🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kendimi temizliğe verdim. Çocukların odasına uzun zamandır girmiyordum. Üstten bı sil supur yapıp geçiyordum. Tertemiz oldu şükür. Daha bitmedi işim geç kalkınca böyle oluyor. Bı çay iceyim devam temizliğe.

Doğal olarak yemek yemeyi unuttum. Hiç aç değilim. Bu gün de böyle tek öğün olsun

İşimi gücümü bitirdim tertemiz oldu her yer şimdi mutfağa giripyemek olaylarını halledicem
elerine sağlık
Aman Allah'ım tez zamanda geçsin. geçen bende gözümü ovaladim 1 saat acısı geçmedi meret
göz daha kötü
Ellerine sağlıkBen iştah patlaması yaşıyorum ara öğünlerimi iple çekiyorumhepsinin sebebi Gelmeyen halam

elerine sağlık

göz daha kötü

Ellerine sağlıkBen iştah patlaması yaşıyorum ara öğünlerimi iple çekiyorumhepsinin sebebi Gelmeyen halam
Sanırım ben halam gelmeden 1 hafta önce yaşadım bu iştah patlamasını. Tarçınlı ceviz hurma kayısı incir iyi geliyor tatlı krizlerine.

Bakalım bu gün tek öğün bana nasıl gelecek. Aslında hafta sonları tek öğün yapabilirim. Tamamen yeme krizlerini önlemek amacıyla

Sanırım ben halam gelmeden 1 hafta önce yaşadım bu iştah patlamasını. Tarçınlı ceviz hurma kayısı incir iyi geliyor tatlı krizlerine.
Bu kırız zamanlarını iyi yönetmek lazım kısıtlamaya gidersek gözümüz döner Onun için bu dönemlerde daha çok
sağlıklı beslenmek Lazım.kendi Periyodum için söyleyeyim Adet dönemine kadar en az 200-300 en fazla 500 gr arası vereceğim Adetten sonra bu sağlıklı beslenmenin Kaymağını yiyeceğim arkası çorap söküğü gibi gelecek kısıtlamaya bu dönemde gireceğim bu dönemde dondurmada sağlıklı bir seçim.tabi ölçüyü kaçımamak lazım

Bugünkü botokslu menüm
sabah 11:30
yulaflı peynirli omlet ( 4 yumurta ile çoçuklarada yaptım 4 parçaya bölünce çeyreK biraz fazla yedim )
4 zeytin domates salatalık çay

ara 3 incir 1 Türk kahvesi maden suyu

ara 1 Türk kahvesi 3 minik ceviz

Akşam 18:30
1 tabak domates soslu Sebze
1 kase zerdeçallı yoğurt

yatmadan 1 litreyi tamamlarım

Eki Görüntüle 2682371
akşam öğünüm domates soslu közlemiş sepze (Patlıcan,yeşil biber, kırmızı biber) Zerdeçallı yoğurt eşliğinde
Afiyet olsun canım çok güzel bir menü.

Kesinlikle katılıyorum ne yaptığını gayet iyi biliyorsun ve bunun kaymağını yiyorsun. Motivasyonun hiç düşmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…