Bak o da benim gibi kac kilo artı çıkmış
Yazık bize
Gece gece sivrisinek katili oldum 3 leş var, öldürmesem çocukları gece yer bitirirlerdi
oyy cok sinir bozucu
Benimde kızımı felaket sisiriyolar
Çok zorlama YouTube da squat nasıl yapılır bı bak istersen, yanlış yapıldığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir
ayy beli filanda sakatliyor felaket yanlış yapılınca
Cok teşekkür ederi amin
Size de gecmis olsun
Kurtulalım
Bu illetten
Psikolojimizi mahvetti
Eltim aradı bi akrabası vefat etmis sapasaglam adamdı
bende 2 ay önce yaptırdım benimkilerin de odası küçüktü baya yer açıldı ferahladı oda güle güle kullansınlar canım
Sizdw gule gule kullanin canım
bende yapayım barii
Yapın yapın çok etkisi oluyor gerçekten böyle şeyleri özellikle limonlu su ve zerdeçalın cok faydası var
zencefil zaten şu durumda mutlaka kullanmamız gerekiyor korunmak için
Miss miss ins yarın tartı günüydü degil mi
Sagol canım

Bende bu şişkinlik nedir diyorum, meğer dolunaymis
Dün biraz fazla yedim bu sabah tartilmadim ama eminim fazla, bu nedenle pro günü yapıyorum
Sabah yok
Öğlen 3 yumurta
Akşam yine yumurta yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…