🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Menüm
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalık
3 DL tb ekmeği

Öğlen
Yarım kase kuruyemiş
6 çiğköfte

Akşam
3 besmec (yöresel bir köfte, kıyma bulgur baharat soğan yoğrulur köfte şekli vererek fırında pişirdim
Salata
Yarım kase kuruyemiş

Aslinda akşam yemeyecegim ama yorgun ve bitkin olduğumdan yedim, bu gün fazla karbonhidrat oldu, yarin protein ağırlıklı yerim artık

İnşallah çabuk atlatirlar canım, Allah şifa versin

Çok yoruldum ya bacaklar sızlıyor, hala mutfak toplanmadi yarın oğlum okula basliycak börek hazırlamam lazım biraz dinleneyim de

İyi akşamlar arkadaşlar bu gün çocuklarin odasina ranza yapıldı, çok güzel oldu ama inanılmaz yoruldum, daha yeni oturdum çay içiyorum.☺
Oyy gule gule kullansınlar kuzucuklar
İnşallah çabuk atlatirlar canım, Allah şifa versin

Çok yoruldum ya bacaklar sızlıyor, hala mutfak toplanmadi yarın oğlum okula basliycak börek hazırlamam lazım biraz dinleneyim de
Sen anlTtın ben yoruldum Dinlen biraz bende biraz utu yapicam simdi
Aksam menusu harika
Vayy tayt düşüyorsa harika

Onu bende yapiyorum
Bazen limonlu
Bazen zerdecalli
Spor yapacaksam ac karna aspir yağlı duruma gore değişiyor
Bence de cok faydası var
Diyet uzmanı anneme göre sabah erken içildiğinde göbekteki yağları parçalıyomuş, aslında annem geçen sene 25kiloya yakın verdi ama neredeyse tek öğün beslendi

M Minikkelebk canım inşallah günden güne daha iyi olurlar, hala ilaçların gelmemesine çok şaşkınım, acil şifalar olsun.
Annemin ve bir kardesimin ilaci test sonucu çıktıktan bikac saat sonra geldi
Babam ve diger kardesiminki hala gelmedi
Ufaklik iyi zaten ama
Baabm kalp hastası
Hergun dr ariyormus
Ama ilac yok henüz

Diyet uzmanı anneme göre sabah erken içildiğinde göbekteki yağları parçalıyomuş, aslında annem geçen sene 25kiloya yakın verdi ama neredeyse tek öğün beslendi, o da bana uymaz
Annen artık birakti mi kac kilo simdi canım
Benim annemde 94 ten 74 e indi
Subattan beri
Sülalecek diyetteyiz
Annemi hergun arayip surekli tembih ediyorum
Beslenmene dikkat et diye
istahim yok yiyemiyorum diyor :/
Beslenme onemli bu illette

Annen artık birakti mi kac kilo simdi canım
Benim annemde 94 ten 74 e indi
Subattan beri
Sülalecek diyetteyiz
Annemi hergun arayip surekli tembih ediyorum
Beslenmene dikkat et diye
istahim yok yiyemiyorum diyor :/
Beslenme onemli bu illette
Annem geçen sene 94tü bu yaz 67idi, şimdi 70 kilo-71 kilo falan ama dün o da pide yedi sabah 73küsur çıktım dedi yani metabolizması yavaş sanırım, bugün benimle aynı yedi, şu an koruma derdinde ama benim kadar katı değil, pazartesi günü dışarıdaydı yarım ekmek arası yemiş, bazen abartıyo bazen kısıtlıyo dengelemeye çalışıyo

Oyy gule gule kullansınlar kuzucuklar

Sen anlTtın ben yoruldum Dinlen biraz bende biraz utu yapicam simdi

Aksam menusu harika
Vayy tayt düşüyorsa harika
Sağol canım geçti gitti yorgunluk, odaları küçüktü ancak dolap ve 2 baza sigiyordu, çok güzel oldu

Sağol canım dinlendim yorgunluk kalmadı, aslında yetiştireyim diye çok efor harcadım, ondan yorulmuştum
Gün içinde stres olup aşırı yoruluyoruz iş bitirme telaşına dalıyoruz ancak fiziksel yorgunluk bi şekilde geçiyo, 2. Çocuk doğduktan sonra tüm titizliğimi düzenli ev psikolojisini her şeyi bıraktım, böyle çok iyimiş

Annemin ve bir kardesimin ilaci test sonucu çıktıktan bikac saat sonra geldi
Babam ve diger kardesiminki hala gelmedi
Ufaklik iyi zaten ama
Baabm kalp hastası
Hergun dr ariyormus
Ama ilac yok henüz
Hay Allah, keşke ilk babana ilaç gelseydi belki semptom göstermeden geçirirler. Benim tanıdığım o kadar çok kişi var ki, bazıları test yaptirmasaydi anlamayacakti hastalığı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…