🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın şekersiz 21 güne başladım bugün geçen hafta anlam veremediğim bi şişlik vardı neyse bu sabah bismillah dedim ve başladım günde en fazla 2 dilim ekmek hakkım olacak haftaya izne çıkıcam evde de devam edicem bakalım nasıl olcak her yolu deniyo gibi oldum ama napim

günaydın hayırlı sabahlar haftasonu koşturmacasından hiç giremedim

marmelat, reçel yaptım, buzluğa barbunya, bamya, taze fasulye attım.
çocukların odasına girdim dip köşe, atılcaklar ayrılcaklar güzel temizledim. sonra sil süpür ortalığı

akşama azeri pilavı istedi benimkiler, kavurmayla pilav yaptım.uzun zamandır yememiştim yedim maalesef

ellerine sağlık canım Allah güle güle yedirmek nasip etsin

ellerine sağlık afiyetle sağlıkla yemeyi nasip etsin Dün de kaldı bu gün nerde kalmıştık diyoruz
buralar bugün çok sessizz
evet umarım herkes iyidir
Sarayca sanırım o’neil okul telaşı vardır diye düşündüm umarım herşey yollundadır

Hadi kıceler toplanın bakem nerde kalmıştık
güncel kilom artılarda 79.4 umursuyorum aslaaaaa!!!! ben onun gibi ne inatçı kilolarla Yedim yuttum teeeheyyy
ve en büyük sınav diyettle tatil beni bekliyor bakalım ne olacak

Önemli olan toparlamak
bu hafta karbonhidrat alımına dikkat edersen yine Eski kiloya toplarsın
mercimek bende şişkinlik yapıyor (kuru bakliyatların geneli ) belki onun şişkinliğidir?

Aynen canım mercimek bizdede şişlik yapıyor
+1 hala duruyor bugün dikkat etmeme rağmen
Kafayı cumaya kotladim inşallah istediğim bir kilo var gelirim

Bugün okul banka komşuya gittim misafir derken yeni sakinledim
1.sinif okutucam için bu hafta okula gitmiycem bayağı mutlu
Eğer eşim yaylaya götürürse
1 hafta bı dinlenirim oralarda yürüyüş çok güzel
Gitmessem yavaş yavaş lesli ablamla spor yapmam gerekecek

Canım kacamaklarin bile gayet ideal. Künefeyi geri cevirdiysen sen oldun demektir. Darısı bize

İşte bu. Ne yersek yiyelim hemen önümüze bakacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…