🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çok geçmiş olsun Sıkıntılı bir yıl Buda bize teçrube oldu diyelim sevdiklerimizin değerini,özgürlüğün dışarda bir hava almanın,normal bir alışveriş ne kadar lüks olduğunu öğretti.Bununlada kalsın hayra yoralım hayır olsun
biran önce herşey biter geri güzel sağlıklı günlere geri dönelim Amin

2020 gerçekten felaketler yılı oldu. İnşallah sağ salim atlatırız. Tek kayıp kilolarimiz olsun

Maşallah baya hareketli geçmiş sabah erken kalkınca böyle oluyor
a şişkinliği galiba bende de var şişkinlik.

Amin. Hepimizin temennisi.

Kizlar bugün sebze yemem lazım
Bezelye sebzemi
Sebze olduğunu biliyorumda şeker oranı yüksek diye duymuştum diyet sebzeye uygunmu

Ayy canım eşine geçmiş olsun
Kuzunun okulu hayırlı olsun

evde biber vardı ziyan olmasın diye Kurması için astım acıymış elimi dudaklarıma sürdüm botokslu botokslu geziyorum

Bezelye sebzemi
Sebze olduğunu biliyorumda şeker oranı yüksek diye duymuştum diyet sebzeye uygunmu

Abla patates havuç (pişmiş hali) bezelye diyetisyeler fazla önermezler kendi deneyimlerime dayanarak söyleyeyim ayda 1 yada 2 yiyince pek bir etki etmiyor

Bezelye sebzemi

Bence sebze ile bakliyat arası yenebilir. Taze fasulye gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…