🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta 5 zeytin 1 dilim tahıllı ekmek salatalık domates 2 dilim peynir

ara 1 sade türk kahvesi
1 kuru kayısı 1 hurma

ara 1 fincan yeşil çay

öğle fırında sebze 1 bardak ayran

ara 1 kefir yarım pkt form bisküvi

bugün akşam yemicem öğlen 3 gibi yeme işini bırakıcam yarına güzel bir eksi görmek için inşallah çok zorlanmam

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta 5 zeytin 1 dilim tahıllı ekmek salatalık domates 2 dilim peynir

ara 1 sade türk kahvesi
1 kuru kayısı 1 hurma

ara 1 fincan yeşil çay

bugün akşam yemicem öğlen 3 gibi yeme işini bırakıcam yarına güzel bir eksi görmek için inşallah çok zorlanmam
Afiyet olsun 🤩

Hay Allah, keşke ilk babana ilaç gelseydi 😔 belki semptom göstermeden geçirirler. Benim tanıdığım o kadar çok kişi var ki, bazıları test yaptirmasaydi anlamayacakti hastalığı.
Bu illeti aramızda bir de bilip dışarı çıkanlar var onlara ne demeli :KK12:
Evet çok azimliydi ama şimdilerde bazen karşı koyamıyo, annemde wasa ile sayenizde tanıştı, beraber wasa ile kahvaltı yapıyoruz
annene masallah
Bak o da benim gibi kac kilo artı çıkmış
Yazık bize😂
Gece gece sivrisinek katili oldum 3 leş var, öldürmesem çocukları gece yer bitirirlerdi 😂
oyy cok sinir bozucu
Benimde kızımı felaket sisiriyolar 😅
Çok zorlama YouTube da squat nasıl yapılır bı bak istersen, yanlış yapıldığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir
ayy beli filanda sakatliyor felaket yanlış yapılınca
M Minikkelebk canım merak etme inşallah en kısa vakitte getirilirler 🤲🏻
ondan önceki gün benim abimin hanımı testi pozitif çıktı Maalesef ilacı dün gelmiş rabbim bu illet biran önce kurtarsın artık 🤲🏻
Cok teşekkür ederi amin
Size de gecmis olsun
Kurtulalım
Bu illetten
Psikolojimizi mahvetti
Eltim aradı bi akrabası vefat etmis sapasaglam adamdı 😢
bende 2 ay önce yaptırdım benimkilerin de odası küçüktü baya yer açıldı ferahladı oda güle güle kullansınlar canım
Sizdw gule gule kullanin canım😘
bende yapayım barii :-)
Yapın yapın çok etkisi oluyor gerçekten böyle şeyleri özellikle limonlu su ve zerdeçalın cok faydası var
zencefil zaten şu durumda mutlaka kullanmamız gerekiyor korunmak için
kahvaltı

ara 1 sade türk kahvesi
1 kuru kayısı 1 hurma

ara 1 fincan yeşil çay

Miss miss ins yarın tartı günüydü degil mi :KK59:
Sagol canım

Bende bu şişkinlik nedir diyorum, meğer dolunaymis:KK53:
Dün biraz fazla yedim bu sabah tartilmadim ama eminim fazla, bu nedenle pro günü yapıyorum
Sabah yok
Öğlen 3 yumurta
Akşam yine yumurta yerim ☺️

X