🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın :KK200: şekersiz 21 güne başladım bugün geçen hafta anlam veremediğim bi şişlik vardı neyse bu sabah bismillah dedim ve başladım günde en fazla 2 dilim ekmek hakkım olacak haftaya izne çıkıcam evde de devam edicem bakalım nasıl olcak her yolu deniyo gibi oldum ama napim:olamaz::super::KK28::KK49:
Zaten ben de şeker yemiyorum beraber devam ederiz

günaydın hayırlı sabahlar haftasonu koşturmacasından hiç giremedim

marmelat, reçel yaptım, buzluğa barbunya, bamya, taze fasulye attım.
çocukların odasına girdim dip köşe, atılcaklar ayrılcaklar güzel temizledim. sonra sil süpür ortalığı

akşama azeri pilavı istedi benimkiler, kavurmayla pilav yaptım.uzun zamandır yememiştim yedim maalesef :KK35:
Ellerine sağlık canım. Afiyet olsun 👍

ellerine sağlık afiyetle sağlıkla yemeyi nasip etsin :KK36:Dün de kaldı bu gün nerde kalmıştık diyoruz:KK6:

evet umarım herkes iyidir :110:
Sarayca Sarayca sanırım o’neil okul telaşı vardır :anne:diye düşündüm umarım herşey yollundadır :KK60:
ben de çocukları geldi ya dedin onlarla ilgileniyodur inşallah yolundadır
Hadi kıceler toplanın bakem nerde kalmıştık :KK5:
güncel kilom artılarda 79.4 umursuyorum aslaaaaa!!!! ben onun gibi ne inatçı kilolarla Yedim yuttum teeeheyyy:dondurma:
ve en büyük sınav diyettle tatil beni bekliyor bakalım ne olacak:rolleyes:
Kızlar dün 6 saat gittik. Bu gün 6 saat geldik. Yoruldum. Yol beni sarsıyor. Bu yaşıma geldim hala araba tutuyor 😀
Çok şükür sagsalim çocuklarla geldik.

Aynen canım mercimek bizdede şişlik yapıyor
+1 hala duruyor bugün dikkat etmeme rağmen
Kafayı cumaya kotladim inşallah istediğim bir kilo var gelirim
yola devam :KK6:
Biz de çok erken plan pek yapmayız.
temuzda başlattık bugün yarın derken Eylül oldu.okul açıldı yanımızda kitaplarımızı alacağız nasıl olcak bilmiyorum
:110:bizim tam anlamıyla uzaktan eğitim olacak :KK70:

k
4EDA0C6B-BA3E-4B11-A547-2FB2B5D28FE3.jpeg

Eski düzenimize geri dönelim yulaf kepekli omlet :rolleyes:

X