🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Oyy yemedin mi kuzum
Bende az once yedim fotoda cekmistim ama nedense kaydetmemis
Yogurtlu şeftalili yulafli menumu
Simdide kumpir yapıyorum
Analik zor is yap ama yeme
Bu gun de böyle olsun ne yapayım, sabah kahvaltısı yaparım diye avutuyorum kendimi

Anne olmak zor hakikaten, kumpir nasıl tarifin hiç yapmadım afiyet olsun çocuklara

Bu gun de böyle olsun ne yapayım, sabah kahvaltısı yaparım diye avutuyorum kendimi

Anne olmak zor hakikaten, kumpir nasıl tarifin hiç yapmadım afiyet olsun çocuklara
Dışarda yediklernden daha cok seviyolar canım
Patatesleri guzelcw yıkayıp fırına atıyorum
Garnitur hazırlıyorum
Ne istersen ne seviyilarsa
Dilimlenmis zeytin,acuka,sucuk,Mısır,kasar,tursu,kozlenmis biber
Bugun bunlari hazirladim garnitur olarak
Fırından çıkardığın sıcakken Patatesi ortadan bıçakla kesip
Tuz, Kasar ve tereyagi koyup ezdim
Ustune kim ne istiyorsa doldurup yedi

Eline sağlık bir gün deneyeceğim, benimkiler kumpir hiç yemedi bakalim begenecekler mi

Kızlar ben bugün abarttımda abarttım çok mutsuzum diyetteyken kaçamak yapmanın vicdanıda çok kötüymüş mıtsuzum

öncelikle -100gr la başladım güne

kahvaltı
1wasa
1domates
1 dilim light peynir
5zeytin
1ceviz
3badem
1fındık

Öğle
Latte

akşam
5-6dilim beyaz ekmek
6köfte
1domates

spor yok, ayakta dikilmekte dahi zorlanıyorum,fena kas yırtılması oldu sanırım, ecz merhem aldım, fastel jel, sanırım böylelikle spor defterim şimdilik kapandı, yediğim için çok rahatsızım yarın kesin baya bi artı çıkıcam offf

Afiyet olsun, beyaz ekmek dışında güzel, tekrar geçmiş olsun canım, kendimi kötü hissettim videoyu ben onermistim

Afiyet olsun, beyaz ekmek dışında güzel, tekrar geçmiş olsun canım, kendimi kötü hissettim videoyu ben onermistim
Sarayca olur mu öyle şey lütfen kötü hissetme hepsi benim acemiliğimden umarım merhemler işe yarar, şu durumda bel göbek falanda çalışamıycambu akşam bozsamda diyete devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…