sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Affederseniz suçlu siz olursunuz. İleride kabullendin şimdi ne bu tavırlar abartıyorsun diye sizi suçlayacak. Siz de hep hata bende kesin benim eksikliğim yüzünden diye kendinizde kusur arayacaksınız.

+1500

nasil olsa esim gorse de affediyor duzenim bozulmuyor diyip 1 sene olmasa da ileride mutlaka yine boyle bir arayis icine girecek. ve ben iki yetiskin insanin 8-9 ay boyunca (ki bu sizin fark ettiginiz sure, belki daha oncesi de var) gunde 1 saat veya daha fazla telefonda havadan sudan konustugunu hiiiiiiiiccc dusunmuyorum. cinsel icerikli konusmalar ve kesinlikle gorusmeler oldu diye dusunuyorum. atesle barut yanyana geldiginde ne oldugunu da hepimiz biliyoruz.

boyle bir adamla hala ayni yatagi paylasabilecek misiniz? sizinle birlikteyken baskasinin hayalini kurmadigina emin olabilecek misiniz? herseyi gectim, kendinizi surekli "acaba biriyle gorusuyor mu, acaba baska hatti var mi" diye dusunurken bulmak istediginize emin misiniz? boyle hayat gecer mi?

Ya bu tür konular aslında çok farklı yorum içerir .o yüzden sürekli tartışma çıkıyor.kimi böyle birşeyi asla kabul etmez iz sürer yakalar boşanır kimi sineye çeker .yani bizim burda size yapabileceğimiz birsey yok .toplumun geneli ihanet eden erkeği affediyor .ama kadını linç ediyor maalesef .neyse o farklı bir konu .
Dediğim gibi biraz dertleşmek için açtıysan bu konuyu ok ama burda yazılanlara göre hayatını değiştireceğine inanmıyorum ben ..

Siz kocanızı çoktan affetmişsiniz. Bize neden sordunuz anlamıyorum. Burada insanlar size açıkça her şeyi önünüze serdiler ama siz hala eşinizin yaptıklarına ısrarla kılıf uyduruyorsunuz.
Eşinizle aynı ortamda ve aynı durumda siz de bulunmadınız mı? Peki neden sizde bir başka erkekle konuşmadınız?
Allah aşkına adamı affederseniz tekrar tekrar yapacak bunları. Bir kadınla 1 saat konuşması, o kişiye kendi adına kayıtlı hat alması hiç te masumane değil. Bunun sizde farkındasınız.
Sadece vereceğiniz yanlış karara destek arıyorsunuz.

Ah çok acı ya..
Ben bile üzüldüm Allah bildiği gibi yapsın ikisini de. Su mübarek günde Allah'a havale ediyorum

İnşallah herşey Ortaya çıksın da rezil olsunlar ikiside

Sen yakalamasan öğrenmesen pişman olacak mıydı? Yoksa arkandan iş çevirmeye devam edip görüşmeye devam mı edecekti

Ah çok acı ya..
Ben bile üzüldüm Allah bildiği gibi yapsın ikisini de. Su mübarek günde Allah'a havale ediyorum

İnşallah herşey Günyüzüne çıksın da rezil olsunlar ikiside
Ben olsam acım geçince o kadını da bulur, ikisini de rezil eder, işlerinden attırırdım sanırım. Insanin böyle bir durumda içinin soğuması çok zor, tabi bazı şeylerle yüzleşmesi de öyle. Allah sabır versin konu sahibesine, sadece bu adam için değil benim duam. Kim varsa böyle bir rezilliği yapan, hepsi rezil olur inşallah tez zamanda.
Edit: Adam bu kadar o kadını koruyorsa belli süre sonra tekrar görüşmeye başlar diye de düşünüyorum, konu sahibesi büyük risk alıyor.

Konu sahibi bak bütün yorumları oku..
Aile büyüklerin ile istişare et.
Adamın da pişmanım ayaklarıyla seni kandırmasına izin verme.
Boşanmasan bile burnu sürtünsün, herşey ortaya çıksın, ikisi de rezil olsun, sen üzüleceğine onlar üzülsün. Haklı olan sensin, onlar değil.
Farketmesen daha devam edeceklerdi bunu unutma.
Allah yardımcın olsun, dualarım seninle

Affedersen görmezden geleceksin artık. Hayatın, "bu adam yine yapar mı? yapıyor mu acaba?" diye düşünmekle mi geçecek? Öff hiç bana göre değil.

Aşk evliliğinden soğudum yemin ederim. Hayatımın en kısa anını bile bir erkekten şüphelenmekle geçirmek istemiyorum. Ben aldatılma korkusuyla yaşayamam.

Özellikle şöyle düşündüm ben hat konusu için artık insanlar internet şifresini bile vermiyor fetocu filan olur diye bu üzerine hat almis olayi cok onemli bir konu yani siradan basit bir iliski yok aralarinda

Ben her gün eşimle 1 saat telde konuşamam valla bu kadar ortak ne konuları olabilir ki bence de tanıdığınız biri sizinde ve yüzyüze de görüşüyorlar yoksa 8 9 aydır gunde 1 saat gorusme cekilmez

Hani size şimdi yalvarıyor ya o saatlerde onu aradığınızda arkadaşımla konuşuyorum diyormuş ya hatta kızıyormuş siz bu olayı cozmeseniz o yalvaran adam hala size bu konuda kızıyor olacaktı ve belki de siz kendinizi paranoyaklikla suçlayacaktınız

Arada cinsellik var yok onu bilemem ama arada duygusal birşeyler var bu yetmez mi bence bu daha da vahim kocanızın kalbinin bir kısmı o kadında ki boyle bir iliski içerisinde

Anlıyorum kimse yuvasını yıkmak istemez bunu yapın diyemeyiz ama eşiniz yuvasını yıkmış araya 3. Şahsi koyarak

Ben olsam ağlar zirlar boşanırdım 3. Kişiler girmişse araya bence zorlamaya gerek yok
Ölmüş farz eder yoluma devam ederdim

Şimdi gelelim bundan sonra ne yapmalı
O şahsi bulun bence o da evli eşiniz evli biriyle sizi aldatıyor onun eşi de bilsin tanısin karısının gerçek yüzünü

Boşanacaksanız o telefon görüşmelerini bulun ve aldatildiginizi kanıtlayın o şahsa da tazminat davasi acın herseyini alın nafaka filan da alın parasız bırakın bakalım parasız pulsuz milletin peşinde koşabiliyor mu

Mesai saatleri içerisinde ozel görüşmeler yapıyor diye de iş verenine bildirin

Annesine babasına da söyleyin belki utanır yüzü kızarır

O numarayı başka numaralardan aratin belki bir ipucu yakalarsınız siz deşmek istemiyorsunuz ama o kadinin da psikolojisi bozulsun o da gece rahat uyuyamasin
Bu kadar kolay olmamalı yuva yıkmak onunki de yikilsin

Son düzenleme:
Görüşmedilerse nasıl tanıştılar ve hattı basıl ulaştırdı kadına?
Biraz fazla polyanna hikayesi anlatmış kocan olacak adam müsfettesi.
Kusura bakmayın aldatan kişi gözümde adam degildir.

Canim senin yerinde ben olsam daha farklı davranirdim .
Ama sen böyle karar vermiyosun saygı da duyuyorum umArım tekrar etmez . Sana ısrarla birdaha yazıyorum kadın tanıdık biri. Hikaye yapmasın şehir dışı olayını .affedeceksen bile gözün açık olsun çünkü hala yalan söylüyor.

Bir arkadsin dedigi gibi bizim ne dusundugumuz degil senin ne dusundugun onemli bu benim icin de aldatma sayilir hatta herkes icin de oyledir.tabi bunu hazmedebilmeniz onemli en azindan bosanmayi gercekten dusunmuyorsaniz bile esinin ailesi de senin tarafindayken bosanmaya kadar gidebilecegin izlemini vermelisin ki gercekten yuvasini ve cocuklarini daha fazla dusunup bir sirkelensin kendine gelsin.oyle bir seyi birak yapmayi dusunmekten bile haya etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…