🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Günaydın alete gerek yok beli sağa sola çevirsen olur bence etkisi sen bilirsin yine de
yazdıklarınızı okuyunca almamaya karar verdim canım sağol
Moral bozmak yok devam devam. Bugün dengelersin hiç bişey olmaz
Aynen canım yılmadan yola devam
Benim var ama uzun zamandır kullanmıyorum☺

Kolay gelsin canım bu online ders olayı
Bizide zorladı.

Eksi olmuşsun
Çok iyi canım,
ben 100 Gr eksiyim bakalım cumaya artacağını umuyorum,
Almıyorum bende
Çok mu zorlandı acaba, geçmiş olsun canım, krem ile masaj yapsan, kantoron yağı varsa onunla ovalasan iyi olur.
Sağol canım dahada zorlamak istemedim, bugün jillian ı tamamen kardiyosuz yaptım,onun yerinede 20dk bel egzersizi yaptım
Ne demek canım her zaman keyifle dinlerim seni, burada birbirimize içimizi döküyoruz, evet seni biliyorum neredeyse akşam yemekleri hiç yemiyosun, olsun yavaşta olsa karşılığını alıyosun finalin muhteşem olacak
Kızlar 1 hafta buralara uğrayamayacağım bazı işlerim var
cuma inşallah fırsat bulur gelir bildirim yaparım
Hepinizi çok seviyorum yazmasamda gözüm burda olacak
Efser işlerin rast gitsin inşallah, biz buralardayız, bekleriz seni
Yarın ameliyat olacam deri nakli gerekiyormuş . Sağol canım
Geçmişolsun canım, dikkat et kendine acil şifalar diliyorum

-100gr la güne başladım

kahvaltı
1,5wasa
1domates
5zeytin
1dilim light peynir
1ceviz
2badem
2fındık

jillian ın 8.gününü kardiyosuz tamamladım

çocuklar uyudu birazdan yeşilçayımı içicem

akşam yemeği zeytinyağlı kereviz+yoğurt

Son düzenleme:
Harika ya tebrikler afiyet olsun 1. Level bitmiş sayılır

Yok be bu gün dikkat edersen hiç bir şey olmaz
İyi düşünüyorum iyi olacak, dikkat ediyorum aynı devam içim bir kıyıldıki şu an neyseki 2 saat kaldı yemeğe
Harika ya tebrikler afiyet olsun 1. Level bitmiş sayılır
Belkide level 2 geçemiycem canım, ayağım zorluyo bildiğim hareketler level 1 le devam ederim, adama zayıf gözükücez diye sağlam bıraktım topal buldum diyecek
Biraz yoğun bir gün, öğlen eve gittim yemek yaptım 2 odayı temizledim pertim çıktı, işte yoğun bu gün
Kızz maaşallah ne kadar hamaratsın hayranım enerjine jillian yanında sönük kalır senin

Yarın ameliyat olacam deri nakli gerekiyormuş . Sağol canım
Çok çok geçmiş olsun canım her şey yoluna girer yeterki stres yapma
ben kaç gündür böyleyim tabiki takmak yok, moral bozmaktan başka bir işe yaramaz
Tabii ki moral bozmak yok öyle olunca da birden gidiyor daha mutluluk verici oluyor işte önceden diyet yapınca veremiyorum diyerek vaz geçiyordum şimdi üstüne gidiyorum her şey çok daha güzel olacak
M Minikkelebk ailen nasıl oldular, daha iyilerdir umarım?
Canım aynı işte
Hastalar
Bekliyorum
hala babamin ilaclari gelmemis

oy oy oy harikasın degil arti birde eksi görmüşsünün o helvalar nere gitti acep

Bu arada dünkü babanne ziyaretinden dolayı anneme 'bak dediğin gibi olmadı tartıda +500gr almamışım hatta -100gr dedim; annemde yediklerin 3gün sonra yağa dönüşüyo daha dur'dedi
kıskanmış mı ki şaka yapıyorum
Sen dikkat et bisi olmaz jillian eritmistir yediklerini
Biraz yoğun bir gün, öğlen eve gittim yemek yaptım 2 odayı temizledim pertim çıktı, işte yoğun bu gün
hay masallah subhanallah be
Ben. Bugun hic bisi yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…